Skocz do zawartości

Czemu konto Mhtyl zostało usunięte i dlaczego nie może wrócić na Forum?


Recommended Posts

Dzień dobry,

powraca dyskusja na temat usunięcia Mhtyl z Forum. Postaram się rzeczowo odpowiedzieć na poruszane kwestie.

 

  • Czemu usunąłem konto Mhtyl?

Ponieważ żadne wielokrotne prośby i czasowe blokowanie konta nie powodowały, że Mhtyl przestał atakować swoich adwersarzy.

  • Czy konto Mhtyl zostanie przywrócone?

Nie.

  • Czy zwracam uwagę innym Forumowczom, a może uwziąłem się na jednego?

Tak, piszę na PW do Użytkowników Forum z uwagami. Jeśli uwagi nie pomagają czasowo banuję konto.

  • Czy to jest forum budowlane, czy światopoglądowe?

To jest forum budowlane.

 

Pozdrawiam

Marcin Szymanik

Link do komentarza
2 godziny temu, usiek napisał:

To skoro Redakcji się nie udało to teraz my poręczymy za niego.

Jak nie będzie efektu to wtedy trudno... nie będziemy już jęczeć.

Popieram propozycje uśka - to nawet w pewien sposób może polepszyć relacje między forumowiczami. Wszystkimi! - co ważne!

Mhtyl będzie musiał wziąść pod uwagę  utratę TEŻ naszego zaufania.

Proponuję okres takiej karencji 3 m-ce, może do końca roku. Moze dłuzej? Żeby miał szlaban na odpowiadanie i komentowanie postow tych, z ktorymi  polemizował

Przecież to jednoznacznie ucina możliwość sporów miedzy nimi. 

 

Punkty swoje zalożyć za  mhtyla deklaruję na jakiś okres, jeśli Redakcja zechce zastawu? :14_relaxed: jak skrewi, to przepadną...

Nie z koleżeństwa to robię, bo nawet nie wiem jak mtyl wygląda - ale ban dożywotni i likwidacja konta w kontekście innych działalności poniektorych weteranów forum - jest niesprawiedliwy.

 

Naprawdę nie możecie sobie podać ręki - przecież znacie się od dawna? 

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
5 godzin temu, Redakcja napisał:

Dzień dobry,

powraca dyskusja na temat usunięcia Mhtyl z Forum. Postaram się rzeczowo odpowiedzieć na poruszane kwestie.

 

  • Czemu usunąłem konto Mhtyl?

Ponieważ żadne wielokrotne prośby i czasowe blokowanie konta nie powodowały, że Mhtyl przestał atakować swoich adwersarzy.

  • Czy konto Mhtyl zostanie przywrócone?

Nie.

  • Czy zwracam uwagę innym Forumowczom, a może uwziąłem się na jednego?

Tak, piszę na PW do Użytkowników Forum z uwagami. Jeśli uwagi nie pomagają czasowo banuję konto.

  • Czy to jest forum budowlane, czy światopoglądowe?

To jest forum budowlane.

 

Pozdrawiam

Marcin Szymanik

Bardzo dziękuję za konkretną, męską i sprawiedliwą  decyzję 

 

love29.gif

Link do komentarza
20 minut temu, Redakcja napisał:

Tak mi się skojarzyła piosenka Elvis Presleya - Walk A Mile In My Shoes. Do zastanowienia. Polecam przy okazji ciekawą wersję tej piosenki. (...)

 

 

Mnie bardziej ta 

 

2 minuty temu, Redakcja napisał:

Jak już wielokrotnie mówiłem, to nie jest kwestia sprawiedliwości, chodzi o wzajemy szacunek wobec rozmówców.

@gawel proszę Cię, jeśli masz zamiar rozpętać kolejną wojnę. to lepiej się nie odzywaj.

bynajmniej nie wiem czy moje wpisy noszą takie znamiona :bezradny:

Link do komentarza
2 godziny temu, podczytywacz napisał:

Nie zarobiłem, bo bana póki co nie dostałem - prosiłem o zamknięcie konta..

zarobiłeś nietoleracyjnym szczuciem, bobas, napastliwymi i antyreligijnymi postami na poziomie stalinowskiego  aparatczyka - a to, że nie zostałeś potraktowany jak mhtyl - no to już niebędę komentować.

 

Ale i ciebie bym bronil przed kasowaniem konta i banem dozywotnim, bo to są przesadne sankcje w stosunku do "winy".

2 godziny temu, Redakcja napisał:

Teraz mówisz o sobie w trzeciej osobie i masz pretensję - nie wiem o co?

może ma kłopoty z tożsamością :scratching:

jak bobas dorośnie, bedzie wiedział, kim jest :14_relaxed: tak myślę

i często z niedobrych bobasów są dobre ludzie...

 

1 godzinę temu, gawel napisał:

Bardzo dziękuję za konkretną, męską i sprawiedliwą  decyzję 

Tak ci podpowiada ten światopogląd zdobyty na studiach :takaemotka: niedostępny dla fizycznych???? :wallbash:

1 godzinę temu, gawel napisał:

Jesteś następny do odstrzału możesz zagrać fanfary z tej okazji 

Rządzisz Redakcją z tylnego fotela?

Czy tylko lubisz lekceważyć, podskakiwać i straszyć?:scratching:

Link do komentarza
2 godziny temu, Redakcja napisał:

masz pretensję - nie wiem o co? Czy ja coś źle zrozumiałem?

Mam pretensję do siebie, może do moich świetnej pamięci Rodziców, że wychowali mnie tak, że NIE MAM TWARDEJ DOOPY i daję się powodować emocjom...

Zrozumiałeś dobrze i zrobiłeś tak, jak wnioskowałem - i poniekąd bardzo dobrze...

 

O proszę bardzo - to jest przykład logicznego wywodu:

16 minut temu, zenek napisał:

zarobiłeś nietoleracyjnym szczuciem, bobas, napastliwymi i antyreligijnymi postami na poziomie stalinowskiego  aparatczyka 

O łamaniu Konstytucji nie wspomniałeś...

 

To jest twoja, zeniu, opinia, najwyraźniej nie podzielona przez wiele innych osób - z Administracją włącznie... chyba...

 

 

 

2 minuty temu, zenek napisał:

jak to bobas, nie wie, co cumla, smoczek, czy cycek 

dorośniesz - to może zauważysz róznicę  :tease2:

zenek właśnie się zresetował... i będzie - pewnie z innymi dbał o budowlaną czystość foruma...

Link do komentarza
2 minuty temu, podczytywacz napisał:

Mam pretensję do siebie, może do moich świetnej pamięci Rodziców, że wychowali mnie tak, że NIE MAM TWARDEJ DOOPY i daję się powodować emocjom...

Zrozumiałeś dobrze i zrobiłeś tak, jak wnioskowałem - i poniekąd bardzo dobrze...

 

O proszę bardzo - to jest przykład logicznego wywodu:

O łamaniu Konstytucji nie wspomniałeś...

 

To jest twoja, zeniu, opinia, najwyraźniej nie podzielona przez wiele innych osób - z Administracją włącznie... chyba...

 

Proponuję nie karmić trola i dodać do ignorowanych, nie ten poziom szkoda czasu i nerwów

Link do komentarza
2 minuty temu, podczytywacz napisał:

To jest twoja, zeniu, opinia, najwyraźniej nie podzielona przez wiele innych osób

I tu się grubo mylisz , zenek napisał to co i ja odczuwam do Ciebie . To co zacytowałeś z zenka to całe sedno problemu z Tobą na tym forum .Dodalbym że robisz to w sposób perfidny , wyrachowany .....obrzydliwy.

2 minuty temu, gawel napisał:

Proponuję nie karmić trola

Ciebie pewnie bobas z dagą nakarmią ?

Link do komentarza
2 minuty temu, joks napisał:

zenek napisał to co i ja odczuwam do Ciebie

To was jest dwóch, z Heniem było trzech, czasem z demo - czterech...

A ja napisałem:

11 minut temu, podczytywacz napisał:

najwyraźniej nie podzielona przez wiele innych osób

no, chyba, że jest jeszcze WIELE INNYCH OSÓB podzielających opinię zenka i twoją... a ja nie wiem o nich...

 

6 minut temu, joks napisał:

Dodalbym że robisz to w sposób perfidny , wyrachowany .....obrzydliwy.

Po pierwsze - robiłem...

Po drugie - to były cytaty z różnych źródeł, niezwykle celne, pokazujące nasze rządzące ELITY, bo przecież rządem rządzi ojciec D. z episkopatem...

a najmniej było ze znienawidzonej wiochy... i to was boli...

A to nasze ojczyźniane życie jest... niestety... i to was boli... jak burzy się waszą "świadomość" :bezradny:

Link do komentarza
1 godzinę temu, gawel napisał:

nie ten poziom

no nie :)

1 godzinę temu, podczytywacz napisał:

no, chyba, że jest jeszcze WIELE INNYCH OSÓB podzielających opinię zenka i twoją... a ja nie wiem o nich.

tu jest ogólnie kilka osób, bo co się nowa pojawia, to ją skutecznie zniechęcacie

 

Więc jest kilka - w porywach z 10 

więc jeśli na 10 osób 3, 4  są tolerancyjne  - a 6 nie - to to jest całkiem niezła światowa średnia. Polska też.

Poziom argumentacji wiochy też jest typowy dla dożartej pseudoelity - no bo na dobre argumenty to trzeba trochę oleju w głowie, a tu same wodolejstwo, hejt i fejkniusy. 

Łatwo to demaskować i zbijać - tylko że przy śmierdzących sprawach zawsze się człowiek ugnoi i zniesmaczy. 

 

A przecież można by było elegancko podyskutować...:)

 

Tym bardziej, że gaweł odpadnie, jako ignorant :takaemotka:

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, podczytywacz napisał:

Po drugie - to były cytaty z różnych źródeł, niezwykle celne, pokazujące nasze rządzące ELITY, bo przecież rządem rządzi ojciec D. z episkopatem...

Aaaaaaaaaaaaaaaaa :takaemotka: 

1 godzinę temu, podczytywacz napisał:

a najmniej było ze znienawidzonej wiochy..

no właśnie były z wiochy głównie, soku z buraka i wypowiedzi idoli dagi - w porywach 18-latki, ale dojrzałe politycznie - jak bym słuchał młodych wilków z ZMSu - pewnie ich pamiętasz - niczym się nie różnią od dzisiejszych od lewa do prawa - ciąg do żłoba taki sam i w d..e ideały:takaemotka:

Link do komentarza
1 godzinę temu, joks napisał:

Ciebie pewnie bobas z dagą nakarmią ?

Karmienie skończyłam po młodszej córze i sorrrrry ... więcej nie zamierzam. Proszę mi nie imputować.

 

I do wszystkich.

Przeczytawszy wpisy Redakcji — mam nieodparte wrażenie, że Redakcji kończy się cierpliwość :bezradny:

Zalecam ostrożność i rozejście się do wątków budowlanych  :scratching:

 

Link do komentarza
1 minutę temu, daggulka napisał:

Karmienie skończyłam po młodszej córze i sorrrrry ... więcej nie zamierzam. Proszę mi nie imputować.

 

I do wszystkich.

Przeczytawszy wpisy Redakcji — mam nieodparte wrażenie, że Redakcji kończy się cierpliwość :bezradny:

Zalecam ostrożność i rozejście się do wątków budowlanych  :scratching:

 

zostało jeszcze kilku do odstrzału ale to kwestia czasu cały czas się czepiają ale to już  nie moja sprawa.

 

To tak jak w kawale : To mnie nie dotyczy powiedział dziadek jak go pies w protezę ugryzł

Edytowano przez gawel (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
55 minut temu, zenek napisał:

tu jest ogólnie kilka osób, bo co się nowa pojawia, to ją skutecznie zniechęcacie

 

Więc jest kilka - w porywach z 10 

więc jeśli na 10 osób 3, 4  są tolerancyjne  - a 6 nie - to to jest całkiem niezła światowa średnia. Polska też.

Poziom argumentacji wiochy też jest typowy dla dożartej pseudoelity - no bo na dobre argumenty to trzeba trochę oleju w głowie, a tu same wodolejstwo, hejt i fejkniusy. 

Nie zenkuj, bo w tym cytacie nie o to chodzi...

39 minut temu, zenek napisał:

Aaaaaaaaaaaaaaaaa :takaemotka: 

Tak, tak...

Link do komentarza
4 godziny temu, Redakcja napisał:

 zauważyłem, że są osoby, które chętnie by banowały

Też zauważyłem

4 godziny temu, gawel napisał:

Jesteś następny do odstrzału możesz zagrać fanfary z tej okazji 

 

40 minut temu, gawel napisał:

zostało jeszcze kilku do odstrzału ale to kwestia czasu

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, zenek napisał:

....

ot lumpenproletariat się odezwał :takaemotka:

cham obraża

joks maca na ile sobie pozwolić :zalamka:

podczytywacz lamentuje,  nie wiem po co o.O

usiek tęskni jak za jakąś doopą :hahaha2:(może przez to, że lubi wulgarne :scratching:)

 

a fakty są taki, że trotyl w swej pierwotnej postaci nie wróci - tako rzecze Zaratrusta vel Redakcja, żeby nawet skały s... :icon_mrgreen:

po co to wałkować? :bezradny:

pierwszy wpis Redakcji wyjaśnia i kończy dyskusję w temacie w innych

AMEN

 

Link do komentarza
9 minut temu, Redakcja napisał:

Moi drodzy, Forum to nie miejsce na psychoterapię, a ja nie mam odpowiedniego wykształcenia w tym kierunku. Zenek i podczytywacz  są (nie)sprawiedliwie zablokowani na dwa tygodnie. 

:ih:

przy tak świętym spokoju i tak się dziwię, że tyle to musiało czekać, brawo!

Link do komentarza
1 godzinę temu, Redakcja napisał:

Moi drodzy, Forum to nie miejsce na psychoterapię, a ja nie mam odpowiedniego wykształcenia w tym kierunku. Zenek i podczytywacz  są (nie)sprawiedliwie zablokowani na dwa tygodnie. 

Ojojoj ... coś czułam w kościach ... wrrrroć ... we wpisach Redakcji, że coś wisi w powietrzu :bezradny:

No nic.

Trzeba się ugrzecznić ;)

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...