Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Firma GeoDrillStudio S.C. świadczy usługi geologiczne i geotechniczne wraz z wykonaniem niezbędnych dokumentacji.
Oferujemy:
- badanie gruntu pod dom,
- sprawdzanie gruntu przed zakupem działek,
- laboratoryjne badanie gruntu oraz materiałów budowlanych,
- sporządzenie dokumentacji geologiczno-inżynierskich i opinii geologicznych,
- wiercenia geologiczne.

Działamy na terenie całego kraju. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji.
Zapraszamy do kontaktu: www.geodrillstudio.pl

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Czasami po takiej operacji schodzą całe płaty farby i wtedy drobny retusz nie pomoże.
    • Rozumiem, a co do badań to jakie będą najważniejsze, bo jest ich mnóstwo? Ja akurat z Krakowa to rozumiem że najlepiej badać w wodociągach?   https://wodociagi.krakow.pl/admin/files/Files/cennik_i_taryfa/Wodociagi_Miasta_Krakowa-cenniki_uslug.pdf   A tymczasowo, co do wkładu, czy są jakieś inne kryteria poza tym co się zmieści? Są jakieś sznurkowe, zwykłe siatkowe, węglowe itd. Niezbyt wiem co najlepiej kupić na ten 1 etap filtracji.  
    • Wiitam. Jestem współwłaścicielem nieruchomości. Przysluguje mi 1/2 nieruchomości. Obecnie dom zamieszkuje 2 współwłaściciel. Planuje dobudować klatkę schodową aby doprowadzic do podziału na 2 osobne lokale( 1 osoba na parterze, druga na piętrze, wspólny strych i piwnica). Obecnie wejscie na pietro mozliwe tylko z wnętrza domu. Mamy juz gotowy projket klatki oraz podziału poziomego. Moje pytania to : 1. Czy moge wymagać pokrycia 50 procent kosztów zwiazanych z budową klatki od współwłaściciela ? 2. Co jezeli współwłaściciel upiera sie na pokrycie mniejszej ilości kosztów argumentując to faktem ze on wejscie do swojej czesci juz ma ( ganek). 3.Czy istnieje możliwość dogadnia sie np. Strych zostaje moja cześcia na rzecz piwnicy . Ewentualne roznice w udziale spłacam i zamiast klatki doprowadzam tylko schody na moje pietro ( ganek juz istnieje a nad nim jest balkon z 1 pietra). Czy wtedy dalej jestem w stanie doprowadzic do podzialu i dwoch odrebnyc lokali.  4. Wazne jest to zeby nieruchomość doprowadzić do 2 osobnych lokali aby byla możliwość swobodnego mieszkania lub srzedazy. 5. Obecnie nie posiadam kluczy do nieruchomości. Czy mogę się w każdej chwili oczekiwać ich wydania ? Ale czy wtedy współwłaściciel może wymagać ode Mnie doplaty do rachunków 
    • Wiitam. Jestem współwłaścicielem nieruchomości. Przysluguje mi 1/2 nieruchomości. Obecnie dom zamieszkuje 2 współwłaściciel. Planuje dobudować klatkę schodową aby doprowadzic do podziału na 2 osobne lokale( 1 osoba na parterze, druga na piętrze, wspólny strych i piwnica). Obecnie wejscie na pietro mozliwe tylko z wnętrza domu. Mamy juz gotowy projket klatki oraz podziału poziomego. Moje pytania to : 1. Czy moge wymagać pokrycia 50 procent kosztów zwiazanych z budową klatki od współwłaściciela ? 2. Co jezeli współwłaściciel upiera sie na pokrycie mniejszej ilości kosztów argumentując to faktem ze on wejscie do swojej czesci juz ma ( ganek). 3.Czy istnieje możliwość dogadnia sie np. Strych zostaje moja cześcia na rzecz piwnicy . Ewentualne roznice w udziale spłacam i zamiast klatki doprowadzam tylko schody na moje pietro ( ganek juz istnieje a nad nim jest balkon z 1 pietra). Czy wtedy dalej jestem w stanie doprowadzic do podzialu i dwoch odrebnyc lokali.  4. Wazne jest to zeby nieruchomość doprowadzić do 2 osobnych lokali aby byla możliwość swobodnego mieszkania lub srzedazy. 5. Obecnie nie posiadam kluczy do nieruchomości. Czy mogę się w każdej chwili oczekiwać ich wydania ? Ale czy wtedy współwłaściciel może wymagać ode Mnie doplaty do rachunków 
    • Ile razy ja taki błąd zrobiłem. Przy każdym malowaniu na scianie, która już była kilka razy malowana. Urok mieszkań starszych niż 10 lat z rynku wtórnego Zlezie więcej. Pozwól niech wyschnie, cieniutko szpachli lub delikatnie mniejszym pędzlem retusz gęsta farbą/ Jeśli to na środku ściany to lepiej na cito szpachlą. Ja bym tak zrobił.  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...