Skocz do zawartości

Historia edycji

dedert

dedert

Ogólnie to widzę że bloczki krzywo poukładane bo majstrowi nie chciało się szlifować przy nierównościach albo dawał za mało zaprawy. Bloczki H+H Gold+ więc mają kategorię wymiarową TLMB czyli teoretycznie nie wymagające szlifowania przy poprawnym montażu.

 

Czy zna się ktoś na drzwiach zewnętrznych? Zostawiono mi otwór 245cm wysokości pod drzwi 210. Skoro mam piwnicę pod spodem to daję styro z 8 cm + wylewka 7cm i 2 cm na podłogę razem ok 17 cm. To daje 228 cm więc i tak za dużo. Czy otwór nad drzwiami można jakoś docieplić, zamaskować, podmurować? 

dedert

dedert

Ogólnie to widzę że bloczki krzywo poukładane bo majstrowi nie chciało się szlifować przy nierównościach albo dawał za mało zaprawy. Bloczki H+H Gold+ więc mają kategorię wymiarową TLMB czyli teoretycznie nie wymagające szlifowania przy poprawnym montażu.

 

Czy zna sięktoś na drzwiach zewnętrznych? Zostawiono mi otwór 245cm wysokości pod drzwi 210. Skoro mam piwnicę pod spodem to daję styro z 8 cm + wylewka 7cm i 2 cm na podłogę razem ok 17 cm. To daje 228 cm więc i tak za dużo. Czy otwór nad drzwiami można jakoś docieplić, zamaskować, podmurować? 

×
×
  • Utwórz nowe...