Skocz do zawartości

szukam solidnej ekipy budowlanej


Recommended Posts

Cytat

Szkam solidnej ekipy budowlanej, wiosna 2008. dom jednorodzinny, bez podpiwniczenia, z poddaszem użytkowym.
okolice warszawy.




Witam
Jesteśmy solidną ekipą budowlaną działającą na terenie województwa mazowieckiego . Zajmujemy się wykonastwem domów i ich wykańczaniem . Jedynym elementem budynku którego nie jesteśmy w stanie wykona to dach. Jest to spowodowane faktem , że podejmujemy się tylko takich robót o których wiemy wszystka tak aby nasza usługa była w 100% profesjionalna a co za tym idzie cieszyła naszego inwestora . Jest możliwośc kontaktu przez naszą firmę z firmami profesjonalnie zajmującymi się budową dachów . Jest także możliwośc pomocy z nzszej strony w zakupie materiałow z pewnego żródła i atrakcyjnych cenach. Wyceny poszczególnych etapów budowy wykonujemy gratis bez zobowiązań .
Pozdrawiam
PS w razie pytań czy wyceny tel 609101044 lub adam_wozniak@vp.pl
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 5 tygodnie temu...
Cytat

Szkam solidnej ekipy budowlanej, wiosna 2008. dom jednorodzinny, bez podpiwniczenia, z poddaszem użytkowym.
okolice warszawy.



Ekipa która budowała mi dom jest naprawde solidna i tania, mogę ją szczerze polecić. Wybudowali mi dom 140m2 bez piwnicy w 3 tygodnie. Budowali także dom szwagierce oraz cioci, one też są zadowolone. telefon do szefa 606-839-254
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Szkam solidnej ekipy budowlanej, wiosna 2008. dom jednorodzinny, bez podpiwniczenia, z poddaszem użytkowym.
okolice warszawy.



Czy to ogłoszenie jest nadal aktualne?
Proponuję naszą firmę "Prefor", do wyceny potrzebowalibysmy jakies dane, projekt domu.
prefor@prefor.pl
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...