Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Altereco - Hybrydowy kocioł na zrębki


Recommended Posts

Przedstawiamy Państwu nowoczesny Hybrydowy kocioł na zrębki firmy Altereco

 

Misją Altereco jest produkcja doskonałych, ekologicznych i maksymalnie sprawnych pieców C.O. na paliwa biomasowe, a co za tym idzie poprawa jakości naszego życia.

 

Celem Alereco jest zarówno inspirowanie naszych klientów do dbania o czystość powietrza jak również szerzenie świadomości, że musimy o tę czystość dbać poprzez wdrażanie najmniej szkodliwych technologii i właściwych proekologicznych nawyków.

 

Firma powstała w 1999 roku i do 2018 r. działała pod nazwą LD Podajniki. Jesteśmy firmą rodzinną, jej założycielem jest senior rodu Robert Dziak, po kilku latach dołączył do niego syn Lucjan, obecnie przedsiębiorstwo podlega kolejnym zmianom organizacyjnym, lecz cały czas zachowuje niepowtarzalny charakter firmy rodzinnej.

Od samego początku Robert Dziak próbował zbudować maszynę, która zwiększyłaby ekonomię spalania drewna. Próby zaczęły się od zrębki, którą w latach 90 traktowano jako odpad i jeśli już wykorzystywano do spalania to w bardzo nieefektywny sposób. Robert podjął się próby zbudowania „idealnej” maszyny na „niedoskonałe” paliwo.

 

 

 

Kontakt : www.altereco.pl

+48537755817

Pozdrawiamy, firma Altereco 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...