Skocz do zawartości

Inwentaryzacja przyrodnicza - proszę o opinię


Recommended Posts

Witajcie!
Nie wiem co robić, mam nadzieję, że mi pomożecie. Posiadam kawałek drogi dojazdowej do szosy, ale szczerze to jest ona w fatalnym stanie. Sporo dziur,większych lub mniejszych, boję się że mój samochód wcześniej czy później to odczuje. Zdecydowałem się na drogę utwardzaną. Skonsultowałem się nawet z urzędem gminy. Urzędnik, z którym rozmawiałem zasugerował, że jeśli inwestycja będzie naruszać środowisko to muszę zlecić komuś wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej. Czy ktoś jest w stanie potwierdzić mi to, co powiedział ten pan? Zaczęły się poszukiwania. Zależy mi na profesjonalnym podejściu do sprawy, stąd pytanie - AvesNature - Czy ktoś miał przyjemność współpracy z tą firmą? Jestem ciekawy, czy mogę im powierzyć wykonanie tej dokumentacji. Nie chcę napotkać na jakieś błędy w papierach, bo to może tylko utrudniać sprawę. Proszę o szczere opinie

Link do komentarza

Jeśli opisane przez ciebie czynności będą naruszały tutejsze środowisko, obowiązkowe jest opracowanie takiej dokumentacji. Zapobiega to negatywnemu wpływowi na środowisko. Co do AvesNature to z całego serca mogę ich polecić! Sporządzona inwentaryzacja przyrodnicza była pozbawiona jakichkolwiek błędów. Specjaliści, którzy zajmowali się moim zleceniem objaśniali krok po kroku każdy etap pracy. Dokonali dokładnych obserwacji terenu wokół mojej inwestycji i sporządzili wyczerpujący raport. Warto podjąć współpracę z takimi ekspertami 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...