Skocz do zawartości

Dachówka Titania opinie


Recommended Posts

Witam. Chciałbym dowiedzieć się od szanownych forumowiczów na temat dachówki firmy Creaton - Titania. Dachówka bardzo mi się podoba i jest to mój pierwszy strzał. Jednak mam wątpliwości, jak każdy z nas. Dlatego chciałem zapytać ludzi, którzy kładli tą dachówkę u siebie czy są zadowoleni. Ostatnio na YouTube oglądałem film o niedomalowaniach na tej dachówce i się przestraszyłem czy to jest wyjątkowa sytuacja czy standard. Proszę o opinie. Jeśli ktoś jest szczególnie zadowolony z czegoś innego to proszę napisać tylko jestem uczulony na słabą reklamę, więc bez takich. Dziękuję. 

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Dnia 11.08.2020 o 23:16, Poziom napisał:

Witam. Chciałbym dowiedzieć się od szanownych forumowiczów na temat dachówki firmy Creaton - Titania. Dachówka bardzo mi się podoba i jest to mój pierwszy strzał. Jednak mam wątpliwości, jak każdy z nas. Dlatego chciałem zapytać ludzi, którzy kładli tą dachówkę u siebie czy są zadowoleni. Ostatnio na YouTube oglądałem film o niedomalowaniach na tej dachówce i się przestraszyłem czy to jest wyjątkowa sytuacja czy standard. Proszę o opinie. Jeśli ktoś jest szczególnie zadowolony z czegoś innego to proszę napisać tylko jestem uczulony na słabą reklamę, więc bez takich. Dziękuję. 

witam. budowałem w tym roku zdecydowałem się na wiązary i dachówke ceramiczna titanie, ale kupiłem gatunek 2 na allegro od firmy z czestochowy i nie jestem zadowolony. raz ze firma strasznie naciaga a dwa ze dachówka niedomalowana. szczerze drugi raz wybrałbym blache i jak stoisz przed takim wyborem to jedz poogladaj dachówke na zywo nie kupuj w ciemno jak ja ps. 179m2 za dachowke z gasiorami przy kopertówce zapłaciłem 16k :/

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...