Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

43 minuty temu, Aga83 napisał:

Witam czy jeśli fachowiec nie zrobił ściany tak jak było to uzgodnione wręcz przeciwnie efekt końcowy jest gorszy niż przed zaczeciem to czy placiliscie mu cokolwiek?pozdrawiam  

Nie powinien zobaczyć ani grosza , w dodatku powinien zwrócić za zmarnowany materiał .

53 minuty temu, Aga83 napisał:

Witam czy jeśli fachowiec nie zrobił ściany tak jak było to uzgodnione wręcz przeciwnie efekt końcowy jest gorszy niż przed zaczeciem to czy placiliscie mu cokolwiek?pozdrawiam  

co to znaczy zrobił ścianę? Pokaż fotkę :12_slight_smile:

Beton architektoniczny z masy szpachlowe te białe ślady to jest źle nałożony lakier po prostu  ,,zastygł" powinien podobno być nałożony pędzlem A nie wałkiem jak w tym przypadku.

20200803_221723.jpg

20200803_221730.jpg

Plama nie wiem czy źle nałożony podkład czy impregnat czy co było ich kilka,większych niż ta poza tym jak się spojrzy z boku to widać że lakier i impregnat były nakładane w różnych kierunkach są smugi.

20200810_115444.jpg

• 1 miesiąc temu...

Tak wiedział co miał robić bo pokazaliśmy mu zdjęcia co chcemy mieć i pytaliśmy czy potrafi to zrobić.Spojrzal na zdjęcia powiedział że da radę,sam wybrał materiał na którym pracował.1  2 zdjęcie jest to co zrobił a 3 jest poprawione przez fachowca który zna się na rzeczy. Firma która przyszła naprawić niefortunną ścianę powiedziała że w ogóle wzór nie jest ten.On zrobił wzór trawertynu nie betonu no i do tego te plamy....20200803_221723.thumb.jpg.5a67035c430485cbef8aba43174f80ec.jpg20200810_115444.thumb.jpg.ac9eb74158d9452078d7fdf3806ef870.jpg

20200917_095611.jpg

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Moim zdaniem kocioł dwufunkcyjny do 24 kW w zupełności wystarczy. Te 24 kW potrzebne jest na szybki podgrzew CWU a do CO 20 kW wystarczy w zupełności , nawet jak przyjmiesz 100 W/m2. Marki, które wymienił vlad1431 są ok , dodam jeszcze Viessmann, który nawet w budżetowej wersji Vitodens 100 o mocy 26 KW w zupełności wystarczy. U mojego brata chodzi taki kocioł i ogrzewa dom o podobnej powierzchni przy temp. na termostacie w domu 20 stopni C. Temperatura na kotle przed ociepleniem domu max 53 stopnie przy mrozach -20 stopni, a po ociepleniu styropianem 15 cm przy 35-43 stopniach na kotle, kocioł ma przestoje. Tak dla porównania 32 KW to o wiele za dużo.
    • Gość Gość Przeciwnik
      Nasz drenaż wytrzymał 7 lat z dwiema awariami. Teraz rozpoczynam kolejną przygodę: tym razem dreny zostaly umieszczone w kopcu filtracyjnym i zamontowana przepompownia. Zbiornik jednokomorowy nie wymieniany. I czytam i edukuje się jak dbać. Trochę juz się nauczylam przez te 7 lat, no ale... Używam bio7max /producent zaleca 1x m-c/ ja używam cześciej, w zasadzie po każdym wiekszym praniu czyli 3, 4 pralki pod rząd czasami tak muszę, chociaż niezalecane w tym samym dniu/ i drugi środek to zwykłe drożdże a to taka nowinka polecona przez instalatora. W poprzedniej instalacji uzywalam Enzymix co poł roku do drenaży , wiec myślę, że bedę kontynuowała. / tym bardziej ze ktoś wspomniał tu o Biomaxie/W domu środki czystosci powymieniane na te nadajace sie do oczyszczalni prócz plynow do prania; sporo uzywam octu i sody do toalety i udrażniania syfonów/ tak zapobiegawczo/. Jak Wy sobie radzicie w tym temacie, jakich srodkow uzywacie? Generalnie Przeciwniczka oczyszczalni - brak innej opcji.
    • https://ketomaniak.pl/artykuly/jak-szybko-wrocic-do-ketozy-6-krokow/  
    • Mam inny cytat. : To mnie nie dotyczy, powiedział dziadek jak go pies w protezę ugryzł. Wiesz mnie nie przeszkadza technologia i się nie czepiam generalnie dopóki ktoś nie narzuca swoich wyborów i nie pisze bzdur. W większości dotyczy to modnych gadżetów dla naiwnych łosi. Ja na przykład w 2003 roku nabrałem się na kominek po 5 latach ode chciało mi się palić bo w końcu przeszedłem na taryfę G12w i palenie stało się droższe niż ogrzewanie prądem, natomiast obecnie zmierzamy do zakazu palenia w kopciuchach więc to taki niepotrzebny mebel się robi. 
    • Ja jestem na etapie 18 roku mieszkania w domu szkieletowym, Najważniejsze rzeczy drewno konstrukcyjne dobrej klasy , sucha tarcia nadaje się do kominka. Zamiast rekuperacji polecam działkę w czystym rejonie na łąkach i lasach . 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...