Kupiłem tę szlifierkę i jestem w miarę zadowolony. Szlifuję w rękawiczkach pokrytych gumą. Raz zapomniałem ich założyć i okazało się, że szlifierka ma przebicia. Lekko "popieścił" mnie prąd. Pojawiają się małe iskry z tyłu szlifierki w takim milimetrowym "okienku".
Mam dylemat, czy dokończyć remont (niewiele zostało) w gumowych rękawiczkach, czy przerwać i odesłać sprzęt do serwisu w celu rozwiązania tego problemu. Czy to się w przypadku szlifierek zdarza? Czy to może być skutek tego, że naszło tam pyłu?
Podłogi z klepek drewnianych i mozaiki (drobne lamelki) można z bardzo dobrym skutkiem odnowić, a przy okazji naprawić ubytki i rysy. Drewno da się wielokrotnie odnawiać przez cyklinowanie, czyli przeszlifowanie powierzchni. W ograniczonym stopniu dotyczy to także tzw. desek warstwowych. Wierzchnia, dekoracyjna warstwa ma w nich zaledwie kilka milimetrów i da się je cyklinować najwyżej 2 razy.
Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/remonty-i-modernizacje/a/20052-podlogi-drewniane-i-panele-odnowienie-i-naprawa
Budowa nie zaczyna się wraz z wbiciem pierwszej łopaty. Większość kluczowych decyzji inwestor podejmuje jeszcze przed rozpoczęciem robót - musi znaleźć działkę, wybrać projekt, technologię budowy, źródło ciepła, rodzaj wentylacji... Zadowolenie z efektu końcowego, czyli upragnionego domu, w znacznej mierze zależy od rozstrzygnięć przyjętych na tym etapie.
Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/budowa-krok-po-kroku/a/11636-zanim-zaczniesz-budowe-domu-pamietaj-o
Recommended Posts
Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować
Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz
Utwórz konto
Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!
Zarejestruj nowe kontoZaloguj się
Masz już konto? Zaloguj się.
Zaloguj się