Skocz do zawartości

odnowienie kuchenki mikrofalowej


Jagódka

Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
Mikrofalówka musi mieć obudowę z metalu,chyba,że ten metal wtopiony jest w plastik.Inaczej mikrofale rozłaziły by się po całej kuchni.A to nie jest za zdrowe.
Nawet szyba,która wydaje sie nam przezroczysta ma napyloną warstwę metalu,który powstrzymuje mikrofale.
Z malowaniem plastiku jest problem.Trudna sprawa.Może lakiernik samochodowy coś doradzi?
Link do komentarza
Cytat

Mikrofalówka musi mieć obudowę z metalu,chyba,że ten metal wtopiony jest w plastik.Inaczej mikrofale rozłaziły by się po całej kuchni.A to nie jest za zdrowe.
Nawet szyba,która wydaje sie nam przezroczysta ma napyloną warstwę metalu,który powstrzymuje mikrofale.
Z malowaniem plastiku jest problem.Trudna sprawa.Może lakiernik samochodowy coś doradzi?



Mój mąż mówi,ze szkoda zachodu,lepiej kupić nową mikrofalę.
Link do komentarza
Ja mam od 20-tu lat kuchenkę Moulinex,która działa bez problemów.Nawet myślałem o jakiejś nowej ale nie podobają mi się te nowe maleństwa.A już szczególnie za nie praktyczne uważam te elektronicznie ustawiane.
Na mojej kuchence z pokrętłami ustawiam nawet najbardziej wymyślną funkcję w max. 2s.
Link do komentarza
Cytat

Ja mam od 20-tu lat kuchenkę Moulinex,która działa bez problemów.Nawet myślałem o jakiejś nowej ale nie podobają mi się te nowe maleństwa.A już szczególnie za nie praktyczne uważam te elektronicznie ustawiane.
Na mojej kuchence z pokrętłami ustawiam nawet najbardziej wymyślną funkcję w max. 2s.



I nic się nie ukruszyło, nie udrapało, nie zżółkło?
Link do komentarza
Cytat

Ja mam od 20-tu lat kuchenkę Moulinex,która działa bez problemów.Nawet myślałem o jakiejś nowej ale nie podobają mi się te nowe maleństwa.A już szczególnie za nie praktyczne uważam te elektronicznie ustawiane.
Na mojej kuchence z pokrętłami ustawiam nawet najbardziej wymyślną funkcję w max. 2s.



No właśnie, piszesz,że pod wzgledem technicznym jest bez zarzutu, a wizualnie....nie trzeba jej trzymać w szafce?Jeśli nie, to gratuluję
Link do komentarza
Cytat

I nic się nie ukruszyło, nie udrapało, nie zżółkło?


Pękła jedynie malutka sprężynka pod przełącznikiem,ale wymieniłem na nową.
Oczywiście biel po tylu latach nie jest śnieżna,ale jest jednolita,bez przebarwień i plam.Jest chyba najczęściej używanym sprzętem AGD w domu.
Acha,...z miesiąc temu zawiasy zaczęły skrzypieć. icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...