Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Taras z modrzewia syberyjskiego - wykonawców trzeba pilnować!

Recommended Posts

Zgrzyt z wykonawcami nastąpił, kiedy zauważyliśmy, że podest się chwieje. Ponadto okazało się, że legary różnią się od desek tarasowych - mówią Monika i Piotr, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy taras użytkują od maja 2019 r.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/tarasy-i-balkony/a/31387-taras-z-modrzewia-syberyjskiego-wykonawcow-trzeba-pilnowac

9 godzin temu, Gość Ewa napisał:

Czy mogę dowiedzieć się jakie trawy Państwo posadzili?

wygląda jak miskant, być może odmiana little  zebra czy coś podobnego

Kantówka drewniana jako legary? Na 3 lata to ma być podest? :D

• 4 months later...
Gość Tomek
Jeśli Pan położył deskę gładka strona to proszę mi wierzyć, że woda znajdzie sobie spływ z deski tarasowej tam gdzie będzie jej pasowało. Nawet jak nie będzie wogole spadku - oczywiście, że spadek jak najbardziej wskazany.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość Konrad
      Nie warto się budować jest już przyklepany podatek katastralny jak to wejdzie to bęndzie jak w wewłoszech ceny domów spadną.
    • W planach mam jeszcze takie doświadczenie w miejscu kilku cieków ustawić dwa łóżka jedno wyłożyć wewnątrz skóra. Przy kolejnym wykonam lustra które będą skupiać wszystko na osobie śpiącej. Łóżka przydzielić losowo. 
    • Witam wszystkich. Taki mały problem mam. Otóż na wiosnę planuję małą rozbudowę domu. Moja rozbudowa będzie polegać na dobudowaniu dwóch ścian do istniejącego budynku ,tak jak to przedstawiłem na rysunku. Wymiary 2,7mx3m.Ściany będą na parterze i piętrze w technologii lekkiej szkieletowej ,dach pokryty papą .Strop między piętrami drewniany z wylewką pod płytki(będzie tam łazienka).Stary dom natomiast jest z cegły .No i teraz moje pytania .Czy mogę postawić tylko dwie ściany i połączyć je na stałe z istniejącym budynkiem czy muszą być cztery ściany czyli jakby osobna kostka z dylatacją miedzy starym a nowym budynkiem. Wolałbym oczywiście zrobić tylko dwie ściany, tylko czy jeżeli budynek będzie połączony na stałe to czy podczas osiadania fundamentów nie zaszkodzi to konstrukcji.
    • Przez człowieka też to przechodzi Sprawdzalem z bratem i kolegami z pracy.  W takim razie dlaczego osobą które w to nie wierza też pomaga??  Napisałem nie po to by udowadniać tylko po to by pomóc.  Będę wykonywał wiele doświadczeń może kiedyś uda się to naukowo wyjaśnić.  Np nawet osoba która nie jest obdarzona takim darem może tego doświadczyć. Idę za tą osobą ona trzyma rożdźke ja wyciągam ręce w jej str i dokładnie na brzegu żyły opuści się tak do ziemi... ta osoba nie może utrzymać rożdźki. Z jednym z kolegów się zgodzę wiara jest najważniejsza ale w Boga.   
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...