Skocz do zawartości

Czy można zamontować sufit napinany?


Recommended Posts

Witam, aktualnie posiadam sufit z półką (nie znam dokładnej nazwy jednak jest to obniżony sufit dookoła z półką na ledy), pomiędzy sufitem, a Górną częścią półki jest około 8cm przerwy. Czy istnieje możliwość aby w takich warunkach zamontować barrisol? 

Link do komentarza

Nie wiem dokładnie jak wyglądają te "półki", ale najprawdopodobniej u Ciebie montaż będzie możliwy  tylko POD PÓŁKĄ...

 

Żeby uzmysłowić sobie jak wygląda montaż takiego sufitu, obejrzyj na YT jakiś filmik z montażu.

Link do komentarza
Dnia 7.07.2020 o 22:43, uroboros napisał:

Nie wiem dokładnie jak wyglądają te "półki", ale najprawdopodobniej u Ciebie montaż będzie możliwy  tylko POD PÓŁKĄ...

 

Żeby uzmysłowić sobie jak wygląda montaż takiego sufitu, obejrzyj na YT jakiś filmik z montażu.

Dowiedziałem się poprawnej nazwy "półka" o którą mi chodzi to sufit podwieszany, mam obniżone obrzeża sufitu i zamontowane ledy podświetlające sufit, najbardziej chciałem zamontować czarny połysk, tylko po pierwsze, czy właśnie nie będzie problemu z montażem jeżeli miejsca jest trochę ograniczona ze względu na tą półkę na taśmy led, a drugie czy podświetlenie będzie dobrze wyglądało jeżeli będzie świeciło na taki sufit 

Link do komentarza

 

Będzie problem z montażem - oglądałeś filmiki z montażu? np.:

 

https://www.youtube.com/watch?v=S8nqld6e6KU

 

https://www.youtube.com/watch?v=R8r020d7xOc

 

Tu widać jak jest napinana i jakimi narzędziami rozgrzana folia sufitowa... Nawet jak uda się na ścianie nad półką zamontować listwy montażowe, to nie będzie dostępu do wciśnięcia folii w odpowiednie miejsce tej listwy...

Dlatego napisałem, że  raczej montować można na listwach montowanych na ścianie pod półką.

 

7 godzin temu, Logun napisał:

czy podświetlenie będzie dobrze wyglądało jeżeli będzie świeciło na taki sufit 

Abstrahując od tego, że nie da się jej tam zamontować - folia w czarnym połysku będzie wyglądać jak lustro przyciemniane i w nim odbijać się będzie nie tylko światło znad półki, ale i sama listwa, kurz z tej półki... a sama półka  na pewno nie jest od góry wykończona idealnie i tak, żeby jej jakość można było wyeksponować... a lustro, jeszcze miejscowo oświetlone - pokaże wszystko...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...