Skocz do zawartości

Hala stalowa czy murowana


Juanm

Recommended Posts

Technologia murowana jest znacznie droższa od technologii stalowej. Postawienie takiej hali również trwa dłuzej. Proponuję zainwestować w halę stalową. 

Obecnie duże doświadczenie w Polsce posiada firma MCM:

MCM PROJECT Sp. z o.o. 
ul. Obywatelska 103 
94-104 Łódź 
tel: 42 637 20 34 

Działają na terenie całej Polski. Moja firma powierzyła im sporą realizację, z ktorej zresztą dobrze się wywiązali tak wiec nie mam niczego do zarzucenia. Stawialiśmy halę magazynową. Przygotowali teren, stworzyli projekt, zajęli się pozwoleniami. 

 

Link do komentarza

Mam wykonawcę z opolskiego... jak coś to pisz dam Ci namiar.

 

Cytaty z jego strony:

"Proszę o orientacyjną ofertę hali 20x6m, wysokość 5m, jedna brama od szerszej strony 3x3m, świetlik na środku."

 

"Jeśli chodzi o samą konstrukcje jest to koszt 24000 zł netto. W cenie kompletna konstrukcja, srutowanie oraz malowanie. Możliwość ocynkowania koszt +4300 zł netto. Montaż konstrukcji 5500 zł netto"

 

 

 

 

"Witam Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje konstrukcja 9x8 wysokość 3.5m ?"

 

"Koszt konstrukcji o podanych wymiarach to 14000 zł netto. Cena dotyczy kompletnej konstrukcji, srutowanie oraz malowanie. Możliwość ocynkowania koszt+ 1900 zł netto."

Edytowano przez usiek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Wiadomo, że konstrukcja murowana może wytrzymać nawet ponad sto lat, jednak tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na taką inwestycję. Nie zawsze się opłaca zaczynać budowy, szczególnie teraz, gdy ceny materiałów i usług dynamicznie rosną. Rozbudowa, konserwacja, naprawa - wszystko to kosztuje więcej. Nigdy nie wiadomo, jak długo będzie funkcjonować zakład. W dzisiejszych czasach niczego nie można być pewnym. Dla mnie jedynym słusznym rozwiązaniem jest budowa hali namiotowej. Dobrze wykonana może posłużyć długi czas - warto przeczytać.

Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Jeśli nadal jesteście zainteresowani budową lub rozbudową dotychczas istniejącej hali to polecam http://haletypowe.pl/.

Pracują tam specjaliści, którzy pomogą, wyjaśnią, zaprojektują i wykonają inwestycję pod klucz. Ich mocną stroną jest przede wszystkim terminowość, wysoka jakość wykonania i przepiękne obiekty. Typ hali dobiorą pod specyfikę działalności, budżet i szczegółowe wymagania.

Wykonują hale produkcyjne, magazynowe, obiekty inwentarskie, przechowalnie owoców, chłodnie, mroźnie, powierzchnie biurowe.

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...