Skocz do zawartości

Gipsowe panele 3D są dekoracją ścian w salonie


Recommended Posts

W jednym z centrów wnętrzarskich zobaczyłam panele 3D z gipsu, które bardzo przypadły mi do gustu. Zamówiłam je z akcesoriami i czekałam na nie ponad 2 tygodnie - mówi Bogusia, Członkini Klubu Budujących Dom, która ściany w salonie dekorowała w 2016 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wykanczanie/sciany-wewnetrzne/a/91182-gipsowe-panele-3d-sa-dekoracja-scian-w-salonie

Link do komentarza

Z takimi elementami wystroju trzeba uważać, żeby nie wyszło tandetnie, ale ogólnie mi się wydaje, że to może być też sposób, jeśli zrobione ze smakiem, na bardzo indywidualne wnętrze. Osobiście zastanawiam się nad takimi akcentami u siebie w domu, do którego niedługo odbieram klucze – natomiast jeszcze 10x to rozważę, zanim podejmę ostateczną decyzję.

Link do komentarza
21 godzin temu, Gość Dar33 napisał:

Z takimi elementami wystroju trzeba uważać, żeby nie wyszło tandetnie, ale ogólnie mi się wydaje, że to może być też sposób, jeśli zrobione ze smakiem, na bardzo indywidualne wnętrze. Osobiście zastanawiam się nad takimi akcentami u siebie w domu, do którego niedługo odbieram klucze – natomiast jeszcze 10x to rozważę, zanim podejmę ostateczną decyzję.

Zgadza się wszystko musi być z umiarem.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...