Skocz do zawartości

Historia edycji

dedert

dedert

Witam. Buduję dom podpiwniczony z garażem łączonym i zastanawiam się nad możliwością zmiany projektu dachów obu budynków. Nie za bardzo podoba mi się ściana szczytowa z tyłu garażu, ale przypuszczam że jest to związane z lokalizacją garażu w stosunku do budynku. Interesuje mnie również czy można uzyskać przejście pomiędzy poddaszami? Wysokość pomiędzy stropami to 130 cm (na zdjęciu jest błąd i jest 160 cm). Ścian kolankowych jeszcze nie ma, więc myślę że można by podnieść ścianę na garażu. Czy jakiś projektant podjąłby się odpłatnie zmiany tego dachu? Za wysoka mi się wydaje ściana kolankowa budynku. Zamiast 115 cm wolałbym 75 cm. Robi się z domu za duży grzyb

501ec8cf54144a56gen.jpg

a5c0edceac6ddc28gen.jpg

4507a750363b6fcdgen.jpg

dedert

dedert

Witam. Buduję dom podpiwniczony z garażem łączonym i zastanawiam się nad możliwością zmiany projektu dachów obu budynków. Nie za bardzo podoba mi się ścian szczytowa na końcu garażu, ale przypuszczam że jest to zwiazane z lokalizacją garażu w stosunku do budynku. Interesuje mnie również czy można uzyskać przejście pomiędzy poddaszami? Wysokość pomiędzy stropami to 130 cm (na zdjęciu jest błąd i jest 160 cm). Ścian kolankowych jeszcze nie ma. Czy jakiś projektant podjąłby się odpłatnie zmiany tego dachu? Za wysoka mi się wydaje ściana kolankowa budynku. Zamiast 115 cm wolałbym 75 cm. Robi się z domu za duży grzyb

501ec8cf54144a56gen.jpg

a5c0edceac6ddc28gen.jpg

4507a750363b6fcdgen.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...