Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

staruszek

staruszek

Dnia 20.03.2021 o 14:31, Okna Galio napisał:

Dzień dobry,

Szyby u klienta zostały wymienione bezpłatnie 31 sierpnia 2020r. Koszty wymiany poniosła moja firma oraz fabryka.

Dlaczego szyby pękły: klasyczne pęknięcie od naprężeń termicznych, dysponujemy odpowiednią dokumentacją oraz zdjęciami. Takie uszkodzenia nie podlegają gwarancji w żadnej znanej mi firmie produkującej okna.

Nasi klienci zawsze dostają informację odnośnie szyb przy dużych przeszkleniach i zalecenia o zastosowaniu szyb hartowanych, tak było też w tym przypadku.

pozdrawiam

Marcin Kulpiński

Okna Galio

Szacunek za takie załatwienie sprawy, pomimo braku takiego obowiązku!

staruszek

staruszek

Dnia 20.03.2021 o 14:31, Okna Galio napisał:

Dzień dobry,

Szyby u klienta zostały wymienione bezpłatnie 31 sierpnia 2020r. Koszty wymiany poniosła moja firma oraz fabryka.

Dlaczego szyby pękły: klasyczne pęknięcie od naprężeń termicznych, dysponujemy odpowiednią dokumentacją oraz zdjęciami. Takie uszkodzenia nie podlegają gwarancji w żadnej znanej mi firmie produkującej okna.

Nasi klienci zawsze dostają informację odnośnie szyb przy dużych przeszkleniach i zalecenia o zastosowaniu szyb hartowanych, tak było też w tym przypadku.

pozdrawiam

Marcin Kulpiński

Okna Galio

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Teraz ceny zaszalały i jest wysokie ryzyko cokolwiek  kupować/sprzedawać,  jak pęknie bańka mieszkaniowa można albo zostać bez kasy na zakup po sprzedaży mieszkania, albo dobrze zarobić.
    • Remonty nieraz wychodzą drogo, wszystko zależy w jakim stanie jest dom, ten kto ogląda musi się znać na budownictwie, zdążyło mi się już dla kogoś zacząć remontować i rozbieraliśmy najpierw dach. stropy, potem ściany i zostały tylko fundamenty i na nich wylewałem nowe lawy, tak z domu niewiele zostało, krokwie nie nadawały się na   wbudowanie., Z używki z domu postawiłem tylko budyneczek gospodarczy i to dobrego materiału ledwo starczyło, okazało się też,  że trzeba wiercić nową studnię bo stara nie nadążała z wodą, tak to czasami wychodzi.  Domu używki nie jesteś już w stanie tak ocieplić jak nowo postawionego, w dodatku nie zmienisz już usytuowanego domu względem stron świata, oraz potrzebny większy remont żeby wewnątrz przestawiać przegrody, otwory okienne często są zbyt małe, instalacje z przyłączami prawdopodobnie do wymiany, elektryczna przeważnie zawsze, kanalizacyjna przy remoncie bardzo często zostaje szczątkowa, woda i centralne praktycznie w całości do wycięcia, kominy i ściany nośne wymuszają podział budynku, czasami trafi się działka zalewowa- deszcz/ulewy,, albo rzeka, w ostateczności upierdliwe sąsiedztwo może się jeszcze trafić.
    • A w jakiej okolicy mieszkasz z ciekawości ? Chciałbym kupić jak najszybciej jakiś dom i nawet niech stoi 2 3 lata bo wiem że z roku na rok coraz droższe są nieruchomości
    • To jest nie do wiary, u mnie na wsi gruntu tej wielkości się nie kupi za te pieniądze. Z kolei dla większości ludzi taki dom ma wartość taką, że trzeba zapłacić za wywiezienie gruzu. Tu z kolei są wszystkie media i przynajmniej za tym nie trzeba chodzić. Tak naprawdę to jest dom w którym z dnia na dzień można zamieszkać . Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...