Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
animus

Wybory gorący temat!

Recommended Posts

54 minuty temu, uroboros napisał:

No, właśnie - dlaczego?:scratching:

Bo nie ma oczu dookoła głowy?, czy może ma, a ja o tym nie wiem?.xD

Ale pięknie i szybciutko załatwił ten senior tego osiłka.:icon_mrgreen:

No i chyba jednak nadużycie z tym "dawaniem przyzwolenia", a większym takim dawaniem są słowa "wypalimy żelazem wszystko co PISowskie"

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)

6 minut temu, demo napisał:

Ale pięknie i szybciutko załatwił ten senior tego osiłka.:icon_mrgreen:

Czyli popierasz siłowe?

:scratching:

Absolutnie nie, tylko podziwiam zdolności seniora.O.o

Ja mam nastawienie absolutnie pokojowe jak ten znak

PEACE - czyt. pis  :icon_mrgreen: xD

c53c16bf-2349-475e-dfbe-2b6546b07767.jpeg.f5724a4812317aeabd3902dc44c8782c.jpeg

Przed chwilą, demo napisał:

Absolutnie nie, tylko podziwiam zdolności seniora.O.o

Stary ale jary.:takaemotka:

0re28347.jpg

łał! Jaki fajny temat i jak fajnie przygotowany!!!! :D

Dzięki Redakcjo! (Marcin pewnie)

Uwaga!

Przygotowuję się do "chlewienia" ! :)

19 minut temu, bobiczek napisał:

Uwaga!

Przygotowuję się do "chlewienia" ! :)

Spokojnie, stoimy na straży, będziemy "prostować" :tease2:

17 minut temu, animus napisał:

Dawaj, z grubej rurki?

Grubą rurkę to se zostawię na zaś :)

A na już to może to nieszczęsne LGBT?

Lecimy z nim?

Animus .... Ty widzę, awansowałeś na moderatora, czy mnie już wzrok myli po tych wszystkich dzisiejszych tabelkach? :)

Ja nic o tym nie wiem, to może jest przejściowe, może Admin zapomniał wyłączyć jakiejś opcji. :bezradny:

Na pewno niczego tu nie będę moderować samodzielnie.:wallbash:

21 minut temu, bobiczek napisał:

Grubą rurkę to se zostawię na zaś :)

A na już to może to nieszczęsne LGBT?

Lecimy z nim?

To może same lesby mają jakąś szansę na przepchnięcie ich do cywilizacji?

27 minut temu, animus napisał:

Ja nic o tym nie wiem, to może jest przejściowe, może Admin zapomniał wyłączyć jakiejś opcji. :bezradny:

Na pewno niczego tu nie będę moderować samodzielnie.:wallbash:

Luz.

Może mi się tak wyświetliło, bo jesteś założycielem tematu :)

32 minuty temu, animus napisał:

To może same lesby mają jakąś szansę na przepchnięcie ich do cywilizacji?

O sssoooo chiźźźźiiiii???

20 minut temu, uroboros napisał:

O sssoooo chiźźźźiiiii???

o to:

Cytat

Dnia 11.06.2020 o 21:16, demo napisał:

Gejów należy gonić ale lesbijki to nie widzę powodów. Tylko trochę szkoda że takie som do niczego.

Cytat

Dnia 11.06.2020 o 21:32, zenek napisał:

.....ale na lesbijki przynajmniej można popatrzyć  z przyjemnością  - też nie publicznie 

Duda zaprasza Biedronia z matką do pałacu. Zaprasza także aktywistę LGBT!

- Prezydent Andrzej Duda zaprosił na środę na 11.30 do Pałacu Prezydenckiego Roberta Biedronia oraz jego matkę Helenę Biedroń, a także aktywistę LGBT, którego prezydent spotkał w Lublinie podczas wiecu wyborczego – poinformował rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-prezydenckie-2020-duda-zaprasza-biedronia-spor-o-lgbt/dbm9ye2

Andrzej Duda zaprasza do Pałacu Prezydenckiego Roberta Biedronia z mamą i aktywistę LGBT

https://www.wprost.pl/wybory-prezydenckie-2020/10335163/andrzej-duda-zaprasza-do-palacu-prezydenckiego-roberta-biedronia-z-mama-i-aktywiste-lgbt.html

Duda zaprosił na spotkanie Biedronia i jego matkę. Gościem ma być także aktywista LGBT z Lublina

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26037858,duda-zaprosil-na-spotkanie-biedronia-i-jego-matke-gosciem-ma.html

Musiały spaść słupki poparcia, Naród potępił ten bełkot .  

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)

38 minut temu, animus napisał:

Duda zaprasza Biedronia z matką do pałacu. Zaprasza także aktywistę LGBT!

Ocieplenie wizerunku. Jego spece od marketingu rwą włosy z głowy ;)

Musiały spaść słupki poparcia,

W cholerę .... :icon_mrgreen:

https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2020-najnowszy-sondaz-prezydencki-andrzej-duda-pokonany-6522000514156161a

Naród potępił ten bełkot .  

I bardzo słusznie.

kto tam tak gardłował, że pis ratuje LOT?

właśnie w ulubionej przez kilku forumowiczów TV powiedzieli, że leci na ryj, a majątek wyprowadzają do nowej spółki, przy czym rolują załogi, ot troska....

25 minut temu, aru napisał:

kto tam tak gardłował, że pis ratuje LOT?

właśnie w ulubionej przez kilku forumowiczów TV powiedzieli, że leci na ryj, a majątek wyprowadzają do nowej spółki, przy czym rolują załogi, ot troska....

No co Ty powiesz.

A jeszcze nie tak dawno wypowiadali się, że ta nowa spółka to tylko w  celu rozwinięcia skrzydeł, i nie ma powodu do paniki :hahaha2:

48 minut temu, animus napisał:

5ee4b8d5e6ec3_o_full.jpg

No to się wyjaśniło ;)

Morawiecki i Szumowski bezwzględnie skorzystali.

Tylko Jarek może mieć problem.

Bo jak to tak .... na kota !!!????:icon_biggrin:

W ogóle to tytuł klubu „Dywagacje na tematy trudne” powinien nazywać się „Są tematy trudne i rachunki krzywd” ;):icon_biggrin:

6 minut temu, daggulka napisał:

No to się wyjaśniło ;)

Morawiecki i Szumowski bezwzględnie skorzystali.

Tylko Jarek może mieć problem.

Bo jak to tak .... na kota !!!????:icon_biggrin:

:takaemotka:

1 godzinę temu, animus napisał:

Ten dopiero wymiata.:hahaha2:

Nie ma sensu z nimi dyskutować.

Sprowadzą Cię do swojego (bagiennego) poziomu i pokonają doświadczeniem.

Przed chwilą, daggulka napisał:

Nie ma sensu z nimi dyskutować.

Sprowadzą Cię do swojego (bagiennego) poziomu i pokonają doświadczeniem.

Jak to nie ma, trzeba rozmawiać i zawsze to wychodzi na plus.:hug:

Nie możesz się denerwować, potrzebna cierpliwość i to od razu "cały worek", ale warto to robić.:)

7 minut temu, animus napisał:

Jak to nie ma, trzeba rozmawiać i zawsze to wychodzi na plus.:hug:

Nie możesz się denerwować, potrzebna cierpliwość i to od razu "cały worek", ale warto to robić.:)

Może w tym szaleństwie jest metoda?

Choć pewna nie jestem ;)

17 minut temu, daggulka napisał:

Może w tym szaleństwie jest metoda?

Choć pewna nie jestem ;)

Człowiek uczy się przez całe  życie.

Zobacz sama, jaki jest rozdźwięk z tym LGBT.

Jak trudny jest ten temat, ludzie najpierw klęczą w kościele, a po wyjściu drugiego człowieka by ukamienowali, bo się urodził inny.
Gdzie szacunek, miłość bliźniego, ludzie nie łączą religii z zachowaniem na co dzień, w kościele jak roboty w wyuczonych pozach, klepią pacierze, nie zastanawiając się co mówią, przyjmują ciało Chrystusa, wychodzą z kościoła i zaraz kradną, bluźnią, to udawanie, przystosowanie do grupy, z obawy, żeby nie być innym.:bezradny:   

7 minut temu, animus napisał:

Jak trudny jest ten temat, ludzie najpierw klęczą w kościele, a po wyjściu drugiego człowieka by ukamienowali, bo się urodził inny.
Gdzie szacunek, miłość bliźniego, ludzie nie łączą religii z zachowaniem na co dzień, w kościele jak roboty w wyuczonych pozach, klepią pacierze, nie zastanawiając się co mówią, przyjmują ciało Chrystusa, wychodzą z kościoła i zaraz kradną, bluźnią, to udawanie, przystosowanie do grupy, z obawy, żeby nie być innym

Każde tutaj Twoje słowo warte jest podkreślenia!!!

Nooo, aleeeeee... zaraz usłyszysz, że ziejesz nienawiścią do WSZYSTKICH wierzących i do kościoła jako Kościoła...

Przed chwilą, uroboros napisał:

Przychylam się.

Przed chwilą, uroboros napisał:

Nooo, aleeeeee... zaraz usłyszysz, że ziejesz nienawiścią do WSZYSTKICH wierzących i do kościoła jako Kościoła...

Najpewniej się zlecą ;)

31 minut temu, uroboros napisał:

Nie mogę ziać nienawiścią do Kościoła, potrafię oddzielić Religię od systemu zarządzana, dlatego mogę mieć pretensje jedynie do ludzi, którzy psują jego wizerunek. 

no, a animus jeszcze serwuje drinki wzmacniające...

jutro się będzie działo

(dziś)

9 godzin temu, aru napisał:

ikt się nie zleciał :bezradny:

rozczarowany czuję się.....

Może zrozumieli, że LGBT to ludzie, że to nie to samo co LPG.:scratching:

11 godzin temu, uroboros napisał:

Może zbierają siły...

A może doszli do wniosku że z wariatami szkoda czasu na dyskusję.xD

Na fali tej dekadencji to pewnie przyjdzie moda na wesela z pieskami jak w Australii

Cytat

Mężczyzna wziął ślub z psem. "To czysta miłość"

Młody mieszkaniec australijskiego miasta Toowoomba związał się węzłem małżeńskim ze swoją najlepszą przyjaciółką, która jest u jego boku od wielu lat. Jego wybranką została Honey - pies rasy labrador, którego mężczyzna przygarnął przed pięciu laty. Australijczyk przekonuje, że połączyła ich "czysta miłość" - informuje serwis news.com.au.

a np. aruś pójdzie jeszcze dalej i pojmie za żonę mućkę na rowie.;) :icon_razz:

16 minut temu, demo napisał:

A może doszli do wniosku że z wariatami szkoda czasu na dyskusję.xD

Nie wierzę :icon_razz:

Na fali tej dekadencji to pewnie przyjdzie moda na wesela z pieskami jak w Australii

Oczywiście, najpewniej.

No i raczej z doopy to było, niż z rozsądku ;)

a np. aruś pójdzie jeszcze dalej i pojmie za żonę mućkę na rowie.;) :icon_razz:

Ech. Mówiłam już - popracuj nad inteligentnym dowcipem.

W końcu pozostawiasz po sobie ślad w necie.

Ktoś to odkopie za kilka lat i powie: "ja pierdziele, ale zabłysnął" :icon_biggrin:

1 godzinę temu, daggulka napisał:

Ech. Mówiłam już - popracuj nad inteligentnym dowcipem.

W końcu pozostawiasz po sobie ślad w necie.

Ktoś to odkopie za kilka lat i powie: "ja pierdziele, ale zabłysnął" :icon_biggrin:

Daguś ale to nie był żaden dowcip yno taka hiobowa prognoza, no rozumisz.:zalamka:

Rozumiem też że nie cieszy jak "biją naszych", bo waszych to jak najbardziej cieszy.

No dobra ale z pieskami może być czy nie za bardzo?.:D

Ty też pozostawiasz ślad w necie i jak już nastanie ten prognozowany przez Ciebie zamordyzm pisowski, a ONI to odkopią to możesz mieć niezłe kłopoty. Więc nie martw się tym że ktoś powie "ja pierdziele ale zabłysną", martw się może lepiej o siebie.:icon_idea:

3 godziny temu, animus napisał:

Może zrozumieli, że LGBT to ludzie, że to nie to samo co LPG.:scratching:

lub RGB...

UWAGA!!! będę pisał straszne rzeczy!!!

Cytat

Nikt nie rodzi się Polakiem, Chilijczykiem czy Nowozelandczykiem. Do tego potrzebna jest poważna praca i lata indoktrynacji. Inaczej, niż do zostanie gejem, lesbijką czy osobą heteroseksualną, bo to dzieje się naturalnie. Więc jeśli coś jest wynikiem „ideologii”, to nie LGBT, lecz patriotyzm.

Nie urodziliście się Polkami i Polakami.

Straszne - co nie???     obraz.png.ab6f45c8b71897eb900507a3af85902a.png  obraz.png.c822345cf56c45f913cbdf64cfa729b0.png ...  ta INDOKTRYNACJA... STRASZNE!!!

Dalej:

Cytat

Gdyby ktoś was wykradł z kołyski i wywiózł do innego kraju, bylibyście dziś Niemcami lub Rosjanami. Jeśli mielibyście więcej szczęścia, bylibyście obecnie Czechami lub Amerykanami. Bo to, że czujemy się członkami jakiegoś narodu nie jest naturalne, lecz powstaje w wyniku kilkunastoletniej indoktrynacji. Zaczyna się ona od nauczania małych dzieci wierszyków w stylu: „Kto ty jesteś? Polak mały”, ciągnie się przez całą szkołę, a kończy w wieku dorosłym stałym atakowaniem tzw. „banalnym nacjonalizmem” (termin Michaela Billiga).

Niezłe... cooo?

Cytat

Jak to się dzieje? Przypomnijcie siebie patrona waszej szkoły. Prawda, że był związany z Polską? A nazwy ulic? W dużej części są narodowotwórcze. Także banknoty – na wszystkich są władcy Polski i tylko Polski. 80% literatury, z którą spotyka się uczeń przez cały okres edukacji, to twórczość polskich pisarzy i poetów (tak, jakbyśmy stworzyli największą liczbę arcydzieł). Nauczana historia jest przede wszystkich historią Polski i Polaków. Także sport buduje poczucie przynależności do danego narodu – wszystkie zawody międzynarodowe utwierdzają ludzi w tej identyfikacji (nota bene – powinno się mówić „międzypaństwowe”, a nie „międzynarodowe”, ale wszyscy popełniamy ten sam błąd). Nazwy samolotów czy pociągów dalekobieżnych także działają narodowotwórczo. Dla tego celu tworzone są muzea, stawiane pomniki, zmieniane nazwy instytucji (wszystkie muszą być „narodowe”).

Tak, tak, zrobienie z kogoś Polaka nie jest wcale takie łatwe i wymaga wieloletniej tresury. Pomaga w tym ideologia. Właśnie ideologia. Jeśli ktoś chce zapoznać się ze szczegółami tego procesu, zapraszam do uważnej lektury moich dwóch książek opisujących to zjawisko – „Naród urojony” oraz „Budowanie narodu. Przypadek Polski w latach 2015-2017”. Dowiecie się z nich jak i kiedy zrobiono z was Polaków i że proces ten nigdy się nie kończy, bo państwa wiele inwestują w to, by ich obywatele czuli emocjonalną więź z narodem, bowiem ułatwia to manipulowanie nimi oraz wykorzystywanie do zapewniania sobie ich lojalności i posłuszeństwa. Miłej lektury.

Jakby co - to nie moje... ale  - rzekłbym - jak moje!!! To są słowa Dr hab. Marka Migalskiego, pisarza, naukowca, publicysty...

No to dalej:

Cytat

W odróżnieniu od narodu, homoseksualizm czy heteroseksualizm nie jest kwestią indoktrynacji. Tu nie potrzeba było ideologii, by zostać gejem, lesbijką czy zwykłym „heterykiem”. Jeśli uważacie inaczej, to zaproponujcie jakieś ideologiczne narzędzia, które przekonałyby was do zmiany orientacji seksualnej. Mam prośbę do wszystkich piszących o „ideologii LGBT”: jak miałaby ona wyglądać, byście przestali uprawiać seks z płcią przeciwną, a zaczęli go uskuteczniać z przedstawicielami własnej płci? Wszak na tym polega ideologia – na takim przekazie, który zmienia poglądy i postawy innych. Zatem panowie Duda, Brudziński, Żalek, Czarnek – co musiałby zawierać „ideologia LGBT”, byście zaczęli sypiać z mężczyznami? Jakie punkty takiej ideologii przemówiłby do was?

Jeśli żadne, to przestańcie pie….ć o „ideologii LGBT” i uznajcie, że kwestia orientacji seksualnej nie jest czymś, czego można się nauczyć i zmienić pod wpływem perswazji. Jeśli coś wpłynęło na wasze postawy, to wieloletni proces tworzenia z was Polaków. Tak, patriotyzm to ideologia – silna, bezwzględna, wykorzystująca narzędzia państwowe, nie cofająca się przed użyciem przemocy symbolicznej. Gdyby nie kilkudziesięcioletnie wysiłki państwa polskiego, które zakończyły się sukcesem w postaci uczynienia was polskimi nacjonalistami, nie bylibyście dzisiaj częścią narodu polskiego. Gdyby Dudę kupili za młodu Niemcy, to dziś byłby niemieckim patriotą; gdyby młodego Żalka oddano do adopcji Żydom, to dziś rzucałby pewnie kamieniami w Palestyńczyków, poprawiając sobie przy tym pejsy; a gdyby oseska Brudzińskiego porwali Romowie, to pewnie wędrowałby z ich taborem po Rumunii, grając na tamburynie i tańcząc wokół ogniska. Tylko poseł Czarnek byłby dziś tym, kim jest – polskim kołtunem. Bo jego nikt w dzieciństwie by nie chciał porwać, zaadoptować, o kupnie nawet nie wspominając. Już wówczas bowiem musiał być obrzydliwy.

obraz.png.5ad89097ca4369caeb4c3641464294c1.png

Edytowano przez uroboros (zobacz historię edycji)

2 godziny temu, demo napisał:

To temat bardzo wrażliwy, bo szefu śpi z kotem.:scratching: 

Więc nie brnij w to. :takaemotka:

Uroboros, tyle pisaniny a chodzi o to że gejem czy lesbijką trzeba się urodzić.

Ja to tak sobie kombinuję czy w ramach tej ideologii lgbt i w kontekście tych wyborów, nie dało by się tak zawalczyć też o związki zwane popularnie trójkątami albo i z większą ilością kątów.

To by dopiero była uciecha i wyzwanie dla tradycji baba - chłop.:D

uroboros - ten Marek Migalski, niegdysiejszy zwolennik Naczelnika Jara?

22 minuty temu, animus napisał:

To temat bardzo wrażliwy, bo szefu śpi z kotem.:scratching: 

Więc nie brnij w to. :takaemotka:

Eeeeeeeeeee no może nie jest tak żle i to jest kotka.:icon_razz:

demo - słabe, niemniej widać co ci się zamarzyło, ale to tak często jest wśród tradycjonalistów, że w głowach im bezecne fikołki..

3 godziny temu, demo napisał:

Daguś ale to nie był żaden dowcip yno taka hiobowa prognoza, no rozumisz.:zalamka:

Tia. Następna Sybilla. Nie przygwizdorzyłeś - Zenek był pierwszym jasnowidzem forum ;)

Cytat

Ty też pozostawiasz ślad w necie i jak już nastanie ten prognozowany przez Ciebie zamordyzm pisowski, a ONI to odkopią to możesz mieć niezłe kłopoty. Więc nie martw się tym że ktoś powie "ja pierdziele ale zabłysną", martw się może lepiej o siebie.:icon_idea:

Najwyżej będę więźniem politycznym.

Trudno, takie życie. Takie czasy. Taka władza ;)

2 godziny temu, aru napisał:

lub RGB...

AGD

56 minut temu, aru napisał:

demo - słabe, niemniej widać co ci się zamarzyło,

Gdzie? :icon_eek:;):icon_biggrin:

Zdystansował i tyle :)

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)

51 minut temu, aru napisał:

uroboros - ten Marek Migalski, niegdysiejszy zwolennik Naczelnika Jara?

Nie wiem,znam tylko gdzieś z tv, teraz zobaczyłem na FB... ale ma rację!

ale ja nie napisałem "słabo to widzę" :bezradny:, ogarnij się

o to chodziło:

1 godzinę temu, demo napisał:

.....

Ja to tak sobie kombinuję czy w ramach tej ideologii lgbt i w kontekście tych wyborów, nie dało by się tak zawalczyć też o związki zwane popularnie trójkątami albo i z większą ilością kątów.

To by dopiero była uciecha i wyzwanie dla tradycji baba - chłop.:D

i wiara mu nie szkodzi w kombinacji

• Utwórz nowe...