Skocz do zawartości

Dyskusje w Klubach - nowość na Forum BD


Recommended Posts

Nie wiem czy to dotyczy tylko klubów, ale piszę to tutaj,  bo w klubach to zauważylem

Osobnik który jest na liście ignorowanych - po wejściu w wątek - nie widzę jego postu. 

Ale na liście np. "nowe posty w klubie" - widać posty ignorowanych i do tego nawet można posta całego przeczytać, jak jest krótki...da się z tym coś zrobić?

Link do komentarza
25 minut temu, aaaa napisał:

Ale na liście np. "nowe posty w klubie" - widać posty ignorowanych i do tego nawet można posta całego przeczytać, jak jest krótki...da się z tym coś zrobić?

Pisałem Ci że jest to kulawe to ignorowanie, mało tego, nawet jak ktoś tego ignorowanego zacytuje w swojej wypowiedzi to też będziesz widział co napisał.

Link do komentarza

Widzę że naszego nowego moda ponosi fantazja bo :

Cytat

bajbaga

bzykacz niepospolity vel sSiwy12.

Moderator

 2 066

19 586 postów

Zgłoś post

 

 

 #249

Napisano 13 godzin temu

 

Tiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaa.

Gdybym stosował tą zasadę, mając na uwadze epitety którymi mnie obrzucali ci wymieniani przez Ciebie "kulturalni" (na PW i to także z okresu przed tym jak ubłagałem Redakcję żeby "uczyniła" mnie modem), to moje posty byłyby nieczytelne. 

 

To niech powie a nawet za moja zgoda zacytuje moje te obelgi jakie pisałem na PW aby modowi nawymyślać.

Bo jego wypowiedź tyczy się mnie osobiście\ wobec tego co wcześniej napisał demo w tamtym temacie.

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, aaaa napisał:

widzę, że to dla ciebie naprawdę poważny problem egzystencjalny :D

nie bierz wszystkiego tak do siebie....to pomaga...

Chciałbym zauważyć że to Ty poruszyłeś temat ignorowania, ja tylko stwierdziłem że jest to instytucja niedopracowana i wadliwa.

1 godzinę temu, aaaa napisał:

nie chce edytować, bo pewnie nikt tego nie doczyta

 

Henryku - więcej dystansu życzę....

Do czego dystansu? do tego aby ktoś na mnie wylewał pomyje?? Na moją odpowiedzialność niech moderator pokaże te obraźliwe treści  które mu niby na pw nawciskałem a nie chrzani po całym forum jaki to on jest tu ciemiężony przez innych i niech robi ze nie tu jakiegoś ostatniego chama.

Link do komentarza

@mhtyl myślę, że lubisz być w centrum uwagi i być w opozycji :icon_rolleyes:

2 godziny temu, aaaa napisał:

Ale na liście np. "nowe posty w klubie" - widać posty ignorowanych i do tego nawet można posta całego przeczytać, jak jest krótki...da się z tym coś zrobić?

 

@aaaa chyba nie mam takiej opcji, poszukam jeszcze w weekend, jak będę mieć więcej czasu, ale nie sądzę.

 

Link do komentarza
Gość mhtyl
Dnia 26.06.2020 o 10:49, Redakcja napisał:

@mhtyl myślę, że lubisz być w centrum uwagi i być w opozycji :icon_rolleyes:

 

 

 

Chyba już sporo wody upłynęło aby dokonać moderacji oszczerstw jakie wypowiedział na mój temat bajbaga.

Nie można normalnie tego rozwiązać tylko trzeba ciągnąc temat? A może to celowe działanie aby mnie ośmieszyć.

Link do komentarza

Wiesz, nie wiem dlaczego, ale nie przypominam sobie, żebyś wykorzystał okazję do tego, żeby być cicho...

już ci to chyba pisałem kiedyś...



Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

nikt cię nie chce ośmieszać, sam to robisz nad wyraz skutecznie

z mojej strony EOT

Link do komentarza
2 godziny temu, aaaa napisał:

Wiesz, nie wiem dlaczego, ale nie przypominam sobie, żebyś wykorzystał okazję do tego, żeby być cicho...

już ci to chyba pisałem kiedyś...

 

 

nikt cię nie chce ośmieszać, sam to robisz nad wyraz skutecznie

z mojej strony EOT

 MASZ RACJĘ!!!

Tak samo uważam! Właściwie to mhtyl powinien być cicho... przynajmniej w tej sprawie...

 

Zapytywani już wszystko napisali...

 

2 godziny temu, joks napisał:

I robi to niemal przy każdym swoim wpisie....:takaemotka:

No właśnie... Nie widzi tego?

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Bardzo proszę Admina, czy też inne osoby zarządzające klubami o usunięcie mojego nicku, który "firmuje" Klub zatytułowany

"kościół, powiązania z polityką i nie tylko"... Nie zakładałem go, został utworzony jakoś"automatycznie",  bez mojego bezpośredniego zamiaru i udziału...

Jeśli nie ma takiej możliwości, proszę go zamknąć i usunąć.

 

Przy propozycji otwarcia tych klubów, zrozumiałem, że dostęp do klubu, czytania zawartości, możliwości komentowania oraz dodawanie reputacji - będą możliwe TYLKO dla zdeklarowanych i uwzględnionych w wykazie klubowiczów - userów. Widzę, że tak nie jest i w sumie każdy zalogowany czyta i komentuje w ten, czy inny sposób...

 

 

 

Dlatego proszę o powyższe...

Link do komentarza

Sorry, to na moją prośbę... Nie chcę i nie chciałem takowego klubu zakładać, więc i firmować.

Dopiero teraz z nudów zacząłem "studiować" strukturę Klubów i zauważyłem te pierwsze posty - okazuje się - tematów Twojego Klubu...

 

Może to da się jakoś odkrécić - ale bez mojego nicku otwierającego...

 

Poniekąd to moja wina, ale nie zwijaj się z forum...

Za bałagan - przepraszam

Link do komentarza
4 minuty temu, uroboros napisał:

Sorry, to na moją prośbę... Nie chcę i nie chciałem takowego klubu zakładać, więc i firmować.

Dopiero teraz z nudów zacząłem "studiować" strukturę Klubów i zauważyłem te pierwsze posty - okazuje się - tematów Twojego Klubu...

 

Może to da się jakoś odkrécić - ale bez mojego nicku otwierającego...

 

Poniekąd to moja wina, ale nie zwijaj się z forum...

Za bałagan - przepraszam

Ty niczego nie zakładałeś i nie firmowałeś, pierwszy wpis w wątku tylko odbija logo. 

Wszędzie tak jest nawet poza klubami.

3 minuty temu, Redakcja napisał:

@animus otrzymałem prośbę o wykasowanie tematu od właściciela i usunąłem. Przywrócić go nie mogę. Nie ma co drążyć tematu:fahne2_pl:

Nie od właściciela, właścicielem jestem ja, Uroboros nie ma klubu. 

Wystarczy kliknąć w kluby (prawy róg), wyświetla się ilość klubów (Wszystkie Kluby), to takie proste.:icon_mrgreen:

Pod klubami ikonki klubowiczów. 

 

Link do komentarza

Też zauważyłam już jakiś czas temu, że autor pierwszego wpisu  otwierającego wątek staje się automatycznie autorem tematu ;)

Animus — nadmieniam, iż autorem i adminem (chyba) jednocześnie tematu powyborczego został ... uwaga .... tadaaaaam ....  Demo :icon_biggrin:

Na "zaś" pamiętaj, tworząc temat, że pierwszy post ma być Twój ;)

Link do komentarza
4 godziny temu, animus napisał:

Ty niczego nie zakładałeś i nie firmowałeś, pierwszy wpis w wątku tylko odbija logo. 

Wszędzie tak jest nawet poza klubami.

A nie uważasz, animus, że zakładający temat najpierw powinien zapytać autorów postów o zgodę na przeniesienie ich wypowiedzi z tematu do tematu?

Albo zacząć nowy temat i zaprosić do udziału bez przerzucania postów?

3 godziny temu, daggulka napisał:

Też zauważyłam już jakiś czas temu, że autor pierwszego wpisu  otwierającego wątek staje się automatycznie autorem tematu

No bo to jest logiczne - zakładający temat - jego właściciel - inicjuje dyskusję! 

Taka powinna być kolejność.

Link do komentarza

image.thumb.png.e6ed5f807636ae93642a599cd96d1eef.png

 

Taki klub się pojawił - nawet nie wiedziałem :takaemotka:

 

Nie wiem kto założył ten Klub, ale nie ja 

W dodatku pisze Kącik Muzyczny w zakładce - a temat "Wybory gorący temat"

Ten post dałem jako oddech w innym temacie, dla zluzowania nastroju i pamiętam w temacie animusa, nawet pisałem że to wyjątek,co by mu tematu nie rozpieprzać...

Czy ktoś wie, o co chodzi???

Link do komentarza
8 minut temu, mhtyl napisał:

Tak się kończy majstrowanie przy rozbrajaniu bomby, nie ten kabelek animus przeciął i pierdyknęło.

To zostało przeniesione, nie było na temat, zakładka się skopiowała, nie sprawdziłem, poprawiłem i tyle. :)

4 godziny temu, daggulka napisał:

Też zauważyłam już jakiś czas temu, że autor pierwszego wpisu  otwierającego wątek staje się automatycznie autorem tematu ;)

Animus — nadmieniam, iż autorem i adminem (chyba) jednocześnie tematu powyborczego został ... uwaga .... tadaaaaam ....  Demo :icon_biggrin:

Na "zaś" pamiętaj, tworząc temat, że pierwszy post ma być Twój ;)

Widzę, że włącznie z Adminem błądzicie w ciemnościach, ;) Demo jest tylko otwierającym dyskusje, autorem jestem ja i moderatorem też.

 

 

animus

Właściciel

Joined 16 czerwca

 

Link do komentarza
9 minut temu, mhtyl napisał:

Tak się kończy majstrowanie przy rozbrajaniu bomby, nie ten kabelek animus przeciął i pierdyknęło.

Z tego co wiem - przecina się czerwony kabelek. Tak robił Rambo i Bond.

Może ktoś podmienił złośliwie kabelki :takaemotka:, albo animus nie wytrzymał nerwowo i włączył detonator.

To możliwe, bo animus to raptus i ryzykant, jak zdążyłem zauważyć...:scratching:

 

Albo działa tu jakiś ekstremista...Niewidzialna Ręka...:zalamka:

Link do komentarza
4 minuty temu, animus napisał:

Widzę, że włącznie z Adminem błądzicie w ciemnościach

a to zabrzmiało dwuznacznie :14_relaxed:

5 minut temu, animus napisał:

autorem jestem ja i moderatorem też.

 

 

animus

Właściciel

Joined 16 czerwca

To mi sie podoba - jest dowód własności - nie ma wątpliwości!

Zabrzmiało prawie, jak - "to mój dwór, a to moje włości".

Podoba mi się :14_relaxed:

Link do komentarza
1 minutę temu, animus napisał:

Nabijaj się, bronić się muszę ciemnotę mi wciskają.

Z włościami to akurat serio.

No i oczywiście trzymam kciuki za wyjaśnienie afery!

 

Może przy okazji dowiem sie skąd w Kąciku muzycznym pojawił się się temat: "Wybory gorący temat" sygnowany przeze mnie, ale bez mojego udziału, ale z moim postem. 

To jest też zawikłana intryga, i czuję się uwikłany, zmanipulowany, a nawet wykorzystany :takaemotka:

 

 

Link do komentarza
17 minut temu, zenek napisał:

Z włościami to akurat serio.

No i oczywiście trzymam kciuki za wyjaśnienie afery!

 

Może przy okazji dowiem sie skąd w Kąciku muzycznym pojawił się się temat: "Wybory gorący temat" sygnowany przeze mnie, ale bez mojego udziału, ale z moim postem. 

To jest też zawikłana intryga, i czuję się uwikłany, zmanipulowany, a nawet wykorzystany :takaemotka:

 

 

Oj Zenon popraw się.:icon_mrgreen:

22 minuty temu, joks napisał:

Skąd ja to znam ....:scratching:

Tak mnie wspierasz?:scratching:

Link do komentarza
13 godzin temu, animus napisał:

Widzę, że włącznie z Adminem błądzicie w ciemnościach, 

To może być babska intryga, jak nie wiadomo, o co chodzi - chodzi o kobietę :tease2:

dagi bym nie posądzał - chyba....

 

Może ktoś odkryl w sobie inną płeć?... albo testuje....:scratching:

Bądź wyrozumiały... i tolerancyjny.... 

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Na pewno nie "zła wola", jaką Ty masz w zwyczaju kierować się tutaj, na forum.

 

18 godzin temu, animus napisał:

 

Widzę, że włącznie z Adminem błądzicie w ciemnościach, ;) Demo jest tylko otwierającym dyskusje, autorem jestem ja i moderatorem też.

 

 

animus

Właściciel

Joined 16 czerwca

 

Spoko.

 

18 godzin temu, animus napisał:

Nabijaj się, bronić się muszę ciemnotę mi wciskają.:bezradny:

Ja nic nikomu nie wciskam :bezradny:

5 godzin temu, zenek napisał:

To może być babska intryga, jak nie wiadomo, o co chodzi - chodzi o kobietę :tease2:

dagi bym nie posądzał - chyba....

 

 

Daga z tematem skasowania wątku nie ma nic wspólnego.

Jedyne, co mogę sobie zarzucić to ciepły kocyk na plecy, bo chłodnawo.

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...