Skocz do zawartości

Tamir


Recommended Posts

Widzę że jest takie dobre forum na którym można zganić jak również również będąc incognito pochwalić wykonawców jak i inne osoby związane z branżą budowlaną.
Od blisko roku czasu współpracuję z pszczyńskim oddziałem "Tamiru".
"Tamir" jest producentem materiałów budowlanych oraz hurtownią wchodzącą w skład PSB.
Przez ten rok czasu różnie bywało - jestem jednak z pracy pszczyńskiej hurtowni bardzo zadowolony i uważam ze pracownicy tej hurtowni wykazali się najwyższą z możliwych skutecznością działań fachowością i słownością.
Uważam że pszczyńskiemu "Tamirowi" należą się wyrazy wysokiego uznania za ich pracę.
życzyłbym pracownikom hurtowni nadal równie wiele dobrej woli i owocnej obsługi klienta jak dotychczas


O ile jestem bardzo zadowolony z pracy hurtowni o tyle na temat pracy fabryki się nie wypowiadam.
Choćby dlatego że mój kontakt z fabryką był bardzo znikomy i nie jestem w stanie rzetelnie ocenić pracy fabryki.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Tak.
Ja sądzę że to dobry objaw współczesnych czasów gdzie nawet w sytuacji braku materiałów na rynku istnieją firmy które nie wciskają na silę swojego towaru i nie krytykują konkurencji lecz mozna u nich usyskać fachową poradę, negocjować ceny, dotrzymujący umówionych terminów oraz nie naciagajacy na niepoitrzebne koszta.
Oby takich więcej !
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...