Skocz do zawartości

Jaka wkretarke


Zenek007

Recommended Posts

Witam kolegów.to mój pierwszy post więcej przepraszam jak to nie w tym dziale napisze.otoz mam dylemat jaka wkrętarkę wybrać do mojej pracy ,otóż do skręcania szalunków,ław,ogólnie do budowania domu,nadproży,więźby dachowej nie będę robił , więc dużej mocy nie musi być.mam dylemat nad 3ma zestawami . Blaupunkt BP6310AC 2 aku.18v.2ah baterie.za360 druga to Dedra ded7040 jeden Aku 4ah.za 310zl. Trzecia to Yato YT-82780 za 270 z jednym Aku 18v 2 ah. Wrazie czego widziałem większe Aku można dokupić 4 ah. Nie mam kasy na Boscha czy jakieś ryobi za 600zl. Co myślicie o tych sprzętach ,wspomnę że chce w przyszłości dokupić szlifierkę i pilarkę tarczowa żeby chodziło wszystko na jednych Aku.

Link do komentarza

ja akurat mam RYOBI  18V 50NM ONE+ R18DD3 za 390PLN :); ma 50Nm i sobie chwalę, wkręca nawet długie ciesielskie fi 8mm;

blaupunkt i yato mają podobne momenty, dedra lekko niższe, ja bym brał z najwyższym, wtedy wkręci to co chcesz

odnośnie baterii to nie szalej, 4Ah to cegła, zakrętarki też nie piórka, lepiej 2,-2,5Ah i częściej wymieniać ale mniej się namachać

Link do komentarza

Właśnie chciałem kręcić długie 34 cm spaxy,i nie wiedziałem o co chodzi z tymi 30 nm,50 nm to momenty obrotowe tak? I dzięki za odpowiedź z tymi bateriami,nie pomyślałem że duże ciężkie ,lepiej 1 więcej kupić w zapasie a 2,dobrze mówisz.tym bardziej że z czasem chce dokupić szlifierkę i pilarkę z tej samej firmy żeby na jednych barlteriach latały,Blaupunkt ma spory wybór,i dmuchawę tak samo.chyha się zdecyduje na tą firmę.chodz z Yato tańsze są trochę produkty.nir wiem bardzo czym się sugerować jakimi parametrami.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...