Skocz do zawartości

Czy warto zaczynać wykończeniówkę?


Bartoszz

Recommended Posts

Cześć, z racji stosunkowo młodego wieku zastanawiam się w którą stronę ruszyć zawodowo. Dotychczasowo byłem kucharzem ale przez epidemie straciłem pracę i zastanawiałem się co tu robić. Niby nie mam nic do stracenia ale czy warto wchodzić w wykończeniówkę? Moj ojciec zajmuję się tym dorywczo, po pracy, na urlopie albo podczas postoju w firmie. Potrafi wszystko, nawet nie byłem świadomy ale ostatnio sam przez póltora miesiąca zrobił mieszkanie, bez niczyjej pomocy. W sumie to dobry czy slaby czas? Mieszkanie około 60m2, deweloperka. Od zera pod klucz, łącznie z meblami. Ale nigdzie nigdy się nie ogłaszał nie ma nawet wizytówek, zawsze z polecenia. Myślicie ze można z tego na poważnie się utrzymać i iść w to? Czy praca jest caly rok? Jaki jest czas oczekiwania na ekipę? Mieszkamy kawałek od Warszawy ok. 50km

Link do komentarza
15 godzin temu, Bartoszz napisał:

W sumie to dobry czy slaby czas?

Wg mnie b. dobry czas. 

Jeśli ojciec robi to - to chyba widzisz, jak jest z pozostałymi pytaniami. Jak nie widzisz to go spytaj.

Jest tylko kwestiaw doświadczeniu i umiejętnościach.

Fachowiec robi kilka razy szybciej, niż uczący się - no i wie, co robi, a uczący długo myśli, że wie.

Dlatego popracuj z ojcem jako pomocnik - we dwóch sie robi o wiele wygodniej - i nauczysz się.

Chyba że ojciec woli sam robić - no to masz kłopot - bo nauczyć sie kompleksowej wiedzy nt wykończeniówki nie jest łatwo, bo to szeroki zakres - i duzo praktyki trzeba.

Chyba musiałbyś wtedy zacząć od jakiegoś wycinka., specjalności....

Dużo można nauczyć sie z internetu, YT...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...