Skocz do zawartości

Czy posty są łączone i według jakich zasad?


Gość mhtyl

Recommended Posts

Gość mhtyl

Podałem wczoraj kilka tematów już istniejących na forum o  tematyce o którą pyta Kar. Pytam się kto i w jakim celu ten post wykasował? Czyżby nie był merytoryczny? Co się dzieje, o czym tu teraz można pisać aby posty nie były kasowane? Faktycznie ten kto tak moderuje forum to ma wielkie pojecie co robi, gratulacje i trzymajcie tak dalej.

A tematy o podobnej tematyce miały być podobno łączone, tak kiedyś Redakcja pisała i tak tez mówi Regulamin.

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
2 minuty temu, Redakcja napisał:

Warto wskazywać podobne tematy, ale decyzję o połączeniu podejmuje redakcja. 

 

Ja w tych tematach które zapodałem doczytałem sie wszystkiego o co pytała Kar.

Ale dobra niech będzie nowy temat, nic mi do tego ale nie rozumiem dlaczego zapodane tematy też zostały usunięte. Wkleiłem je po to aby Kar sobie poczytała i doszukała się być może odpowiedzi na swoje pytania.

Link do komentarza
Gość mhtyl
10 minut temu, Redakcja napisał:

Rozumiem, jednak wydźwięk Twojego postu był nieco inny niż „hej, zobacz tu są fajne tematy, może Ci pomogą” :) Dlatego go usunąłem.

 

Były dwie części, pierwsza o regulaminie i tworzeniu tematów a druga cześć  z pokrewnymi tematami. Pół godziny szperałem po forum aby  te tematy  wkleić a Redakcja jednym ruchem sobie je wywaliła.

Można kasować częściowo posty, prawda?

Link do komentarza

A ten dalej swoje.. przeczytaj prosze pytanie a nie jedno słowo hydromasaż.. ja się pytam o matę do hydromasażu.. te wszystkie tematy już  przeczytałam dawno. Nie ma słowa o macie. Chcę znaleźć kogoś kto ma matę.

Mhtyl mi chodziło o post z tematu działka budowlana Łukasza.. napisałeś że próbowałeś tłumaczyć ale chyba nie ogarniam i nie będziesz sie starał. Czy jakoś tak podobnie. Kliknąłem ten puchar dziękuję.

 

 

Link do komentarza
Gość mhtyl
8 minut temu, Kar napisał:

Mhtyl mi chodziło o post z tematu działka budowlana Łukasza.. napisałeś że próbowałeś tłumaczyć ale chyba nie ogarniam i nie będziesz sie starał. Czy jakoś tak podobnie. Kliknąłem ten puchar dziękuję.

 

Spoko, to że w danym temacie wymieniamy się odmiennymi poglądami to ok tak to już jest na forum, ale widzę że Tobą emocje ogromne targają, pisałaś że jesteś kobietą a teraz widzę że jesteś mężczyzną. 

12 minut temu, Redakcja napisał:

@mhtyl nie

Ale co "nie"?

13 minut temu, Redakcja napisał:

Proszę się rozejść :)

 

Już mnie tu nie ma :icon_razz:

Link do komentarza
Gość mhtyl
1 minutę temu, bobiczek napisał:

Też zauważyłem.

A to już powoduje lekkie zawahanie, co do uczciwych zamiarów na forum. :)

Bo już kiedyś tak tu było że mężczyzna podszywał się za kobietę licząc na lepsze?łagodniejsze traktowanie, ba nawet avatara sobie walnął taką fotkę fajnej laski że pytali się co niektórzy czy jest jeszcze wolna :) :icon_mrgreen:

Link do komentarza

Nie targaja mna emocje i nie komentuje twoich okreslen bo wyznaje zasade madry przemilczy glupi skomentuje.. Redakcjo czy za literówki na tym forum trzeba przepraszać? Odrabiać jakieś prace społeczne? Ten człowiek czepia się wszystkiego. Najpierw że źle komuś doradzam, później że nie używam polskich znakow (pisze z telefonu bez polskiego menu i nie wszystkie słowa mam dodane w słowniku), później że źle pytanie zdałam jak już są takie posty.. teraz literówka- to już że jestem innej płci.... serio ? Nadmieniam że widziałam wczoraj 2 inne tematy na których tez czepial sie ludzi.. i tak wlasnie kabluje. Bo nie lubie trolli

Link do komentarza
Gość mhtyl
1 godzinę temu, Redakcja napisał:

Wiesz, według mnie świadome popełnianie błędów (w tym literówek) jest niechlujstwem.

Eeeeeeeee, droga Redakcjo literówki zdarzają sie każdemu i o to nie mam i nie miałem pretensji ale nie używanie polskich znaków jest jawnym łamaniem regulaminu, czyż nie? To są dwie różne rzeczy i mało tego, poprosiłem jego/jej czy nie mógłby używać polskich znaków  diakrytycznych i prośba ta była napisana bez grama złośliwości i jaką dostałem odpowiedź?

Cytat

A polskich znakow nie mam zamiaru uzywac 

To nie jest niechlujstwo, to jest robione z premedytacją i to nazywa sie olewatorstwo i brak poszanowania dla innych w tym dla mnie i dla Redakcji.

I nie otwierałbym buzi, gdyby Klar okazał jakąś skruchę typu "pisze z telefonu czy nie mam klawiatury polskiej" itp ale nie w taki perfidny i bezszczelny sposób.

 

1 godzinę temu, Kar napisał:

Ja też umiem dopiekać i przypiekać ale chyba nie o to tu chodzi.. myślałam że to forum budowlane a nie kulinarne..

A ja się w gary kobitom nie wpieprzam :icon_razz:

2 godziny temu, Kar napisał:

Nie targaja mna emocje i nie komentuje twoich okreslen bo wyznaje zasade madry przemilczy glupi skomentuje.. Redakcjo czy za literówki na tym forum trzeba przepraszać? Odrabiać jakieś prace społeczne? Ten człowiek czepia się wszystkiego. Najpierw że źle komuś doradzam, później że nie używam polskich znakow (pisze z telefonu bez polskiego menu i nie wszystkie słowa mam dodane w słowniku), później że źle pytanie zdałam jak już są takie posty.. teraz literówka- to już że jestem innej płci.... serio ? Nadmieniam że widziałam wczoraj 2 inne tematy na których tez czepial sie ludzi.. i tak wlasnie kabluje. Bo nie lubie trolli

   Pisz poprawnie to będzie zrozumiałe i jak widzę masz pretensje do mnie tylko nie do siebie. Mało tego nie kłam bo o literówkach nic nie wspominałem. 

A to że komuś źle doradzasz to nie mam prawa skomentować?? No proszę zlituj się, może mam Cię przeprosić że spróbowałem naprostować brednie jakie wypisujesz? Jak tak to bardzo przepraszam że ośmieliłem się skomentować twoje słowa.

A na marginesie to tu piszą setki ludzi z telefonów i potrafią używać polskich znaków bez większego wysiłku intelektualnego.

Bez odbioru

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...