Skocz do zawartości

Wanna z hydromasażem czy mata z hydromasażem? Co wybrać?


Recommended Posts

Witam. Analizuje właśnie czy zamontować w łazience wanne z hydromasażem. To co mnie niepokoi to fakt ze nie moge jej obudować na stale tylko konstrukcją na magnesy,  to że trzeba ja regularnie dezynfekować (mycie, czyszczenie ok, ale napełnianie całej wodą, wlewanie plynu i włączanie na określony czas jest marnotrastwem a tego nie lubie), dodatkowo zastanawia mnie fakt czy po takich środkach skóra nie cierpi podczas kolejnych kąpieli? Widziałam alternatywę do całego systemu wanny w postaci płaskiej maty. Czy sprawdza się  ona tak samo jak wanna? Czy trzeba ją tak samo czyścić? Czy są dobre czy to taka alternatywa na siłę? Ceny się różnią bo wanna 10tys a mata 4tys. Ma ktoś jakieś doświadczenia??

Link do komentarza
Dnia 24.05.2020 o 20:17, Kar napisał:

Ma ktoś jakieś doświadczenia??

Doświadczenia nie mam, wanny nie mam, ale zaciekawiony problemem i stwierdzeniem mhtyla, zajrzałem na allegro i popatrzyłem co tam oferują...

Oprócz tych mat po 4 000 zł, są też i takie za 499 czy 700 zł - można zaryzykować i na próbę zafundować sobie taką tańszą - na pewno nie osiągnie się efektu prawdziwego hydromasażu, ale bąbelki lecieć będą... no i łatwiej i taniej czyścić i zdezynfekować, a jak nie będzie się zadowolonym, to z mniejszym bólem serca wyrzucisz matę za 700 zł, niż wannę za 10 000 zł...

Jeszcze parę tego typu mat znalazłem na aliexpresie... za miesiąc już będą w domu obraz.png.d6c80fd6b0eda4aba441247a5c664747.png

Link do komentarza
Dnia 30.05.2020 o 18:14, uroboros napisał:

Doświadczenia nie mam, wanny nie mam, ale zaciekawiony problemem i stwierdzeniem mhtyla, zajrzałem na allegro i popatrzyłem co tam oferują...

Oprócz tych mat po 4 000 zł, są też i takie za 499 czy 700 zł - można zaryzykować i na próbę zafundować sobie taką tańszą - na pewno nie osiągnie się efektu prawdziwego hydromasażu, ale bąbelki lecieć będą... no i łatwiej i taniej czyścić i zdezynfekować, a jak nie będzie się zadowolonym, to z mniejszym bólem serca wyrzucisz matę za 700 zł, niż wannę za 10 000 zł...

Jeszcze parę tego typu mat znalazłem na aliexpresie... za miesiąc już będą w domu obraz.png.d6c80fd6b0eda4aba441247a5c664747.png

Dzieki za odpowiedź! ...  No tylko gorzej jak z taką tanią matą będzie to pierwsza  i ostania moja kąpiel :) przejrzałam Internet wzdłuż i wszerz i nie chce tej wanny.. gdybym miała miejsce na dwie to może, wtedy zwykła i taka ok ale tylko taka odpada.. dlatego zaciekawiła mnie opcja maty i chciałam znaleźć kogoś kto użytkuje coś takiego..

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...