Skocz do zawartości

Jakiej wielkosci okna mogę wliczyc w metraż malowania


Recommended Posts

Gość mhtyl
7 godzin temu, Adam Patologia napisał:

Witam mam pytanie, robie sobie fuchy i nie bardzo sie orjentuje w jakim przypadku moge wliczyc sobie okno(balkon) w metraż malowania? Czy jesli przed malowaniem musze umyć sciany, sufit z tłuszczu to czy moge to tez policzyc i jaką stawkę mam policzyć? 

 

Jeżeli to Ty będziesz zabezpieczał okno czy drzwi balkonowe przed malowaniem to w zasadzie fachowcy tej powierzchni nie odliczają bo jak twierdzą tracą tyle samo a może więcej czasu na zabezpieczenie okien niż na czasie w którym by pomalowali tą powierzchnię.

Link do komentarza
33 minuty temu, mhtyl napisał:

Jeżeli to Ty będziesz zabezpieczał okno czy drzwi balkonowe przed malowaniem to w zasadzie fachowcy tej powierzchni nie odliczają bo jak twierdzą tracą tyle samo a może więcej czasu na zabezpieczenie okien niż na czasie w którym by pomalowali tą powierzchnię.

Dziękuję za informacje. Mógł by mi pan(ktoś kto czyta powiedzieć jak liczyc i jakie stawki mozna mowic za przygotowanie? (mówię tutaj o zabezpieczeniu, mycie ścian. Z góry dziękuję. 

 

IMG_20200517_134630.jpg

Link do komentarza
Gość mhtyl
2 minuty temu, Adam Patologia napisał:

Mógł by mi pan(ktoś kto czyta powiedzieć jak liczyc i jakie stawki mozna mowic za przygotowanie? (mówię tutaj o zabezpieczeniu, mycie ścian. Z góry dziękuję. 

W zasadzie to stawki wykonawcy podawaj za m2 i tak np za malowanie jednokrotne farbą emulsyjną czy lateksową ceny wahają się od 5 zł do 20 zł, średnia cena to 9,5 zł, za malowanie dwukrotnie  od 8 zł do 20 zł średnia cena to 12,5 zł, jest w tym wliczone mycie i gruntowanie i zabezpieczenie.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...