Skocz do zawartości

Historia edycji

MichaelAngelo7

MichaelAngelo7

To co zaznaczyłeś to brak szpachli w tym miejscu bo nie kładłem bo tylko w kilku miejscach jest szpara która i tan zniknie jak  brudu najdzie , jest zaznaczone tez kilka rys bo nie da się wycyklinować całkiem żeby niebyłe rys jedynie te głębokie można zakleić specjalnym produktem ale nie przeszkadza mi to akurat , a co do łączenie tych lakierów i zdarzenia się albo czy będzie to trwałe to nie mam zielonego pojęcia , wiec albo zmatowie i spróbuje albo się nie dowiem wole tak niż cyklinować a jeszcze jedno ja nie będę kładł lakieru na lakierobejce bo lakier już jest i położony 4 warstwy wiec ja planuje zmatowić papierem ściernym i położyć następna warstwę lakieru 

MichaelAngelo7

MichaelAngelo7

To co zaznaczyłeś to brak szpachli w tym miejscu bo nie kładłem bo tylko w kilku miejscach jest szpara która i tan zniknie jak  brudu najdzie , jest zaznaczone tez kilka rys bo nie da się wycyklinować całkiem żeby niebyłe rys jedynie te głębokie można zakleić specjalnym produktem ale nie przeszkadza mi to akurat , a co do łączenie tych lakierów i zdarzenia się albo czy będzie to trwałe to nie mam zielonego pojęcia , wiec albo zmatowie i spróbuje albo się nie dowiem wole tak niż cyklinować 

×
×
  • Utwórz nowe...