Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

1 godzinę temu, dedert napisał:

To mówisz że ten komin może być murowany? A jak zrobić dojście przez ścianę do kominka, nawet jeśli miałby być systemowy? Czy wtedy montujemy go po stronie salonu? 

Kolegi projekt Pod Jarząbem jest z 2006 roku jeśli dobrze pamiętam. 

Komin możesz murować z cegły, tak się kiedyś robiło, komin był związany ze ścianą.

embed.php-11.jpg

 

Możesz też przystawić do ściany komin systemowy, a tylko  jego trójnik i kanał wentylacyjny skierować  przez ścianę do kominka.  

Potrenujesz pustak z kanałem wentylacyjnym.

images?q=tbn:ANd9GcR9UDgkis7p4qjn-bSbTi2

Wełnę i kształtki kominowe, cały system.

images?q=tbn:ANd9GcS0jL3SlMXIc1WDUnN2iDO 

4ca5d5fb6c230525cd2369c9c844281c.jpg

Trójnik w trakcie wznoszenia wklejasz, z której strony chcesz, to samo z kanałem wentylacyjnym wyczystką itd.

animus

animus

1 godzinę temu, dedert napisał:

To mówisz że ten komin może być murowany? A jak zrobić dojście przez ścianę do kominka, nawet jeśli miałby być systemowy? Czy wtedy montujemy go po stronie salonu? 

Kolegi projekt Pod Jarząbem jest z 2006 roku jeśli dobrze pamiętam. 

Komin możesz murować z cegły, tak się kiedyś robiło, komin był związany ze ścianą.

embed.php-11.jpg

 

Możesz też przystawić do ściany a tylko trójnik i kanał wentylacyjny skierować  przez ścianę do kominka.  

Potrenujesz pustak z kanałem wentylacyjnym.

images?q=tbn:ANd9GcR9UDgkis7p4qjn-bSbTi2

Wełnę i kształtki kominowe, cały system.

images?q=tbn:ANd9GcS0jL3SlMXIc1WDUnN2iDO 

4ca5d5fb6c230525cd2369c9c844281c.jpg

Trójnik w trakcie wznoszenia wklejasz, z której strony chcesz, to samo z kanałem wentylacyjnym wyczystką itd.

animus

animus

50 minut temu, dedert napisał:

To mówisz że ten komin może być murowany? A jak zrobić dojście przez ścianę do kominka, nawet jeśli miałby być systemowy? Czy wtedy montujemy go po stronie salonu? 

Kolegi projekt Pod Jarząbem jest z 2006 roku jeśli dobrze pamiętam. 

Komin możesz murować z cegły tak się kiedyś robiło, komin był związany ze ścianą.

embed.php-11.jpg

 

Możesz też przystawić do ściany a tylko trójnik i kanał wentylacyjny skierować  przez ścianę do kominka.  

Potrenujesz pustak z kanałem wentylacyjnym.

images?q=tbn:ANd9GcR9UDgkis7p4qjn-bSbTi2

Wełnę i kształtki kominowe cały system.

images?q=tbn:ANd9GcS0jL3SlMXIc1WDUnN2iDO 

4ca5d5fb6c230525cd2369c9c844281c.jpg

Trójnik  w trakcie wznoszenia wklejasz z której strony chcesz, to samo z kanałem wentylacyjnym wyczystką itd.

×
×
  • Utwórz nowe...