Skocz do zawartości

Budowa domu, dylemat, prośba o pomoc


Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników. 

 

zwracam się z prośbą o pomoc w rozwianiu kilku wątpliwości, ponieważ analizując kosztorysy podane na stronach typu archon według jeden z firm budowlanych są one zaniżone. Wobec czego moje pytanie brzmi, średnio ile należy liczyć na budowę domu do stanu deweloperskiego za 1m2? (budowa domu miałaby odbyć się w małej miejscowości na dolnym śląsku), oraz czy stawiać na dom murowany czy szkieletowy? Jeżeli na szkieletowy to jak wygląda kwestia ocieplenia tego domu, prawidłowe wykonanie, kwestia prozaiczna typu wieszanie różnych półek? 

 

Dodam, że planujemy budowę domu do ok. 100m2, prosta bryła parterowy ewentualnie z poddaszem użytkowym, bez garażu, tak aby spróbować (o ile to możliwe) zmieścić się w przedziale 250-300 tys zł. (np projekt AGIS https://www.extradom.pl/projekt-domu-agis-WRP1220 )

 

Dziękuję za pomoc. 

Edytowano przez Ark.C (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Analizujesz koszty, a ja analizuję Twój post i nie wiem, czy pisać no Niej, czy do Niego...

 

Analizujesz koszty, a nie popatrzysz, czy przypadkiem nie ma tu podobnych tematów...

 

Każde pytanie jest opisane w jednym, czy kilku wątkach tego forum... poszukaj, wątpliwości zbierz do kupy, załóż swoją kronikę budowy - wtedy pogadamy... i na pewno pomożemy!

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...