Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

2 godziny temu, Aga1234 napisał:

Pytałam wcześniej innego inspektora ale facet był bardzo olewający. Mam mieć plan od architekta i potem pozwolenie na budowę. To zdjęcie całego bloku. Po lewej na piętrze zwiększył okno o 1/3 bez żadnej zgody a z boku domu zamurował.

A nie napisałaś, że to blok. On ma jakąś tam architekturę, wygląd - na dobrą sprawę ma też projektanta z jego prawami autorskimi. No i ten blok ma porządek w swoim wyglądzie. Te zmiany są jednak niekorzystną ingerencją w wygląd budynku - zamiast porządku pojawia się chaos estetyczny.

I możesz mieć z tym kłopot, mimo, ż ten chaos wprowadził już wcześniej ktoś inny poszerzeniem okna.

Budynek będzie wyglądał gorzej niestety. Choć piękny nie jest.

 

A więc zgłaszaj - ale czy dostaniesz zgodę - nie wiem. 

Ja bym nie dał ze względów estetycznych - ale od razu zaznaczam - nigdy czymś takim sie nie zajmowałem i w życiu bym nie chciał. I mimo wszystko życzę powodzenia :12_slight_smile:

zenek

zenek

2 godziny temu, Aga1234 napisał:

Pytałam wcześniej innego inspektora ale facet był bardzo olewający. Mam mieć plan od architekta i potem pozwolenie na budowę. To zdjęcie całego bloku. Po lewej na piętrze zwiększył okno o 1/3 bez żadnej zgody a z boku domu zamurował.

A nie napisałaś, że to blok. On ma jakąś tam architekturę, wygląd - na dobrą sprawę projektanta z jego prawami autorskimi. No i ten blok ma porządek w swoim wyglądzie. Te zmiany są jednak niekorzystną ingerencją w wygląd budynku - zamiast porządku pojawia się chaos estetyczny. I możesz mieć z tym kłopot, mimo, ż ten chaos wprowadził już wcześniej ktoś inny poszerzeniem okna.

Budynek będzie wyglądał gorzej niestety. Choć piękny nie jest.

×
×
  • Utwórz nowe...