Skocz do zawartości

Bajbaga moderatorem? Jak miło :)


Recommended Posts

Gość mhtyl
11 minut temu, bajbaga napisał:

To jest prawda, ale ta trzecia - góralska.

 

Rysiu, mnie to ani boi ani ziębi że jesteś moderatorem. Ja w stosunku do Ciebie, jako moderatora napisałem czego oczekuję.

Natomiast co do owych słów wypowiedzianych żeby zrobić z Ciebie moderatora to na pewno to było, gdzie? nie mam czasu szperać, na pewno były te słowa napisane po kolejnej jakieś przepychance i czy jeszcze się te słowa zachowały czy nie, mnie to nie obchodzi, ale nie wpieraj że to trzecia, góralska prawda.

Link do komentarza
Gość mhtyl
1 godzinę temu, daggulka napisał:

Ponieważ zostało Mu zaproponowane przez Redakcję i się zgodził.

 

31 minut temu, mhtyl napisał:

Natomiast Rysiu z tego co pamiętam raz lub dwa razy pisał żeby zrobić z niego moderatora to zaprowadziłby  tu porządek, ot cała prawda.

 

19 minut temu, bajbaga napisał:

To jest prawda, ale ta trzecia - góralska.

 

Rysiu, masz ta swoja trzecia prawdę, czy teraz sie wyprzesz czy przeprosisz?

Cytat

 bajbaga Napisano 7 stycznia (edytowany)

Tiiiiiiaaaaaaaaaaaaa.

 

Zróbcie mnie moderatorem ............. - a za tydzień wszyscy będziecie zgodnym chórem wołali  M A R C I N   W R Ó Ć   

 

Link do komentarza
Gość mhtyl
3 minuty temu, bajbaga napisał:

Bo to jest goowno prawda. :blowup:

Prawda jest taka, że kiedyś ktoś napisał (może nie jeden raz, po "awanturach") aby mnie zrobić moderatorem.

W odpowiedzi pisałem, że jako moderatorem byłbym tylko chwilę, bo wszyscy prosiliby i wołali MARCIN WRÓĆ.

 

Goowno prawdę Rysiu sam piszesz. Aby zarzucać innym coś, w tym pisanie nieprawdy należy być samemu porządku wobec siebie.

Napisałem że pisałeśe a w jakim kontekście to też mnie goowno obchodzi, fakt jest taki żę pisałeś i że zostałeś moderatorem.

Może więcej pokory, ok?

I pokaż mi niby kto i kiedy napisał aby zrobic z Ciebie moderatorem, bo nie znalazłem takiej osoby.

2 minuty temu, daggulka napisał:

 

Mam takie spostrzeżenie. Heniu, Ty nie kleisz sarkazmu :zalamka:

Nosz %$#*&#@## :wallbash: a Ty łapiesz sarkazm jaki zenek napisał????!!!!

Po jakiego ta dyskusja? zenka się czepiasz gdy napisał z humorem o moderatorze, ale gdy odbijam piłeczkę na Twojego kolegę to rozpoczyna się dyskusja jakby chodziło o śmierć i życie.

Z luźnej dyskusji i wymiany zdań musi się znowu zrodzić wielka kłótnia o nic??

Link do komentarza
4 minuty temu, mhtyl napisał:

I pokaż mi niby kto i kiedy napisał aby zrobic z Ciebie moderatorem, bo nie znalazłem takiej osoby.

Marcin napisał, jak miałeś bana. Szukać mi się nie chce. Wszyscy widzieli.

 

4 minuty temu, mhtyl napisał:

Z luźnej dyskusji i wymiany zdań musi się znowu zrodzić wielka kłótnia o nic??

Ależ ja się z Tobą nie kłócę.

Link do komentarza
Gość mhtyl
Przed chwilą, daggulka napisał:

Marcin napisał, jak miałeś bana. Szukać mi się nie chce. Wszyscy widzieli.

 

Zlituj się, kiedy?? W tym czasie  gdy Rysiu to napisał brałem czynny udział w dyskusji co widać zresztą w zacytowanym temacie.

I było to w styczniu 2020 a nie teraz gdy miałem tego upragnionego banana.

Więc co porównujesz?

A co Marcin teraz napisał to wiem, bo przecież był to  Dzień Miłosierdzia :) 

3 minuty temu, daggulka napisał:

Ależ ja się z Tobą nie kłócę.

Próbujesz.

Podsumowując krótko i na temat bez ciągnięcia i rozdrabniania i rozciągania wątku, napisał czy nie napisał?

 

 

Link do komentarza
1 minutę temu, mhtyl napisał:

Zlituj się, kiedy?? W tym czasie  gdy Rysiu to napisał brałem czynny udział w dyskusji co widać zresztą w zacytowanym temacie.

I było to w styczniu 2020 a nie teraz gdy miałem tego upragnionego banana.

Więc co porównujesz?

 

Heniek, do jasnej cholery !!! Ogarnij się człowieku i odpuść, bo nie masz racji.

TO BYŁ SARKAZM CZŁOWIEKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli nie znasz definicji, to poczytaj, co to znaczy.

1 minutę temu, mhtyl napisał:

A co Marcin teraz napisał to wiem, bo przecież był to  Dzień Miłosierdzia :) 

 

 

Oczywiście, że Marcin napisał.

Podczas kiedy miałeś ostatniego bana, czyli kilka dni temu.

 

 

Link do komentarza
Gość mhtyl
13 minut temu, daggulka napisał:

Heniek, do jasnej cholery !!! Ogarnij się człowieku i odpuść, bo nie masz racji.

TO BYŁ SARKAZM CZŁOWIEKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli nie znasz definicji, to poczytaj, co to znaczy.

i po się tak napinasz?? zenka tekst też byl sarkazmem a pobudziłaś sie nim bardziej niż ja tekstem Rysia.

Ale rozumiem, tylko i wyłącznie Wy macie rację, pomimo że 90% waszych zarzutów potrafię zanegować.

13 minut temu, daggulka napisał:

Oczywiście, że Marcin napisał.

Podczas kiedy miałeś ostatniego bana, czyli kilka dni temu.

Nie doczytałaś? Rysiu to napisał w na początku stycznia 2020 roku, a Marcin to napisał pod koniec kwietnia 2020 roku, nie łapiesz chronologii zapisu?

Przecież napisałem i zacytowałem słowa Marcina aby nie było wątpliwości z Twojej strony, że nie wiem o czym piszę ale jak widać nic to nie dało.

 

19 minut temu, mhtyl napisał:

napisał czy nie napisał?

Ciężko odpisać na moje proste pytanie trzema literkami TAK albo NIE?

A jak nie chcesz to już więcej na temat moderatora ni pisz, bo szkoda tylko czasu.

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
56 minut temu, bajbaga napisał:

Bo to jest goowno prawda. :blowup:

Prawda jest taka, że kiedyś ktoś napisał (może nie jeden raz, po "awanturach") aby mnie zrobić moderatorem.

W odpowiedzi pisałem, że jako moderatorem byłbym tylko chwilę, bo wszyscy prosiliby i wołali MARCIN WRÓĆ.

 

Może ja trochę pomogę swoją pamięcią.

Heniu ja pamiętam że było tak jak wyżej napisał bajbaga i mogę przysiąc że to pamiętam i tak było. Pamiętam jeden taki raz, innych nie.

Ale zaznaczam że nie czytam wszystkiego i nie wiem czy w innych tematach nie było pisane coś innego, tego nie wiem. 

A to że dostał propozycję bycia moderatorem i zgodził się, jest oczywiste i jaki w tym problem?.

Snując dalej te rozważania, czy można powiedzieć że chciał być moderatorem, tego nie wiemy, tak samo jak nie wiemy czy jutro przypadkiem nie dostaniemy sraczki.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
7 godzin temu, demo napisał:

Dajcie już spokój z tym rozpieprzaniem, nie podoba się komuś to wychodzi i już. 

Te oświadczenia potrzebne chyba tylko po to żeby wszyscy błagali o zmianę decyzji. 

 

5 godzin temu, aru napisał:

no i cholera stało się.....

pierwszy od dawna Twój post

z którym muszę się zgodzić

ba

chcę się zgodzić

ba

po prostu się zgadzam

masz plusza

 

Niby tak, ale coraz nas mniej, a akurat Joksiu często konkretnie wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z codzienną pracą związaną z remontami.

Szkoda.

Wykruszają się ludziska niepotrzebnie.

5 minut temu, demo napisał:

Snując dalej te rozważania, czy można powiedzieć że chciał być moderatorem, tego nie wiemy, tak samo jak nie wiemy czy jutro przypadkiem nie dostaniemy sraczki.

Ale jak dostaniemy, to wtedy ja zostanę moderatorem.

Tak mam ustalone.

Link do komentarza
57 minut temu, daggulka napisał:

 

Heniek, do jasnej cholery !!! Ogarnij się człowieku i odpuść, bo nie masz racji.

TO BYŁ SARKAZM CZŁOWIEKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli nie znasz definicji, to poczytaj, co to znaczy.

Daga ja wiem że Ty wiesz wszystko najlepiej,:icon_razz: ale może to był taki sarkazm podszyty kokieterią. Dopuszczasz taką możliwość czy wykluczasz znając Ryszarda lepiej niż ja.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
4 godziny temu, daggulka napisał:

Skojarzyło mi się z Gollumem/Smeagolem — też mówił w trzeciej osobie liczby pojedynczej kiedy w nim walczyło zło z dobrem

a w tobie zło nie walczy, tylko trwa? :takaemotka:

4 godziny temu, daggulka napisał:
Cytat

A przy okazji daggulka - czy zenek wyrażał kiedyś chęć zostania moderatorem

Rysio również nie wyrażał chęci. Zostało Mu to zaproponowane ;)

Chyba nie zrozumiałaś - odniosłem się nie do "Rysia", a do twojej insynuacji.

Ale:

3 godziny temu, daggulka napisał:

Ad 2 Przecież to oczywista, oczywistość gdy dostał propozycje to musiał wyrazić zgodę czyli inaczej wyrazić chęć zostania moderatorem.
Nie musiał wyrazić zgody. Ale propozycję otrzymał, przemyślał i zdecydował na "tak".

Jak by nie chciał, to by się nie zgodził. Nie ma co komplikować, chyba że nie chciał, ale musiał :takaemotka:

2 godziny temu, bajbaga napisał:

To jest prawda, ale ta trzecia - góralska.

Znaczy tyczy się to zaprowadzenia porządku, czy czego? :zalamka:

Link do komentarza
Dnia 23.08.2017 o 21:28, mhtyl napisał:

 Potrzeba tu na forum moderatora który zna sie na budowlance i wszelakie banaluki będzie kasował, bo taka forma forum to poniżej normy, śmieje sie tylko z tego opozycja (czytaj konkurencja).

 

Cytat

 

Uczestnik

27 918 postów

Zgłoś post

 

 

 #83

Napisano 5 stycznia

demo widzę że Ciebie nie muszę mianować na stanowisko moderatora czy nawet admina bo jesteś jednym i drugim. Brawo!!!!

 

 

 

 

 

 

Cytat

 

 #88

Napisano 5 stycznia

 ......

Gdybym był moderatorem obaj macie po bananie na miesiąc.

 

mhtyl

mhtyl

Uczestnik

27 918 postów

Zgłoś post

 

 

Cytat

 

 #89

Napisano 5 stycznia

........

A ja gdybym był to miałbyś bana dożywotniego.

 

 

 

I jeszcze kilka postów jakby to było gdybym był moderatorem

jeden jakbym był Prezydentem :P

 

długo długo nic  iiiiiii

 

 

 


 

Cytat

 

 #135

Napisano 7 stycznia (edytowany)

Tiiiiiiaaaaaaaaaaaaa.

 

Zróbcie mnie moderatorem ............. - a za tydzień wszyscy będziecie zgodnym chórem wołali  M A R C I N   W R Ó Ć    

 

 

 

 

To pozwolę sobie Heniu podsumować :

cytat nr 1 

to jakaś tam oddolna inicjatywa w celu wciśnięcia przedstawiciela ludu do władz forum - zresztą nie jedyna z tego co mi się kojarzy

 

kolejne cytaty to wcześniejsze posty z tematu z którego cytowałeś Rysia w tym Twój - jak je zestawisz z późniejszym postem  Rysia to jest to kontynuacja Waszych jakby to było gdybym był moderatorem .

skoro Twój post nie był zabieganiem o stanowisko (a odczytuję go jako niezabieganie ) , podobnie jak odczytuję posty Twoich ówczesnych adwersarzy to z jakiej przyczyny post Rysia traktujesz jako zabieganie ?????

Czyli bardzo przepraszam  To nie Rysiu powinien przepraszać , ale Rysiu powinien zostać przeproszony .

Więc  bądź facetem , weź to na klatę i z łaski swojej odwołaj (choć zwyczajowo na usta pcha się inne słowo).

Edytowano przez MTW Orle - osuszanie budynków (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
12 godzin temu, zenek napisał:

Jak by nie chciał, to by się nie zgodził. Nie ma co komplikować, chyba że nie chciał, ale musiał :takaemotka:

hmmmmmmmmmm.

na siłę nikt go za uszy nie ciągnął , ale ma JAJA jak się okazuje . bo nie rzucał czczych gróźb tylko składał obietnicę 

 

Edytowano przez MTW Orle - osuszanie budynków (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
18 godzin temu, bajbaga napisał:

Dobra. 

Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Tak kojarzę, że od czasu TB, takiego sformułowania użyłem kilkakrotnie.

Ryszardo, mi n ie chodzi o to abym rozwalał forum jakimiś pierdołami. Chodziło m i tylko o fakt, do którego teraz się przyznałeś że kilka razy o tym napisałeś (nie dochodzę czy w uniesieniu, czy dla jaj czy sarkastycznie) napisałem tylko że Daga się myli pisząc:

Cytat

Rysio również nie wyrażał chęci. Zostało Mu to zaproponowane 

 

Udowodniłem że pisałeś, więc teraz Daga powinna mnie tu przeprosić, bo ja w przeciwieństwie do większości tu piszących potrafię się przyznać do błędu, to żadna ujma na honorze, a lepiej się przyznać do błędu niż mącić i udzielając wymijających odpowiedzi udawać że ma  się rację.

Sądzę że ten wątek zastał już wyjaśniony, a Daga nabrała wody w usta.

6 godzin temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

podobnie jak odczytuję posty Twoich ówczesnych adwersarzy to z jakiej przyczyny post Rysia traktujesz jako zabieganie ?????

Czyli bardzo przepraszam  To nie Rysiu powinien przepraszać , ale Rysiu powinien zostać przeproszony .

Więc  bądź facetem , weź to na klatę i z łaski swojej odwołaj (choć zwyczajowo na usta pcha się inne słowo)

Eeeeeeeeeeeeeej!!!!!!! U Ciebie wszystko gra? Mam tobie tłumaczyć jak Dadze? Ja pisałem owszem, ale "gdybym był" a nie pisałem "zróbcie mnie moderatorem", po drugie wyrywasz moje posty z przepychanek forumowych  gdzie w takiej przepychance co drugi user pisał gdyby był moderatorem to ...

Kolego, jak coś piszesz i się  podpierasz argumentami to rób to tak aby miało to ręce i nogi, bo to co pokazałeś to nic innego jak tylko kolejną, niedaną próbę mnie ośmieszenia przeinaczając fakty.

Link do komentarza
6 godzin temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

Czyli bardzo przepraszam  To nie Rysiu powinien przepraszać , ale Rysiu powinien zostać przeproszony .

A i owszem :icon_rolleyes:

 

6 godzin temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

Więc  bądź facetem , weź to na klatę i z łaski swojej odwołaj (choć zwyczajowo na usta pcha się inne słowo).

Jestem tego samego zdania .

16 minut temu, mhtyl napisał:

Sądzę że ten wątek zastał już wyjaśniony, a Daga nabrała wody w usta.

 

 

Daga ciężko pracuje, a nie siedzi na forum 24/24 jak niektórzy. Dlatego się czasem nie wypowiada ;)

Poza tym Heniu nadal uważam, że nie masz racji.

Link do komentarza
Gość mhtyl
1 minutę temu, daggulka napisał:

A i owszem :icon_rolleyes:

 

Jestem tego samego zdania .

Podajcie sobie ręce bo jesteście siebie warci w swoim rozumowaniu świata po swojemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czytaj zakłamanego świata.

3 minuty temu, daggulka napisał:

Poza tym Heniu nadal uważam, że nie masz racji.

Rysiu sie przyznał a TY dalej z uporem maniaka piszesz że prawda jest Twoja, pytanie która prawda, chyba ta trzecia góralska.

Link do komentarza

Heniu jak dotąd nie mieliśmy problemów z porozumieniem

nie wyrwałem twoich postów z kontekstu

wręcz zapewniłem im pełny opis z tego samego emocjonalnego tematu wyrwałeś post Rysia i zrobiłeś wielkie halo.

to było najlepsze podsumowanie waszej kłótni jakie mogło być - tak to odczytałem i mam do tego prawo.

tak jak mam prawo twierdzić że to Rychowi się przeprosiny należą.

uwierz mi że to nie ja zakrzywiam rzeczywistość .

Nie chcesz tego przyjąć do siebie - nie przyjmuj - jednak miej świadomość że inni tak to widzą i obstawanie przy nieswojej ręce na zbój tu się da

Link do komentarza
21 minut temu, daggulka napisał:

Poza tym Heniu nadal uważam, że nie masz racji.

 

7 minut temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

Heniu jak dotąd nie mieliśmy problemów z porozumieniem

 

19 minut temu, mhtyl napisał:

Rysiu sie przyznał a TY dalej z uporem maniaka piszesz że prawda jest Twoja

Czy wy nie możecie dać sobie trochę luzu?

Przeciez w sumie nic się nie stało. A przynajmniej nic nie da to przeciąganie.

I tak każde pozostanie przy swoim.

3 minuty temu, uroboros napisał:

Częstocovidowe rymy... ale fajnie się robi

na to to ja całe życie pracowałem, żeby takie oceny dostawać u schyłka :takaemotka:

Jeszcze kursywe wyedytowałem, co by było, jak Pan Tadeusz...

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
6 minut temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

Heniu jak dotąd nie mieliśmy problemów z porozumieniem

 

Nie mieliśmy i oby nie było, a ten incydent (post który napisałeś z moimi cytatami) proponuje wymazać/usunąć z forum, dlaczego? ano dlatego że dyskusja dotyczyła mnie, Dagi i Ryszarda, nie wiem po co włączyłeś się do dyskusji po tym jak Rysiu  przyznał sie do napisania owych słów a o to tylko chodziło. Reszta jak w poście #126.

12 minut temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

nie wyrwałem twoich postów z kontekstu

Jedyne co wynika z tych cytatów to kiedy ja napisałem te słowa, ale w jakim temacie i w którym roku tego już nie ma, więc jak inni tu czytający ten wątek maja sie odnieś do tych cytatów jak niewiedze skąd one pochodzą. Tak sie nie robi.

15 minut temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

tak jak mam prawo twierdzić że to Rychowi się przeprosiny należą.

Oczywiście masz takie prawo, i jak chcesz to go przeproś bo ja nie mam za co.

Nie obraziłem go, a raczej on sie niepotrzebnie uniósł pisząc że to trzecia prawda góralska a potem się przyznał i przeprosił i uważam że Ryszardo jest Gość przez duże G, bo przyznał się do błędu a mylić jest rzeczą ludzką.

18 minut temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

Nie chcesz tego przyjąć do siebie - nie przyjmuj - jednak miej świadomość że inni tak to widzą i obstawanie przy nieswojej ręce na zbój tu się da

Inni to widzą, czyli kto? Chyba tylko Ty i Daga tak to widzicie.:takaemotka:

14 minut temu, zenek napisał:

 

 

 

Przeciez w sumie nic się nie stało. A przynajmniej nic nie da to przeciąganie.

 

Jak widzisz, nie dla wszystkich nic sie nie stało.

Dla mnie wątek o" chęci bycia moderatorem" zamknięty.

 

Link do komentarza
3 godziny temu, uroboros napisał:

Jaka kwarantanna??? To jest społeczna samoizolacja!

 

1 godzinę temu, aaaa napisał:

jak by nie patrzeć, dla większości to jednak jest kwarantanna, albo coś bardzo bliskie temu....

efekty tej izolacji, widać czasami na forum ;)

 

2 godziny temu, daggulka napisał:

Jaka kwarantanna?

Odczuwam tylko minimalną niedogodność noszenia maseczki.

Poza tym piękne puste miasto Kraków, puste ulice rownież od samochodów, puste autobusy, tramwaje (nielicząc ranka), spokój, brak smogu, wreszcie poznałem wszystkich ludzi z mojej ulicy, bo siedzą w domach, wiele osób na spacerach (ale i tak pusto).

Wygląda, jak by z Krakowa wymiotło 98 % ludzi i samochodów.

W sklepach brak tłoku, w kolejkach przestrzennie, nikt nie pcha się na plecy drugiemu.

Wreszcie widzę architekturę Krakowa od powierzchni chodnika (dawniej do 5 rano tak było), perspektywę ulic, dalszy widok - zamiast tłumow psujących widok.

Jest super, część ludzi odpoczywa, poznało bliżej najbliższą rodzinę :takaemotka:, swoje dzieci, a dzieci swoich starych rodziców.

Ludzi mniej umiera, bo mniej praują i o siebie dbają!

 

Jest pięknie :12_slight_smile::yahoo: mimo oczywistych zagrożeń.

Link do komentarza
6 minut temu, zenek napisał:

Poza tym piękne puste miasto Kraków, puste ulice rownież od samochodów, puste autobusy, tramwaje (nielicząc ranka), spokój, brak smogu, wreszcie poznałem wszystkich ludzi z mojej ulicy, bo siedzą w domach, wiele osób na spacerach (ale i tak pusto).

Wygląda, jak by z Krakowa wymiotło 98 % ludzi i samochodów.

W sklepach brak tłoku, w kolejkach przestrzennie, nikt nie pcha się na plecy drugiemu.

Wreszcie widzę architekturę Krakowa od powierzchni chodnika (dawniej do 5 rano tak było), perspektywę ulic, dalszy widok - zamiast tłumow psujących widok.

Wspominałem już kiedyś, że największym WIRUSEM, PSUJEM naszej MATKI ZIEMI jest ten HOMO nibySAPIENS...

Jakby go tak mocno zredukować, albo wręcz... jakby tu powiedzieć... zanihilować całkowicie - to nasza MATKA ZIEMIA nareszcie by odetchnęła pełną... Puszczą... KAŻDĄ Puszczą!

Link do komentarza
8 godzin temu, aaaa napisał:

 

efekty tej izolacji, widać czasami na forum ;)

oj widać widać,odbija co nieco :icon_mrgreen:

 

Przed laty czytałem książkę o stalagu. Zamknięci żołnierze,baraki,marne jedzenie,taka nijaka codzienność . Z początku bon ton,kultura,elegancja. A po kilku miesiącach,może roku......

Kąciki różnych "stronnictw", białe linie na podłodze. Linie których nie wolno przekroczyć "obcym" To samo na stołach przy których jadano. Linie,a jeśli ktoś np położył rękawice których palce były za linią to te były obcinane. 
Sytuację mamy teraz wprawdzie inną ale reakcje chyba podobne :hahaha2:

Link do komentarza
13 godzin temu, uroboros napisał:

Wspominałem już kiedyś, że największym WIRUSEM, PSUJEM naszej MATKI ZIEMI jest ten HOMO nibySAPIENS...

Nie to małem na myśli. Raczej chodzi o zredukowanie konsumpcyjnego stylu myślenia, gonienia za groszem za wszelką cenę tylko po to, by go wydać na byle co.

Nie mam tu oczywiście na  myśli naprawdę potrzebujących ledwo wiążących koniec z końcem, ktorych nie brakuje niestety.

Jednak chęć wymiany komórki za 3tys co dwa lata, samochodu co 3, itp zakupów, ambicje imponowania szpanerskimi wakacjami za naście, albo dziesiąt tys - uważam za durny efekt durnej mody i lansowania wyścigu szczurów. Z wiadomo, czyim interesem.

 

Trochę luzu, trochę luzu...:takaemotka:

żeby zdążyć pożyć....

Chyba że ktoś kocha się ścigać, to sorry, widać taki klmat :12_slight_smile:

Link do komentarza
1 godzinę temu, aru napisał:

parafrazując głodny sytego nie zrozumie,

a niektóre niedojdy tak to interpretują na własne usprawiedliwienie

raczej głupi mądrego nie zrozumie, nawet jak mu szuflą do tępego łba ładować :12_slight_smile:

43 minuty temu, uroboros napisał:

Wiadomo!! to w twoim interesie, żebyś mógł pozenkować

następny twardogłowy

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...