Skocz do zawartości

Bajbaga moderatorem? Jak miło :)


Recommended Posts

46 minut temu, animus napisał:

To może wykasować cały dział, który jest bez sensu dla piszących.:bezradny: 

- bestsellery, czyli tematy rozpalające dyskusje-Gorące debaty.

No właśnie - są Gorące Debaty - co prawda mogą byc też takie i budowlane - te jak widać nie podobaja sie bajbadze, może dlaego, że nie rozumie, o co w nich chodzi - niemniej jednak takie były :12_slight_smile:

 

Ale tez moga byc o innej tematyce.

Nic dziwnego, że mniej teraz jest tematów budowlanych, bo glowy są przestraszone wirusem i polityką zaprzątnięte.

Chodzi o to by trzymać poziom kultury wypowiedzi - i tyle. Ja nie widzę problemu. 

Dlatego do pewnego stopnia przyjmuję "obrażanie". Szczególnie wieczorową porą, gdy widać, że ktoś pokropił bynajmniej nie święcona wodą. 

przy tym uważam, że temat koronawrusa dalej trwa - sam bym założył kontynuację, ale to działka animusa.

 

 

16 minut temu, Redakcja napisał:

@bajbaga zechciałbyś być moderatorem?

Narcyz moderatorem? Niezłe rozdanie.

Myślałem że takie myślenie jest obecne w polityce, nie w biznesie.

Widzę , że samobójcze nastroje panują. 

Bedzie wesoło :12_slight_smile: 

Ciekawe, czy we wszystkich tematach, czy tyko o czerwonej cegle na elewacji :takaemotka:

11 minut temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

rozsądna propozycja 

że zacytuje klasyka:

:zalamka: "Tiaaaaaaaaaa............."

 

Idę do ogrodu pościnać badyle... bo głowa boli ...

 

Ciekawe, co jeszcze przeczytam za pare godzin?????.....

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
1 godzinę temu, bajbaga napisał:

Bo wynika to z tego co napisałem wcześniej/wyżej - w Regulaminie Forum, nie ma opcji, że można "moderować" głupoty, w tym budowlane, porady prawne, itp.

To leży w gestii  j/w

 

1 godzinę temu, bajbaga napisał:

Wystarczy pisać na temat, np. w wentylacji, że wentylator w osobnym WC może udusić przy sikaniu do muszli.

Nie czytałem, a szkoda bym się pośmiał. :D

1 godzinę temu, bajbaga napisał:

I też to jest powód, dla którego co poniektórzy przestali pisywać na Forum, lub piszą tylko na PW, bo nie będą się z koniem kopać - a jaki koń jest, każdy wie.

To jest główny powód.

46 minut temu, Redakcja napisał:

@bajbaga zechciałbyś być moderatorem?

To jest jakiś pomysł na uzdrowienie, dodam, że jest tu już sporo głupich wpisów, porad, ciekawe kto weźmie za to odpowiedzialność. :hahaha2:

 

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
21 minut temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

czytałem - pamiętam pomimo tego że chciałbym zapomnieć

To się nazywa pisanie dla samego pisania, coś tam pogrzebie w Google i już miszcz, :hahaha2:

Jak ktoś się nie zna, a nie da się znać na wszystkim, to się nasuwa pytanie, po co to robi?:scratching:

Gdy nie chce sam przestać, to trzeba mu pewne działy lub pojedynczy temat, dyskretnie zablokować i tyle, po co banować, taki osobnik też cierpi. ;)

Link do komentarza
1 godzinę temu, zenek napisał:

Ale Tobie niby chodzi o forum, tylko o wasz grajdołek, bo tak je traktujecie. I dlatego nikogo nowego nie ma od lat, a jak ktoś wejdzie, to wy...prza, bo go skutecznie zniechęcacie.

Ja Cię Zenek naprawdę lubię.

Słowo honoru.

Ale takie teorie o "waszych grajdołkach" to są dla mnie nieprzyswajalne i bzdurne.

Czytam co piszesz, bardzo często się zgadzam - nie zepsuj tego spiskowymi teoriami.

Link do komentarza
1 godzinę temu, bobiczek napisał:

Ale takie teorie o "waszych grajdołkach" to są dla mnie nieprzyswajalne i bzdurne.

Czytam co piszesz, bardzo często się zgadzam - nie zepsuj tego spiskowymi teoriami.

Przecież tu taki panuje zwyczaj, że jak ktoś nowy sie pojawi, to się go "ustawia".

Nawet jeśli ten nowy nieumiejętnie się zapyta - w końcu pewnie nie jest fachowcem, bo zwykle tacy pytają - no to jest okazja do pokazania mu, jakim jest durniem.

Nie daj Bóg, jak sie odgryzie - wtedy rzuca się na niego cała sfora.

No to raczej nie jest zachęcające.

 

Jeszcze gorzej jest z nowym chętnym do podzielenia się uwagami. Sam to tu przerabiałem, i trzeba dużo dobrej woli i twardej skory, żeby na to nie splunąć. 

I nie myślę tu o tobie, tylku paru z grajdołka.

I nie jest to teoria spiskowa, tylko mizerna rzecczywistość, ktora psuje forum, bo nie tylko bajbaga jest narcyzem, ale jeszcze kilku - chętnych do obrażania innych i mieszania z błotem - ale bardzo czułych i restrykcyjnych na własnym punkcie.

 

2 godziny temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

Zenek ja się nie boję takiego moda , a Ty jak widzę masz jakoweś obawy .

Może rozwiń temat

moderator powinien sie znać na temacie - jesli to będą tematy dot prawa, przepisów, administracji - ogólnie rzecz biorąc - bajbaga jest w tym dobry chyba (piszę chyba, bo nurkowanie w przepisach mnie nie bawi) - szczególnie w cytowaniu.

Jeśli idzie o kwestie budowlane stricte, konstrukcji, technologii - chyba nie jest fachowcem. 

 

Jesli idzie o obawy - czego tu sie obawiać - może ty zarabiasz na forum - ja nie, nie licząc chyba dwóch płytek cd za punkty. Przelicz to na czas poświęcony postom, ktore nie są, jak u wielu , półsłówkami. 

Sławy tu nie robię, nasłucham się wyzwisk.

 

Zastanow się na drugi raz, jak zadajesz pytanie - co by miało sens!

Link do komentarza

  

3 godziny temu, zenek napisał:

I dlatego nikogo nowego nie ma od lat, a jak ktoś wejdzie, to wy...prza, bo go skutecznie zniechęcacie.

Oczywiście WY zniechęcacie...  ja, zenek, do tego ręki nie przykładam...

 

Oczywiście bajbaga nie może zostać moderatorem, bo jest narcyzem...

A najepszym byłby nieskazitelny, z najlepszym stosunkiem, najbardziej pokojowo nastawiony, najbardziej empatyczny... no - kto? zenek!!!

Link do komentarza
3 godziny temu, Redakcja napisał:

@bajbaga zechciałbyś być moderatorem?

ale, ale:

Przecież ostatnio nie rozchodziło się o kwestie budowlane (tam nie było jakichś wiekszych scysji), tylko o swiatopoglądowe. Tam były, co normalne, ostre posty i sprzeczki.

Do czego by tu służył moderator - do udowadniania jego słusznej prawdy? do roli cenzora światopoglądowego?

I jak to będzie robił - jednym zakładał knebel, a drugim posty puszczał?

Można to zrobić prościej - napisać, jakie poglądy wolno, a jakich nie - głosić na forum i z głowy.

Po co owijać w bawełnę.

 

 

2 minuty temu, uroboros napisał:

A najepszym byłby nieskazitelny, z najlepszym stosunkiem, najbardziej pokojowo nastawiony, najbardziej empatyczny... no - kto? zenek!!!

oczywiście że zenek taki jest.

Ale nie ma warunków na to, by się ubiegać o to zaszczytne stanowisko :12_slight_smile:

Link do komentarza

I tyle czasu poświęca postom

41 minut temu, zenek napisał:

ktore nie są, jak u wielu , półsłówkami.

 

3 minuty temu, zenek napisał:

oczywiście że zenek taki jest.

czy to nie jest cecha... narcyzmu?

5 minut temu, zenek napisał:

Do czego by tu służył moderator -

To akurat usera nie powinno boleć... to jest sprawa zarządcy forum - kogo wyznaczy/wybierze na moderatora...

 

Link do komentarza
2 godziny temu, uroboros napisał:

To akurat usera nie powinno boleć... to jest sprawa zarządcy forum - kogo wyznaczy/wybierze na moderatora...

Słusznie - uroboros - w sumie niepotrzebnie wsiadłem na bajbagę.

Nie chciałbym nawet palca dołożyć do obalenia jego kariery :12_slight_smile:. Mimo ze go szczerze nie lubię.

Ale to nie ja tu mam chody, więc moje zdanie i tak mało znaczy :takaemotka: 

- znaczy w kwestii kariery bajbagi

 

Może się sprawdzi. I rzeczywiście -  forum jest Marcina - niepotrzebnie się wciąłem z krytyką bajbagi.

W sumie to mi obojętne czy ktoś moderuje, czy nie - i jak to robi.

Ja i tak piszę , co chcę. 

Chyba że mnie bajbaga zbanuje na rok, podobno takie opcje są.

Albo na stałe, czego zyczenia wypowiada przy każdej okazji :takaemotka:.

A życznia podobno się spełniają :yahoo:

 

Będzie dyskusja, to fajnie, nie będzie - no to nie. 

 

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, animus napisał:

Nie można się skupić na budowlance, jak amatorzy pisania dla pisania udzielają porad głupkowatych.
Poziom tego forum z roku na rok leci na łeb i jest teraz tak niski, jak stan wody w Wiśle. :bezradny:

To popatrzmy na twą odpowiedź w temacie:

image.thumb.png.eddb08902fda206f4f69dd87747f964c.png

 

superprof zdanie:

teoretycznie dokoła tego stropu i klatki schodowej powinien być zalany wieniec lub jakiś podciąg żelbetowy" :takaemotka:

 

Pierwsze słyszę, że wieniec wylewa się dookoła stropu.

Ale i podciąg może być dookoła stropu i klatki schodowej???.

 

Pisałeś o sobie wyżej?

 

Jeszcze następne zdanie:

"Jeżeli jest, to ściany niech murują na wylewce, ale muszą te ściany wznoszone  kotwić po bokach do ścian istniejących."

Abstrahując już od tej wylewki na krawędzi stropu jako podstawie do budowania ściany klatki schodowej (w domysle konstrukcyjnej raczej, nie działowej) - to piszesz, żeby tę ścianę kotwić do ścian istniejących po bokach.

1324444629_klatkaschodowa.thumb.JPG.f8744ee0f056a87c485d276fb47be052.JPG

Po pierwsze - trudno tam znaleźć ściany po bokach - ja widzę jedną tylko, choć też nie dokladnie. 

Poza tym powinieneś napisać: kotwić do ścian konstrukcyjnych, a nie do obojętne jakich!

Bo głownie jest mowa o ścianach działowych, jak sam pisałeś!

 

Ostatnia kwestia.

cyt z twojej wpowiedzi:

"Myślę, że nie warto lać po całości grubej wylewki, "obniżysz pomieszczenia", dociążysz niepotrzebnie stropy, ale to twój cyrk".

 

Znaczy nie wiesz, ile tam wyleje wylewki, ile obciąży stropy - ale to jego cyrk?

Fajna porada. Profeska! Idealna porada dla amatora. 

 

Sam wyznaczasz poziom - fałszujesz mój post - i jeszcze kupa pretensji. 

Następny narcyz???

 

 

Link do komentarza

Boszszsz.... co się podziało, że temat o koronawirusie został zamknięty? :icon_eek:

Rozwojowy jest, nie zakończony ;)

A że polityka? Wszędzie jest, otacza nas. Kupuję 70 % drożej, to jasne, że ... polityka. Samo z siebie się nie wzięło ;)

Nie wiem. Nie łatwiej wywalić tych, którzy rozwalają wątki swoimi bzdurnymi poglądami i wpisami, niż je zamykać ? :scratching:

Ale ja się nie znam, może nie mam racji :bezradny:

Link do komentarza
24 minuty temu, animus napisał:

Dalej płodzi to opętany maniak. :hahaha2:

dochodzą typowe epitety. Czyli jesteś taki "kulturalny profesjonalista podnoszący poziom Forum". 

Ciekawa bedzie reakcja bajbagi, jako modertora. Ciekawa psychologicznie.

 

11 minut temu, daggulka napisał:

Nie łatwiej wywalić tych, którzy rozwalają wątki swoimi bzdurnymi poglądami i wpisami, niż je zamykać ?

Najlepiej bawić się we własnym grajdolku - i walić na oślep łopatką, jak sie obcy zdarzy. Tak postepują rozkapryszone dzieci i one ponoć są w tym szczere

15 minut temu, daggulka napisał:

Ale ja się nie znam, może nie mam racji

odniosłaś się do wątku budowlanego - pewnie sie znasz, skoro sie odniosłaś:12_slight_smile:

Link do komentarza
8 godzin temu, daggulka napisał:

To poproś ładnie Pana Marcina. Na pewno Ci da 😊

A jak nie poproszę, to ty to załatwisz - w domysle?:yahoo:żenujące...

 

Jak byś się popatrzyła, o co chodzi wyżej, to byś wiedziała, że:

 

jesli idzie o porady budowalane, to częstą formą rozwalania tematu jest podważanie czyjejś rady (i to dobrej) tylko z powodu własnej chandry albo animozji. 

Nie tylko podważanie, ale i próba osmieszenia od razu tego - dającego radę. Wyśmianie!

 

To jest błąd w podstawie, bo jeśli mamy w stopce naszej "dobry doradca" - to nie należy takich rzeczy robić.

W tym temacie  zresztą, tak samo jak ja, poradził eksper redakcji.

To jest podważanie nawzajem wiarygodności w oczach nowych uczestnikow forum i rozwalanie tematu!

Mógł napisać, że można zrobić inaczej - nie pisząc przy tym dodatkowych nieprofesjonalnych określeń.

 

Tym bardziej, że kwestia na  początku nie była na jakis fundamentalny spór, ale widać Animus nie wytrzymał. 

 

Nie wiem, co powodowało Animusem, bo zwykle nie plecie bzdur. Może uważa, że przeze mnie mu temat wirusa zamknięto, no to dawaj na oślep, czego efektem był niezbyt mądry post. 

Wypunktowałem błędy wyżej, a wcześniej w poście - no bo wyśmiany ma prawo się bronić mniej więcej przynajmniej równie mocno, a sam wypisał argumenty.

No to odpowiedzią są wyzwiska. No bo mu argumentów racjonalnych zabrakło.

 

Więc daga, najpierw poznaj temat, potem obierz, kto ma rację i wartościuj.

 

Inaczej będzie grajdołek, kółko wzajemnej adoracji, albo - towarzystwo wspólnej ignorancji. Jak zwykle. Odstręczające nowych, ale i starych, tyle że nie "swoich".

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
50 minut temu, zenek napisał:

 

Więc daga, najpierw poznaj temat, potem obierz, kto ma rację i wartościuj.

 

Inaczej będzie grajdołek, kółko wzajemnej adoracji, albo - towarzystwo wspólnej ignorancji. Jak zwykle. Odstręczające nowych, ale i starych, tyle że nie "swoich".

Zenek, tak po prawdzie to Daggulka nie napisała o kogo chodzi, ale oczywiście możemy się domyślać że między innymi  Ciebie ma na myśli.

Ale za to napisała takie coś:

11 godzin temu, daggulka napisał:

 

 Nie łatwiej wywalić tych, którzy rozwalają wątki swoimi bzdurnymi poglądami i wpisami, niż je zamykać ? :scratching:

 

A to już mi się bardzo nie podoba, żeby karać kogoś za poglądy.:zalamka:

I tym bardziej nie podoba, że to jest napisane teraz w tym czasie i w kontekście ostatnich sporów politycznych w zamkniętym temacie.

 

 

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
1 godzinę temu, zenek napisał:

A jak nie poproszę, to ty to załatwisz - w domysle?:yahoo:żenujące...

Masz rację! Jesteś żenujący :zalamka:

 

11 godzin temu, zenek napisał:

Jeśli wprowadzacie taki porządek, to pewnie bana

Jaki porządek? A może:

Jeśli wprowadzasz taki NIEPORZĄDEK... to za to - owszem - się należy :bezradny:

1 godzinę temu, zenek napisał:

Inaczej będzie grajdołek, kółko wzajemnej adoracji, albo - towarzystwo wspólnej ignorancji.

I to jest twój największy problem i ból...

 

I ty - wszelkimi sposobami, nawet jak Rejtan - na to nie pozwolisz!!!

Obronisz to forum!!!

 

 

 

3 minuty temu, Redakcja napisał:

Zmiany, zmiany, zmiany.

  1. @bajbaga został moderatorem :D
  2. Uruchamiamy z powrotem wątek wirusowy
  3. @mhtyl odblokowany :admin_patrzy:

Miłego dnia :109_vulcan:

Marcin 

Same dobre wieści!!!

Link do komentarza
55 minut temu, Redakcja napisał:

Zmiany, zmiany, zmiany.

  1. @bajbaga został moderatorem :D
  2. Uruchamiamy z powrotem wątek wirusowy
  3. @mhtyl odblokowany :admin_patrzy:

Miłego dnia :109_vulcan:

Marcin 

 

10 minut temu, bajbaga napisał:

Proponuję stan 0 i nowe rozdanie.

 

Start.

Hmmm....podoba mi się to ale......czy to znaczy że mam u siebie odblokować zenka?
Chyba wstrzymam się :D

Link do komentarza
3 godziny temu, bajbaga napisał:

Proponuję stan 0 i nowe rozdanie.

 

Start.

Czy będzie jakaś sygnalizacja ze strony moda? prywatna, czy na widoku na forumie?  typu: no, no! :krzeslo:

 

Jeśli oczywiście mogę zapytać...

Link do komentarza

Uczę się mieć "władzę". :icon_cool:

 

Tak sobie wymyśliłem, że:

1. poproszę o skasowanie postu/wypowiedzi przez PW,

2. jak nie poskutkuje, samodzielnie wykonam kasację postu/wypowiedzi, 

3. zostawię swój ślad :bandit: w tym co pozostanie z postu/wypowiedzi.

 

Nie mam możliwości, ani nie chcę cały czas przesiadywać na Forum, wobec czego "zaszłości: traktowane będą pkt. 2 i 3.

 

Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
10 minut temu, bajbaga napisał:

Uczę się mieć "władzę". :icon_cool:

 

Tak sobie wymyśliłem, że:

- poproszę o skasowanie postu/wypowiedzi przez PW,

- jak nie poskutkuje, samodzielnie wykonam kasację postu/wypowiedzi,

- zostawię swój ślad :bandit: w tym co pozostanie z postu/wypowiedzi.

Ja szanuję władzę,proszę to mieć na uwadze :D

Link do komentarza
6 godzin temu, Redakcja napisał:

Zmiany, zmiany, zmiany.

  1. @bajbaga został moderatorem :D
  2. Uruchamiamy z powrotem wątek wirusowy
  3. @mhtyl odblokowany :admin_patrzy:

Miłego dnia :109_vulcan:

Marcin 

1. chyba wypada  współczuć :icon_rolleyes:

2. chyba wypada się umiarkowanie cieszyć :icon_rolleyes:

3. chyba wypada zachować neutralne stanowisko :icon_rolleyes:, zastanawiam się czy focha nie strzeli :icon_rolleyes:

Link do komentarza

Marcin!

 

1. Czy to prawda, że regulamin dopuszcza oprócz kasowania postu (powiedzmy z jakichś tam powodów) -  dowolne nim rozporządzanie, włącznie z przenoszeniem go do innych miejsc i kontekstów, tak, że wypowiedź przestaje być identyfikowana z tym, do czego odniósł się autor postu, a także, że można go wrzucać do, cytuję:

 

bajbaga:

"Tu chodzi o kompostownik, który nie jest stricte wątkiem.

Jak sama nazwa wskazuje wrzuca się tam odpady.

"Odpadem" będą posty które, likwiduję we wątkach innych.

Poleżą sobie 30 dni, można będzie do nich zajrzeć, napawać się nimi, dosypać jadu lub dolać pomyj. 

Po 30 dniach znikną w czeluściach poprawności forumowej."

 

Czyli po prostu - czy regulamin dopuszcza tego typu ingerencję w prawa autorskie naszych osobistych wypowiedzi, w jasno wyżej sprecyzowanej intencji moderatora służącą poniżeniu autorów postów - w dodatku bez jasnych zasad selekcji, ale "po jego (moderatora) uważaniu" ? 

 

Pomijając kwestie prawa autorskiego  - jak  się ma powyższa wypowiedź moderatora do zwykłego poszanowania drugiego członka forum, zwykłego szacunku dla człowieka?.

Czy na tym forum to koniec zwykłej kultury -  będzie rządzić prostactwo i knajacki język? 

Rozumiałbym małolata, ale bajbaga to stary chłop - no i moderator ma dawac przykład kultury.

Przynajmniej tzw kindersztuby.

Chciałbym poznać odpowiedź na to pytanie?

 

2. Druga rzecz - rozumiem okolicznościową potrzebę kasowania postów obraźliwych, kontrowersyjnych z jakichś powodów - ale chyba jakieś zasady tego powinny istnieć. 

Na razie jest "po uważaniu" - czyli bez zasad.

Dobrze by było wiedzieć, jak ma być na stałe? Z zasadami, czy "po uważaniu"?

 

Jako członek forum z przerwami od nastu lat chyba mogę mieć przywilej do informacji, czy będę tu traktowany jako zwykły internauta (wiemy, jakie zasady uniwersalne zasady zachowania obowiązują w internecie) - czy będę traktowany jak śmieć?!

 

Na razie przestałem czuć się tu jak zwykły internauta z jego zwykłymi prawami.

 

 

 


 

 

Link do komentarza
Dnia 28.04.2020 o 23:01, zenek napisał:

Pierwsze słyszę, że wieniec wylewa się dookoła stropu.

Ale i podciąg może być dookoła stropu i klatki schodowej???.

Strop zakończony jest wieńcem ?????

Podobnie jak dziura na klatkę .

Jeżeli chce się w tej sytuacji coś dolać od góry to szybciej będzie to nadciąg niż podciąg bo ten drugi musi się znajdować pod stropem.

Tyle że oba te elementy mają jedną cechę wspólną , opierają się na elementach konstrukcyjnych i usztywniają strop , jeden przez bycie poniżej stropu i na nim strop jest bezpośrednio zalany . Natomiast nadciąg lany  czy ułożony ze stali poprzez otwory przewiercone przez strop + dołożone pręty gwintowane + płaskowniki , kątowniki czy nawet dwuteowniki (decyzja i projekt w gestii inż z uprawnieniami konstrukcyjnymi w zależności od potrzeb , odpowiedzialność też jego).

A taki wieniec wylany na około dziury klatki jest nadal wieńcem no przy okrągłym otworze nazywałby się cembrowiną - z taką nazwą się spotkałem,

 

 

Dnia 28.04.2020 o 15:25, zenek napisał:

powinien sie znać na temacie -..............

Jeśli idzie o kwestie budowlane stricte, konstrukcji, technologii - chyba nie jest fachowcem. 

 

Wiesz znam się na tym na czym się znam - jak się nie znam - to wiem gdzie sięgnąć by wyciągnąć asa z rękawa w postaci kogoś kto się zna na kim mogę się oprzeć .

Wielka szkoda że nie zagląda już tu Henok bo za te porady konstrukcyjne pewnie by cię przećwiczył .

Nie tylko mod powinien być fachowcem , każdy user udzielający odpowiedzi powinien opierać się na posiadanej wiedzy i nabytym doświadczeniu. na zdajemisiach się tu nie opieramy.

Dnia 28.04.2020 o 15:25, zenek napisał:

Jesli idzie o obawy - czego tu sie obawiać - może ty zarabiasz na forum - ja nie, nie licząc chyba dwóch płytek cd za punkty. Przelicz to na czas poświęcony postom, ktore nie są, jak u wielu , półsłówkami. 

Sławy tu nie robię, nasłucham się wyzwisk.

 

Zastanow się na drugi raz, jak zadajesz pytanie - co by miało sens!

zadane pytanie miało sens i nadal ma sens biorąc pod uwagę zdajemisiowatość twoich porad i czepianie się dla czepiania bo uzasadnienie znaleźć ciężko , jedno co miało sens to wskazanie że nadmierne obciążenie stropu nie pomaga , a wręcz szkodzi czyli powinno być policzone przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami (czego bezpośrednio też nie napisałeś ) a co powinien wpisać Animus w swojej poradzie.

Moje zarabianie na forum jest sprawą niezwykle względną - user który napisał choć jeden post na forum z reguły nie jest moim klientem bo ON chce zrobić sam - więc mu nie przeszkadzam - co najwyżej wskazuję błędy w myśleniu. Spora część moich klientów trafiła na to forum i czytała moje wypowiedzi i na tej podstawie - decydowali się na zlecenie wykonania usługi , czyli ważnym jest dla mnie by pisać zgodnie z posiadaną wiedzą , nie mijać się z prawdą oraz żeby moje działania na obiekcie były kontynuacją tego co wpisuję w swoich postach to jest to co klient już zrozumiał i co go przekonało - więc nie może być zwrotu o 180 stopni , bo tylko tak można zbudować markę bez kupowania certyfikatów typu rzetelna firma itp.

bezpośrednim zyskiem jest : SEO 

roboty googla "czytają" moje posty i pozycjonują moją stronę w oparciu i zawartość słów kluczowych nad odnośnikiem do mojej strony , choć to też nie jest działanie mające bezpośredni wpływ na pozycję czyli nie 0-1 jak to się wydaje , ale raczej pomaga :D

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...