Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Wymigiwanie się od pisania kłamstw jesteś mistrzynią. Ty nie napisałaś? a kto napisał poniższe słowa?   Kolejne bzdury, odrolnienie to jaki proces między jakimi urzędami? To proces właściciela działki a odpowiednim urzędem. I śmieszna jesteś pisząc że gmina musi odrolnić, ciekawe kto zapłaci za odrolnienie ziemi klasy I,II  i III? jak gmina zapłaci to super, chyba tylko u ciebie takie cuda. Gmina odrolni grunt pod warunkiem że grunt należy do gminy.   I miałaś przedstawić przepis czy zapis że do odrolnienia potrzebna jest mapka do celów projektowych. Z powyższego co napisałaś, że gmina musi odrolnić (choć jest to wielką bzdurą) to z twojego toku rozumowania gdyby tak było, to kto dostarczy i zapłaci za mapkę do celów projektowych?? A co ma piernik do wiatraka? Co mieszasz WZ do praktyki zawodowej. Nie rozumiesz? Nie ja pisałem, tylko Ty sama pisałaś że robiłaś około 300 projektów WZ przez 3 lata co głęboko w to nie wierze bo wymyśliłaś ten bajer na poczet tego tematu   Nie chłopaki, bo w dyskusji jestem ja jako chłopak i Kar jako dziewczyna   To jest odpowiedź na Twoje pytania, resztę pomiń bo dostaniesz kociokwiku. Po co Ci prawnik? Chcesz płacić za coś, co jest za darmo? jedynie co cie będzie kosztować to czas który będziesz musiał poświecić na wizyty w urzędach. I nie musisz zatrudniać prawnika, może to być osoba np kierownik budowy albo geodeta.  
    • No może do 5 tysięcy :). Pewno, że można za 8, 10 tysięcy, ale wtedy już idziemy w okleinę, przeszklenia, ornamenty, klamki itd.
    • Tutaj ta podłoga taka biała wychodzi. Wydaje mi się że tu była kaponem robiona kiedyś. Szpachlowana też była, bo nie ma szczelin między klepkami.  W miarę dobrze to idzie, gdyby nie papiery 40-stki, które po 2-10 minutach pracy mi się zrywają. A właściwie nie zrywają, tylko rozklejają w miejscach łączeń... Badziewie z bazaru 2,60 zł/szt.    Kupiłem teraz prawie 3 razy droższe w castoramie (17,5 zł za 3 sztuki) i zobaczę czy warto.  
    • Serio... można takie? Bo ja naprawdę obawiałem się 12tys.   Za drzwi do kotłowni mnie chyba 1500 skasował no bo muszą by ciepłe, takie, srakie... Po roku wogole nie użytkowane a muszę je wypoziomować i jakaś listwa odchodzi...   Otwór drzwiowy jest 156cm ale taka dostawka chyba nie podnosi jakoś drastycznie ceny...
    • Oczywiście, już wszystko uzgodnione 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...