Skocz do zawartości

Wybór płytek ceramicznych


Recommended Posts

Cytat

gres jest cieżki do dodoczyszczenia - lepsza jest zwykła glazura - prościej się ją myje, na pewno nie powstają na niej brzydkie zacieki




hm...nie zauważyłam. Jak dla mnie czyszczą się tak samo. Raczej różnica jest w kolorze. Na ciemnych rzeczywiście mogą być widoczne smugi, jeśli nie zetrzemy ich dokładnie.
Link do komentarza
Cytat

Ale glazury chyba nie układasz na podłodze? To raczej tylko na ściany jest. No chyba ze w łazience gdzie chodzisz w bamboszkach:)



Teoretycznie glazura w przeciwieństwie to terakoty nie ma testów ścieralności, więc nie powinna leżeć na podłodze. Ale z drugiej strony w łazience to chyba się na co dzień właśnie w bamboszkach chodzi icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

gres jest cieżki do dodoczyszczenia - lepsza jest zwykła glazura - prościej się ją myje, na pewno nie powstają na niej brzydkie zacieki



Nie wiem z jakim gresem szanowna Pani miała styczność, ale wypowiedź nie jest pokryta żadnymi faktami, chyba , że mówimy o jakimś tanim chińskim gresie pochodzącym ze znanych sieci budowlanych.

Płytki gresowe nie dość, że są znacznie bardziej wytrzymałe ich mycie i czyszczenie jest banalnie proste. Do tego mają znacznie większe zastosowanie niż zwykła glazura.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...