Skocz do zawartości

Wycięte zbrojenie z ław Fundamentowych - pilne !


Recommended Posts

Witam,

'Życzliwi' wycieli mi  w nocy zbrojenie z ław fundamentowych - to ktore ma iść pod filary. Niestetu budowlańcy tego nie zauwali i wylali chudy beton. Problem powazny gdyz brakuje mi 4 potencjalnych firlatów. Czy Ktoś mial taki porblem ale slyszal co mozna zrobic ?

Oczewiscie bede rozmawiac z architektem / konstruktorem po weekendzie ale poki co chce dzialac.

 

będe wdzieczna za wszelkie rady !

 

pozdrawiam,

A. S

Link do komentarza
Gość mhtyl
14 godzin temu, agnieszka.s napisał:

Witam,

'Życzliwi' wycieli mi  w nocy zbrojenie z ław fundamentowych - to ktore ma iść pod filary. Niestetu budowlańcy tego nie zauwali i wylali chudy beton. Problem powazny gdyz brakuje mi 4 potencjalnych firlatów. Czy Ktoś mial taki porblem ale slyszal co mozna zrobic ?

Oczewiscie bede rozmawiac z architektem / konstruktorem po weekendzie ale poki co chce dzialac.

 

będe wdzieczna za wszelkie rady !

 

pozdrawiam,

A. S

Co masz za fachowców żeby nie zauważyć jednego , ale czterech sztuk nie zauważyli?!! To woła o pomstę do nieba tym bardziej że na pewno ci budowlańcy wykonywali to zbrojenie.

Jest wiele sposobów jak to naprawić ale nie każdy sposób się sprawdzi, jak to naprawić to wszystko zależy od danego, konkretnego przypadku. Co by sie tu nie napisało i tak sama tego nie naprawisz :) 

Czy kierownik budowy widział to? Konsultowałaś to z nim?

Zrób kilka fotek po całości i szczegółów, może coś da się zaradzić.

Link do komentarza
Dnia 1.05.2020 o 22:13, agnieszka.s napisał:

Witam,

'Życzliwi' wycieli mi  w nocy zbrojenie z ław fundamentowych - to ktore ma iść pod filary. Niestetu budowlańcy tego nie zauwali i wylali chudy beton. Problem powazny gdyz brakuje mi 4 potencjalnych firlatów. Czy Ktoś mial taki porblem ale slyszal co mozna zrobic ?

Oczewiscie bede rozmawiac z architektem / konstruktorem po weekendzie ale poki co chce dzialac.

 

będe wdzieczna za wszelkie rady !

 

pozdrawiam,

A. S

Zrozumiałem, że złomiarze wycieli trzpienie do łączenia slupów z fundamentem,a budowlańcy tego braku nie zauważali i wylali chudy beton na to.

Teraz okazało się, że potrzeba lać filary  a "wąsów" nie widać.

Jakie wymiary mają słupy, a jaki jest wymiar fundamentów na których się mają te słupy opierać, czy to są  lawy, czy stopy fundamentowe? 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...