Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Dnia 24.04.2020 o 16:48, Czarocj napisał:

Witam,mam w pokoju przylepiony zwykły styropian i mam pytanie zerwać go i dać karton gips gk czy poprostu pomalować i zostawić powstaja grzyby

a gdzie te grzyby są?

• 1 month later...

Myślę, ze tematem grzybów warto się zająć na samym początku, przeprowadzić porządną dezynfekcję i ozonowanie, by pozbyć się grzybów i innych mikroorganizmów, które są niebezpieczne dla naszego organizmu. Jak robić remont to porządnie, żeby nie marnować czasu i pieniędzy na ponowne poprawki :)

• Lubię to 1
  • 3 months later...
Dnia 15.06.2020 o 14:29, Wolt napisał:

Myślę, ze tematem grzybów warto się zająć na samym początku, przeprowadzić porządną dezynfekcję i ozonowanie, by pozbyć się grzybów i innych mikroorganizmów, które są niebezpieczne dla naszego organizmu. Jak robić remont to porządnie, żeby nie marnować czasu i pieniędzy na ponowne poprawki :)

Dokładnie! Grzyb w domu to najgorsze do może być, trzeba jak najszybciej likwidować takie rzeczy!

• 3 tygodnie później...

Jeżeli robisz remont to raz a porządnie. Najważniejsze to pozbycie się grzyba. Przecież jest szkodliwy i niebezpieczny dla zdrowia.

Zrób porządne czyszczenie i zlikwiduj go. Kreisel - biobójczy środek do czyszczenia i dezynfekcji - mogę polecic bo stosowałam w domu i pomógł.  Dopiero potem cała reszta.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...