Skocz do zawartości

zapachy sąsiadów


Recommended Posts

Witam, nie wiem czy pisze w dobrym dziale, w razie czego proszę o przeniesienie. Mój problem wygląda następująco.

Wynajmuje mieszkanie w starym bloku. Poprzednia właścicielka mieszkania zlikwidowała dostęp do kurków do zamykania wody w mieszkaniu, który był w łazience i zamiast tego zrobiła go w pokoju (Łazienkę i pokój dzieli wspólna ściana wiec było to możliwe). To połączenie to praktycznie otwór w ścianie na cały pion z rurami w bloku. Otwór ma oczywiście zamykane metalowe drzwiczki.

I tu się zaczyna problem ponieważ z tego otworu wydobywają się zapachy sąsiadów, takie jak papierosy, obiad itp. Sytuacja jest jeszcze o tyle tragiczna ze w tym miejscu jest zabudowana szafa na całą ścianę więc wszystkie ubrania przesiąkają tym zapachem. Jest to jednopokojowe mieszkanie więc w gorszych sytuacjach czuć te zapachy w całym mieszkaniu. W lepszych tylko w pobliżu szafy.

I tu moje pytanie, czy ktoś ma pomysł jak sobie z tym poradzić? Wiem że na rynku jest wiele pochłaniaczy zapachu jednak nie jestem pewna jakiekolwiek produkty sprostałyby zadaniu…

Może coś co można by przymocować do zamknięcia żeby hamowało przepływ zapachu u źródła?

Czy ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził?

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...