Skocz do zawartości

Historia edycji

ikerlas

ikerlas

17 minut temu, uroboros napisał:

Spełnia wymagania wytrzymałościowe, akustyczne, więc - może być!

Tysiące domów jest tak budowanych...

nie masz chyba zamiaru burzyć tych ścian i budować ich z "lepszego" materiału...

 

W czym masz problem?

Nie no co ty... Uspokoiłeś mnie w temacie solidności tego domu, bo wydaje mi się, że solidnie jest zbudowany mimo, że jest z roku 83.
Muszę Ci wspomnieć o tym, że w moim miasteczku dużą wagę przykłada się do rozwoju ogrzewania geotermalnego. Miasteczko w  którym mieszkam zrobiło odwiert geotermalny ponad 10 lat temu i teraz ostro idą w tym kierunku. Był u mnie projektant sieci, który robi projekt przyłączy do domków jednorodzinnych, całość przyłącz ma być w 100% dofinansowana.

Pojawia się pytanie czy to się sprawdzi u mnie, czy to dużo droższe będzie od węgla, no ale...

ikerlas

ikerlas

2 minuty temu, uroboros napisał:

Spełnia wymagania wytrzymałościowe, akustyczne, więc - może być!

Tysiące domów jest tak budowanych...

nie masz chyba zamiaru burzyć tych ścian i budować ich z "lepszego" materiału...

 

W czym masz problem?

Nie no co ty... Uspokoiłeś mnie w temacie solidności tego domu, bo wydaje mi się, że solidnie jest zbudowany mimo, że jest z roku 83.
Muszę Ci wspomnieć o tym, że w moim miasteczku dużą wagę przykłada się do rozwoju ogrzewania geotermalnego. Miasteczkow  którym mieszkam zrobiło odwier geotermalny ponad 10 lat temu i teraz ostro idą w ogrzewanie geotermalne. Nie dawno był u mnie projektant sieci, który probi projekt przyłączy do domków jednorodzinnych, całość przyłącz ama być w 100% dofinansowana.

Pojawia się pytanie czy to się sprawdzi u mnie, czy to dużo droższe będzie od węgla, no ale...

×
×
  • Utwórz nowe...