Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Pomocnik

Zadaszenie basenowe - jak wybrać i co wybrać, by cieszyć się, a nie żałować…

Recommended Posts

Firma Alukov od lat specjalizuje się w produkcji zadaszeń basenowych, tarasowych oraz przydomowych wanien SPA w Polsce i niemalże na całym świecie. Tu do każdego klienta podchodzi się indywidualnie, kładąc najwyższy nacisk na jakość wykonania każdego najmniejszego elementu, wzornictwo, wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/basen/polecane/31562-zadaszenie-basenowe-jak-wybrac-i-co-wybrac-by-cieszyc-sie-a-nie-zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mail: leonzero@interia.pl  Leon
Jaki koszt zadaszenia basenu o wym 6m x 12m? Proszę o informację na e-mail lub na nr tel. 602 694 193

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślij takie zapytanie na formularzu kontaktowym na stronie producenta, zamieszczonym przy artykule!

Tam zaznacz jakiego typu chcesz zadaszenie, bo to równie ważne, jak wymiary basenu..

Wyślij i czekaj na odpowiedź :icon_lol:

 

Tutaj raczej nikt Ci nie odpowie na Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2020 o 18:33, Gość e-mail: leonzero@interia.pl Leon napisał:

Jaki koszt zadaszenia basenu o wym 6m x 12m? Proszę o informację na e-mail lub na nr tel. 602 694 193

Przekazuję odpowiedź z firmy Alukov.

 

Prosimy o kontakt z biurem lub działem handlowym Aukov Polska

telefon: +48/61/828 14  44

e-mail: alukov@alukov.pl

lub

Tomasz Pacyński

/międzynarodowy ekspert zadaszeń Alukov/

telefon: +48 501 732 383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innej odpowiedzi na pytanie od "pośrednika" nie spodziewałem się.

A swoją drogą to leonzero mógłby nam napisać, czego się dowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Tomasz Pacyński / ekspert zadaszeń Alukov/

Rozmawiałem dziś z Panem i przekazałem komplet informacji.

Wycena na zasadzie ile kosztuje model 6x12m jest pytaniem ile kosztuje auto- nie mamy tutaj praktycznie żadnej konkretnej informacji. stąd niezbędna jest rozmowa telefoniczna jako absolutne minimum.

Zadaszenie niestety równie jak inne produkty personalizowane posiada mnóstwo parametrów zmiennych, które mają swoje odzwierciedlenie w cenie.

Należą do nich np.: poliwęglan, kolor premium, rodzaj profilu konstrukcyjnego, który dobierany jest do danej strefy śniegowej.

W razie zainteresowania proszę o kontakt bezpośredni z moją osobą pod nr telefonu: 501 732 383

Pozdrawiam

Tomasz Pacyński

Alukov Poslka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia. Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia. Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia. Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia. Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia.       jakiś wirus powielił 
  • Witam, Niestety nie jest to tak proste jak ułożenie listwy dylatacyjnej   Najpierw zdjęcia. Panele są w salonie (QuickStep z serii Majestic, podkład QuickStep Unisound 2mm), płytki w przedpokoju. Niestety z Leroy, zatem nie są idealnie płaskie. W obu pomieszczeniach będą listwy Arbiton INDO, ale w różnych kolorach. Ich cechą charakterystyczną jest to, ze front składa się z jednego kawałka, w całości mocowany do elementu przytwierdzonego do ściany, który to z kolei jest w ogóle niewidoczny. Jest różnica w wysokości paneli i płytek od 5mm z prawej strony (tam gdzie widać listwę) do 8mm z lewej strony. Panele są równo (podłoga była pozioma), ekipa od płytek zawaliła, niestety przy odbiorze nie sprawdziłem Co mam tutaj położyć? Z lewej i prawej strony chcę mieć te listwy INDO. Czy powinienem je podciąć? A profil (próg) - czy powinien być od listwy do listwy czy od ściany do ściany, pod listwami? I jaki profil? QuickStep ma w swojej ofercie profil Incizo, ale on jest wysoki na 13mm i szeroki na 48mm - wolałbym coś delikatniejszego, a przede wszystkim niższego.
  • Zapomniałem - przecież to PSL miał głowne resorty - rolnictwo, socjal    Rzeczywiście - Tuskowi pozostało tylko targać w gałę i złatwiać lody w UE. I wyszło ...  nawet Radek Sikorski sie zadziwił tym sprytem 
  • Łapać to można pchły, chodzi o reformę służby zdrowia, potrafili za to zrobić reformę oświaty.  Tusk sam nie rządził, nigdy nie mieli większości, czyli przynajmniej 231 osłów.   
  • dałm ci punkcik i już masz się z czego cieszyć  A we Włoszech duży spadek - więc też pozytywne.
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...