Skocz do zawartości

buty robocze Demar, jak OCENIASZ ?


Recommended Posts

Gość mhtyl

Ja używam buty firmy Tiger z noskami. Są używane pięć razy w tygodniu po 8 godzin w ekstremalnych warunkach czyli na powietrzu w każdą pogodę i wytrzymują mi dwa lata. Nie wiem czy inne buty tyle by wytrzymały. Wada tych butów jest to że sznurówki trza wymieniać bo się urywają :) no i wkładki tak z trzy pary przez dwa lata.

Dodam że pielęgnacja też jest ważna. Ja mam taki swój patent że co jakiś czas podpalam pastę do butów aby była roztopiona i taka roztopiona pasta pastuje buty, jest ona ciekła i i dobrze sie wpija w skórę butów, po takim zabiegu buty wody nie łapią jakby były z gumy :) A jak je się wypoleruje to świecą jak się jak psu ... :) 

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jest to raczej niedroga firma, ale oferują porządne rzeczy. Nie miałam  do czynienia do tej pory z ich ubraniami roboczymi ale zamawiałam buty do firmy budowlanej jaką prowadzi moj mąż. Dla niego oraz dla pracowników. Nie byłam tak do konca przekonana  bo nie sądziłam że buty w cenie 60-80 zł mogą być porządne,wcześniej kupowaliśmy droższe. Ale sprawdzają się, nikt nie narzeka.

Daję tutaj kontakt do hurtowni Ferpol, w ktorej zamawialiśmy buty tej firmy:

ul. M.C Skłodowskiej 98 96-100 Skierniewice tel: 46 832 80 20

Mają na nie dobre ceny. 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...