Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

5 minut temu, Chaton napisał:

no chyba że Zenek uważa cię za kobiete i sie "z tobą droczy"

Nie, ja wiem za kogo mnie uważa:

2 godziny temu, zenek napisał:

Dokładam palantom psychosurowym...:takaemotka:podejrzewasz, kto sie kwalifikuje :yahoo:

Choć nie znam pojęcia psychosurowy

Poczytałem zaległości.

Przemyślałem.

Pomyślałem.

I wyszło mi jak Joksowi.

Dziewczyny i Chłopaki.

Spierdalam :)

• Lubię to 2

1 godzinę temu, Chaton napisał:

On nie miał intencji antysemickich tylko antypolskie.

Jeśli - to nie on jeden.

8 godzin temu, bobiczek napisał:

Poczytałem zaległości.

Przemyślałem.

Pomyślałem.

I wyszło mi jak Joksowi.

Dziewczyny i Chłopaki.

Spierdalam

No i przeze mnie bobiczek ogłosił kwarantanne...

No, bo przez kogo :scratching:- przecież to ja tak kręcę, nie zenek, na przykład... on tylko  ucieszył się i przyznał reputację za odejście...

A ja zostałem pokonany...przez doświadczonego głupca, choć mnie ostrzegali...

obraz.png.9ead3b6d89f65e61c53dbb6a5fe28c1c.png

Uroboros to Twoje pitolenie jest naprawdę już mocno irytujące i nawet nie udające pisania w temacie.

To rozbieranie każdego zdania na czynniki pierwsze, ech chłopie ogarnij się bo wszyscy odejdą.:icon_idea:

Przyczepiasz się do byle czego jak rzep do psiego ogona i jedziesz z tym światem. Taki szczególarz z Ciebie.:icon_razz:

Może bardziej na popierdułkowie się koncentruj i opowiadaj co aktualnie robisz lub robiłeś i jakie masz plany na najbliższą przyszłość. :D

A teraz kombinuj, jak mi przywalić.xD

A koronawirus szaleje, w szególności na Śląsku. Nie pisałem tego, ale uważałem od początku że kopalnie powinny być jako pierwsze zamknięte.:icon_cry:

Kopalnie głębinowe, rzecz jasna.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
  • Lubię to 2

41 minut temu, demo napisał:

A teraz kombinuj, jak mi przywalić

Póki co - nie ma powodu :bezradny:

Żebyś Ty wiedział, jak irytujące bywa pitolenie innych userów :zalamka:, często i Twoje również...

To tak jest, że widzi się kurnawirusa w czyimś postępowaniu, a belki w swoim oku już nie...

Jak to Mateusz powiedział (Mt 7,5-3):

Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?

A swoją drogą nie widzisz różnicy?:

kobietą nie dokładam

albo

kobietom nie dokładam

2 godziny temu, uroboros napisał:

A ja zostałem pokonany...przez doświadczonego głupca, choć mnie ostrzegali...

nerwy ci puszczają i zaczynasz przezywać. Pewnie wiesz że to sprzeczne z regulaminem.

Zacznij myśleć, nie siej demagogii, nie łap ludzi za słowo, nie rób z siebie ofiary.

I wyrezerwuj sie trochę...:12_slight_smile:

44 minuty temu, uroboros napisał:

Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?

Dobrze, że cytujesz mądrą myśl. Połowę roboty zrobiłeś :12_slight_smile:

46 minut temu, uroboros napisał:

A swoją drogą nie widzisz różnicy?:

kobietą nie dokładam

albo

kobietom nie dokładam

Bo widzi literówkę - a inteligentny człowiek nie zajmuje się literówkami, bo wie, o co chodziło naprawdę. 

Psychosurowy palant będzie się zajmował literówkami i wyciągał, skąd się da - bo go nie stać na prawdziwe argumenty!:)

16 minut temu, zenek napisał:

Bo widzi literówkę

To nie jest LITERÓWKA!!!  To są braki w wykształceniu! Gdybyś nie rżnął super wszystkowiedzącego, to nie zwróciłbym na to uwagi :bezradny:... Innym userom, których możliwości widzę o oceniam po ich postach, postawach - na takie rzeczy nie zwracam uwagi, ale ty - krakus - to co innego...

ee9308209e84dacf627e251004eeab64.jpg.cd0432571ab72feb2f212f78efac0768.jpgEyesOnYouEmoji.jpg.60177794cc0d19f03fad85f1398809fd.jpg

A ja chcę ci zwrócić uwagę na tę belkę w twoim oku - po prostu...

19 minut temu, zenek napisał:

Psychosurowy palant

20 minut temu, zenek napisał:

nerwy ci puszczają i zaczynasz przezywać. Pewnie wiesz że to sprzeczne z regulaminem

To jest kolejna belka w twoim oku...

Edytowano przez uroboros (zobacz historię edycji)

13 minut temu, uroboros napisał:

A ja chcę ci zwrócić uwagę na tę belkę w twoim oku - po prostu...

To jest kolejna belka w twoim oku...

1 godzinę temu, uroboros napisał:

No właśnie :)

52 minuty temu, bajbaga napisał:

:yellowcard1: bez wskazania winnego.

Ręka mnie świerzbi :bandit:

Jak bez wskazania winnego?

Nie widzisz kto kogo wyzywa od głupców itp?

Czy znowu będzie tak, że prowokator i podjudzacz będzie górą?

może coś o wirusie?  :yahoo:

https://noizz.pl/spoleczenstwo/koronawirus-w-polsce-pokazalismy-ekspertowi-co-o-koronawirusie-wygaduja-celebryci/h8kgrh8

:takaemotka:

"Zacznijmy zupy z nietoperzy. Raper Tede (250 tysięcy followersów na Instagramie) na swoim kanale mówił tak: "Cały świat od dwóch miesięcy stoi, bo ktoś w Wuhan ku*wa ugotował zupę z nietoperza, ale mówią, żeby prać maseczkę w 60 stopniach, bo w 60 stopniach ginie wirus. Wiec ja się ku*wa pytam Ciebie, czy ty widziałeś zupę gotowaną na zimno? Temperatura wrzenia to 100 stopni"

"Magda Gessler po tym wpisie na Facebooku została nominowana do "Biologicznej Bzdury roku 2020". A jej teoria mówi, że można odkazić pomieszczenie kładąc w nim cebulę. Nie trzeba jej nawet jeść, wystarczy zostawić i "wirusy grypy przykleją się do cebuli".

"Para znana jako Fit Lovers ma 1,6 mln fanów na Instagramie i występuje w programach telewizyjnych. Teoretycznie promują aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia, więc wielu może uznać, że to eksperci. Faktycznie zdarza im się powiedzieć coś sensowego, ale wśród dobrych porad, są też takie: "Warto popijać wodę przegotowaną, wirus umiera w temperaturze powyżej 27 stopni.”

"Mariusz Pudzianowski, którego na Facebooku obserwuje 650 tys. ludzi, reprezentuje nurt negacjonistyczno-magiczny. Zaprzecza istnieniu koronawirusa i mówi, że aby się pozbyć COVID-19 wystarczy wyrzucić telewizor przez okno, ale jednocześnie zapewnia, że koronawirusa można wyleczyć witaminą C: "Ja to biorę rano i wieczorem, 2000mg dwa shoty, POLECAM!!!", co prowadzi nas wprost do działalności pana Jerzego Zięby."

To jeszcze słyszałem o tych kopalniach głębinowych, że aż 90 % tych górników przechodzi tego wirusa całkowicie bezobjawowo. 

90 to chyba dużo, ma ktoś informacje z innych grup zawodowych?. Może to tylko wynika z tego że średnia wieku nie za wysoka, albo że delikatni i słabeusze raczej tam nie pracują.

Sami nie będą chorować, a wszystkich wkoło pozarażają.

2 godziny temu, bajbaga napisał:

Teraz to nawet w niedzielę nie można sobie poszaleć.:icon_razz:

• Lubię to 2
  • Haha 1

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

kto kogo wyzywa od

3 godziny temu, zenek napisał:

Psychosurowy palant

?

W pełni popieram podejście Pudzianowskiego i rady pana Zięby, bo to się sprawdza!

3 minuty temu, demo napisał:

Teraz to nawet w niedzielę nie można sobie poszaleć.

I ty w całości się z tobą zgadzam :yahoo:

2 godziny temu, bajbaga napisał:

A prawa czy lewa?.

I jeszcze takie zakamuflowane pytanko - jesteś prawo czy lewo ręczny?.:icon_biggrin:

Cholerka zaraz chyba dostanę yellow card.O.o

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)

2 godziny temu, uroboros napisał:

W pełni popieram podejście Pudzianowskiego i rady pana Zięby, bo to się sprawdza!

Ekspert:

https://noizz.pl/spoleczenstwo/koronawirus-w-polsce-pokazalismy-ekspertowi-co-o-koronawirusie-wygaduja-celebryci/h8kgrh8

"Przypomnijmy, że witamina lewoskrętna to oszustwo, więc oszustwo nie może być lekiem na cokolwiek. Mało osób wie, że nie istnieje na rynku witamina C prawoskrętna. Niestety u zdrowych ludzi witamina C nie działa profilaktycznie, natomiast pomaga walczyć z wirusem, w momencie infekcji, ale tak jak cebula, nie jest żadnym lekiem antywirusowym."

21 godzin temu, uroboros napisał:

I jeszcze głupka z siebie robisz? Przecież chyba wiesz, że jest coś takiego, jak historia edycji... 8f960f7b74d05f351c054fec7fc7e50a.jpg.087b88089151dae3bef7f6e9aed5346c.jpg

ed.jpg.1699e8199c2ace0fa98948c6f283b6f1.jpg

Dalej nie wiesz, skąd to wziąłem? 6047e26ce730208c37f3f1885a4989d9.jpg.5b7bedb327e09f9502d5438838ab2500.jpg

Nawet reputację usunąłeś... oj, zeniu, zeniu... GigglingEmoji.jpg.2af59bbc50f8f544520be84c6edd6949.jpg

Zeniu nie pierwszy raz próbuje komuś coś wcisnąć :icon_biggrin:

20 godzin temu, Chaton napisał:

oj tak oj tak ja też to widziałam...no chyba że Zenek uważa cię za kobiete i sie "z tobą droczy"

Hahahahaha ... myślisz, że Zeniowi się pomyliło? ;)

20 godzin temu, uroboros napisał:

Choć nie znam pojęcia psychosurowy

Zenio opatentuje i będzie :icon_mrgreen:

20 godzin temu, bobiczek napisał:

Poczytałem zaległości.

Przemyślałem.

Pomyślałem.

I wyszło mi jak Joksowi.

Dziewczyny i Chłopaki.

Spierdalam :)

Jaja sobie robisz???!!! :icon_eek:

10 godzin temu, demo napisał:

A koronawirus szaleje, w szególności na Śląsku. Nie pisałem tego, ale uważałem od początku że kopalnie powinny być jako pierwsze zamknięte.:icon_cry:

Kopalnie głębinowe, rzecz jasna.

Przed zarazą sytuacja kopalń była dramatyczna, teraz polegną po całości :zalamka:

Mieszkam w miasteczku górniczym. Mieszka tu kilkanaście tysięcy górników, plus ich rodziny. Idąc na zakupy, zdaję sobie sprawę z tego, że mogę właśnie mijać zarażoną osobę. Mogę dotykać wózka, który przed chwilą prowadziła, dotknąć produktu, który oglądała. Do mojej pracy może przyjść nastolatek, którego tato ma koronawirusa i usiąść naprzeciwko mnie, aby załatwić jakąś sprawę.

Przestałam o tym myśleć, bo można zwariować. Co ma być, to będzie. Nie uniknę.

11 minut temu, daggulka napisał:

Jaja sobie robisz???!!! :icon_eek:

Nie, nie robi. Jak dyskusja tu jest na temat jakiś pomyłek, literówek itp itd to o czym tu pisać i dyskutować, a raczej z kim tu pisać i dyskutować.

I mała uwaga co do edycji postów. Po to jest ona aby autor wypowiedzi mógł między innymi poprawić swoje błędy, i wywlekając tekst po edycji jest tyle na miejscu co ... cytując posty z historii edycji jest to nic innego  jak bez szczelne chamstwo i prostactwo.

• Lubię to 1

3 minuty temu, mhtyl napisał:

Nie, nie robi. Jak dyskusja tu jest na temat jakiś pomyłek, literówek itp itd to o czym tu pisać i dyskutować, a raczej z kim tu pisać i dyskutować.

I mała uwaga co do edycji postów. Po to jest ona aby autor wypowiedzi mógł między innymi poprawić swoje błędy, i wywlekając tekst po edycji jest tyle na miejscu co ... cytując posty z historii edycji jest to nic innego  jak bez szczelne chamstwo i prostactwo.

Wiesz Henio.

Mnie też rażą błędy.

Ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszyscy są orłami.

Dlatego z szacunku dla czytających powinno pisać się poprawnie.

Żyjemy w takich czasach, że bez problemu można sobie ściągnąć dodatek do przeglądarki „wyławiający” błędy ortograficzne oraz stylistyczne. Polecam Language Tool. To naprawdę fajna sprawa ;)

Natomiast Zenio specjalizuje się w tym, żeby obracać kota ogonem. Prawie jak najjaśniej nam panujący Jarosław.

Czyli — zrobi coś, następnie poprawi po zwróceniu przez kogoś uwagi (albo z innego powodu), a na koniec udaje, że on tego nie robił :bezradny:

Też mi się raz z jego ręki takie coś przytrafiło. Nie chodziło o błąd, ale o cały wpis. Wkurzyłam się wtedy.

Bo tak się nie robi.

4 minuty temu, daggulka napisał:

Wiesz Henio.

Mnie też rażą błędy.

Ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszyscy są orłami.

To jest forum budowlane a nie polonistyczne.

5 minut temu, daggulka napisał:

Natomiast Zenio specjalizuje się w tym, żeby obracać kota ogonem. Prawie jak najjaśniej nam panujący Jarosław.

Czyli — zrobi coś, następnie poprawi po zwróceniu przez kogoś uwagi (albo z innego powodu), a na koniec udaje, że on tego nie robił :bezradny:

Nie tylko zenek tak tu robi, są lepsi od niego podjudzacze,prowokatorzy i fałszywi obłudnicy, ale cóż Ty ich nie dostrzegasz co wyrabiają bo to Twoi koledzy przeca są.

1 minutę temu, mhtyl napisał:

Niby tak. Ale w czasach, kiedy bez problemu można sprawdzić swoją pisownię za pomocą niezauważalnej aplikacji, brakiem szacunku dla czytelnika jest popełnianie rażących błędów.

1 minutę temu, mhtyl napisał:

Nie tylko zenek tak tu robi, są lepsi od niego podjudzacze,prowokatorzy i fałszywi obłudnicy, ale cóż Ty ich nie dostrzegasz co wyrabiają bo to Twoi koledzy przeca są.

Nie spotkała mnie z ręki innego forumowicza (oprócz Zenka) sytuacja, kiedy ktoś coś mi zarzuca, bądź napisze coś, co drastycznie mija się z prawdą, a następnie to edytuje i wciska kit, że nie było takiej sytuacji. Jest to wręcz bezczelność, ponieważ post można edytować i odkryć prawdę.

Czy są inni? Nie wiem. Nie śledzę Forum tak uważnie, jak Ty.

Podjudzacze, prowokatorzy i fałszywi obłudnicy wyrażają swoje zdanie. Każdy ma do tego prawo.

Prawo to kończy się w miejscu, kiedy padają inwektywy.

I tego należy unikać, a wszystko będzie dobrze.

Więcej dystansu, Heniu. Nie samym Forum człowiek żyje.

• Lubię to 1

6 minut temu, daggulka napisał:

Niby tak. Ale w czasach, kiedy bez problemu można sprawdzić swoją pisownię za pomocą niezauważalnej aplikacji, brakiem szacunku dla czytelnika jest popełnianie rażących błędów.

Od tego jest Admin i nowy moderator a nie jakiś nawiedzony polonista (nie mam Ciebie na myśli, wyjaśniam abyś sie zaraz na mnie nie obraziła).

4 minuty temu, daggulka napisał:

Czy są inni? Nie wiem. Nie śledzę Forum

Ale zenka zawsze zawsze wypatrzysz i jemu dopowiesz co nie co.

8 minut temu, daggulka napisał:

Jest to wręcz bezczelność, ponieważ post można edytować i odkryć prawdę.

Można odkryć jak najbardziej, ale nie powinno tego się wyciągać na forum treści z edycji i jeszcze z tego robić aferę jakby nie wiem co to było.

6 minut temu, mhtyl napisał:

Od tego jest Admin i nowy moderator a nie jakiś nawiedzony polonista (nie mam Ciebie na myśli, wyjaśniam abyś sie zaraz na mnie nie obraziła).

Wybacz, ale w zakresie obowiązków Admina i moderatora nie ma poprawiania pisowni ;)

Sami powinniśmy dbać o to, żeby wystawiać sobie postami dobrą opinię. :)

Ale zenka zawsze zawsze wypatrzysz i jemu dopowiesz co nie co.

A, jakoś tak ... mam sentyment :)

Można odkryć jak najbardziej, ale nie powinno tego się wyciągać na forum treści z edycji i jeszcze z tego robić aferę jakby nie wiem co to było.

Powinno, jeśli w takich sytuacjach postępuje się tak, jak Zenek. Czyli nie fair.

2 minuty temu, daggulka napisał:

Wybacz, ale w zakresie obowiązków Admina i moderatora nie ma poprawiania pisowni ;)

Teraz to sobie jaj robisz na całego:takaemotka: To sobie poczytaj Regulamin FBD i co on mówi na temat pisowni.

A na marginesie kiedyś za to że walczyłem o poprawna pisownię (chodziło mi tylko aby używano polskich znaków) dostałem bana i od tego czasu wisi mi kto i jak tu pisze, wtedy otrzymałem takie coś że "porada nie ważne jak napisana, ważne aby była pomocna" i tego się trzymam pisząc byle jak.

6 minut temu, daggulka napisał:

Powinno, jeśli w takich sytuacjach postępuje się tak, jak Zenek. Czyli nie fair.

Ty mnie nie rozumiesz. Jeżeli ktoś zacytuje np zenka, zanim On poprawi posta jest to  ok, ale jeżeli ktoś wyciąga niepoprawioną/pierwotną wersję posta  z historii edycji to jest chamstwo. A to że jest to do zobaczenia w historii edycji to tylko i wyłącznie do swojej wiadomości, bo tego faktycznie nie ma, ten tekst edytowany sie nie liczy.

Dlatego najlepiej jak sie cytuje a nie odpowiada bez cytowania, bo potem jest jak jest.

5 minut temu, mhtyl napisał:

od tego czasu wisi mi kto i jak tu pisze, wtedy otrzymałem takie coś że "porada nie ważne jak napisana, ważne aby była pomocna" i tego się trzymam pisząc byle jak.

Na własne życzenie narażasz się zatem na komentarze. Ale to Twoja świadoma decyzja.

5 minut temu, mhtyl napisał:

Ty mnie nie rozumiesz. Jeżeli ktoś zacytuje np zenka, zanim On poprawi posta jest to  ok, ale jeżeli ktoś wyciąga niepoprawioną/pierwotną wersję posta  z historii edycji to jest chamstwo. A to że jest to do zobaczenia w historii edycji to tylko i wyłącznie do swojej wiadomości, bo tego faktycznie nie ma, ten tekst edytowany sie nie liczy.

Dlatego najlepiej jak sie cytuje a nie odpowiada bez cytowania, bo potem jest jak jest.

Mylisz się.

Zenek napisał post z błędem o godzinie 21.29.

Następnie o godzinie 21.36 uroboros zwrócił uwagę na ten błąd, po czym o godzinie 21.39 Zenek edytował post.

I spoko, obeszłoby się bez mojego echa, gdyby nie to, że (jak widać w poniższym screenie), Zenek zaczął rżnąć głupa, że przecież wszystko od początku było w porządku i on żadnego błędu nie popełnił.

Dlatego, Heniu odpuść, bo nie masz racji. Koniec dyskusji z mojej strony.

zenek.jpg

• Haha 1

1 godzinę temu, daggulka napisał:

Zeniu nie pierwszy raz próbuje komuś coś wcisnąć :icon_biggrin:

Przepraszam, ale nic ci nie próbowałem wcisnąć :12_slight_smile: nie umiem robić takich rzeczy przez internet :takaemotka:

ALE PRZYNAJMNIEJ WIESZ O CO CHODZI? WIESZ, JAKI PROBLEM ZAJĄŁ CAŁĄ NIEDZIELĘ UROBOBASOWI???

Bo płodzi te posty, jak królik :)

• Lubię to 1

1 minutę temu, zenek napisał:

Przepraszam, ale nic ci nie próbowałem wcisnąć :12_slight_smile: nie umiem robić takich rzeczy przez internet :takaemotka:

I chwała ...

ALE PRZYNAJMNIEJ WIESZ O CO CHODZI? WIESZ, JAKI PROBLEM ZAJĄŁ CAŁĄ NIEDZIELĘ UROBOBASOWI???

Bo płodzi te posty, jak królik :)

Przyganiał kocioł ... ;)

Zeniu - zgłoszę do admina, że złośliwie bawisz się moim nickiem, co nie jest objawem dobrego wychowania usera z Królewskiego miasta!

Znowu KŁAMIESZ!!!  "problem nie zajął mi całej niedzieli, bo nie było mnie tu sześć godzin, więc prawie pół niedzieli!

14 minut temu, daggulka napisał:

Mylisz się.

Następnie o godzinie 21.36 uroboros zwrócił uwagę na ten błąd, po czym o godzinie 21.39 Zenek edytował post.

I spoko, obeszłoby się bez mojego echa, gdyby nie to, że (jak widać w poniższym screenie), Zenek zaczął rżnąć głupa, że przecież wszystko od początku było w porządku i on żadnego błędu nie popełnił.

Dzięki daggulka! pięknie to podsumowałaś! Również z tym rżnięciem głupa! obraz.png.4da47dc7f40e6788a18f4b7d4e84239b.png

mhtyl - prześledź jeszcze raz kolejność moich i twojego kolegi z kółka różańcowego i zobacz kogo należałoby posądzić o

bez szczelne chamstwo i prostactwo.

I kto - w związku z tym jest jak

podjudzacze,prowokatorzy i fałszywi obłudnicy

18 minut temu, zenek napisał:

Przepraszam, ale nic ci nie próbowałem wcisnąć :12_slight_smile: nie umiem robić takich rzeczy przez internet 

A to jest dowcip najwyższej, krakowskiej klasy... koń by się uśmiał... ha    ha    ha   

3 minuty temu, uroboros napisał:

Znowu KŁAMIESZ!!!  "problem nie zajął mi całej niedzieli, bo nie było mnie tu sześć godzin, więc prawie pół niedzieli!

Wpadłem tylko na moment, żeby podzielić się Queen'sami, nie dyskutując o pisowni... i tym "PROBLEMEM"

3 minuty temu, daggulka napisał:

Dlatego, Heniu odpuść, bo nie masz racji. Koniec dyskusji z mojej strony.

Widzę, że literówka urosła do problemu, przy którym zaraza to pikuś.:scratching:

Dla grajdołka oczywiście w osobie uroborosa, teraz znowy ty. Tym mnie zaskoczyłaś.

Intencja postu była jasna, bez kłopotu wiadomo, o co chodzi - ale gratka dla urobosa była zbyt smakowita.

Zamiast "kobietom" napisałem "kobietą". Zwykła literówka - no ale wreszcie się zenek pomylił.

Aaaaaaaaaaa - dla uroborosa to jak cukierek dla dzieciaka. No i cumla go sobie cale pół dnia :yahoo:

Zostawiłem to - bo skoro to tak podnieciło urobobasa - no to super.:)

Ale nie sądziłem, że to wzbudzi takie emocje. :takaemotka: Niestety dość durne.

I się okazało, że "MAŁE- A CIESZY:zalamka:

Pieknie to wszystko prześledziłaś - brawo. 

13 minut temu, daggulka napisał:

Przyganiał kocioł ... ;)

tak? 

To policz moje posty w tym wątku "kobiety":takaemotka: , uroborosa i swoje.

Zobaczymy - kto komu przygania:)

• Lubię to 1

3 minuty temu, zenek napisał:

Zamiast "kobietom" napisałem "kobietą". Zwykła literówka - no ale wreszcie się zenek pomylił.

Zeniu. No nie wstydź się, przyznaj się, choć raz zgodnie z prawdą, że to był błąd ortograficzny, a nie literówka, i będzie po kłopocie  :) 

Pieknie to wszystko prześledziłaś - brawo. 

A dziękuję, dziękuję. Nie trzeba było ;)

tak? 

Zobaczymy - kto komu przygania:)

No wybacz, ale ja nie mam kobiet :icon_eek:

Nie popełniam błędów ortograficznych.

Możesz spędzić całą noc i szukać. Powodzenia :)

7 minut temu, uroboros napisał:

Zeniu - zgłoszę do admina, że złośliwie bawisz się moim nickiem,

No to zachowuj się, jak dorosly, a nie jak bobas z cumlem.

Poza tym "zenkowanie" to mniej więcej to samo.

Więc zgłoś oba przypadki i podpisz sie jako "Życzliwy". To będzie tak folklorystycznie. No i sprawiedliwie przy okazji.

10 minut temu, uroboros napisał:

A to jest dowcip najwyższej, krakowskiej klasy... koń by się uśmiał... ha    ha    ha   

No to się śmiej - choć znowu wcinasz się w cudzy dialog - no i nie wiem, co ci znowu Krakow przeszkadza :)

Wpadłem tylko na moment, żeby podzielić się Queen'sami, nie dyskutując o pisowni... i tym "PROBLEMEM"

jakim znowu "PROBLEMEM"????? 

to był błąd ortograficzny

NIE - literowka. Piszę szybko i tyle. A nawet, jak by był? Czy ja tu komuś literówki i błędy orto znajduję? Przecież to dziecinada i brak klasy.

Może się zdarzyć każdemu. Przez nieuwagę, niewiedzę, niedociśnięcie klawisza.

Naprawdę was to rajcuje znajdowanie takich będów, potknięć? Uważacie to za sensowne? 

7 minut temu, daggulka napisał:

No wybacz, ale ja nie mam kobiet :icon_eek:

Piszę o wątku "kobiety" - znaczy o wątku w ktorym poruszany jest wielki problem literowki "kobietą" - "kobietom".

Co z tego, że nie robisz błedów ortograficznyych - skoro opatrznie rozumiesz to, co inny pisze?:)

7 minut temu, zenek napisał:

NIE - literowka. Piszę szybko i tyle. A nawet, jak by był? Czy ja tu komuś literówki i błędy orto znajduję? Przecież to dziecinada i brak klasy.

Tiiiia.

No dobrze.

Koniec tematu.

Może się zdarzyć każdemu. Przez nieuwagę, niewiedzę, niedociśnięcie klawisza.

Naprawdę was to rajcuje znajdowanie takich będów, potknięć? Uważacie to za sensowne? 

Nie. Wiesz dobrze, że nie o to chodziło.

Chodziło o to, co zrobiłeś później.

Bezczelnie rżnąłeś głupa.

O to chodziło.

Nie rób tego więcej.

• Dziękuję 1
  • Haha 1

Dlatego nie wszystkim zwracam uwagę na błędy, lapsusy i BYKI językowe, niektórym tylko w wiadomościach prywatnych, ale jak ktoś jest taki wszystkowiedzący, to powinien, ba, więcej - MUSI być i w operowaniu językiem - najlepszy... nieprawdaż...

To nie do mnie wprawdzie, ale jaśniej proszę...

4 minuty temu, zenek napisał:

co ci znowu Krakow przeszkadza

No, wiesz - noblesse oblige...

jakim znowu "PROBLEMEM"????? 

41 minut temu, zenek napisał:

WIESZ, JAKI PROBLEM ZAJĄŁ CAŁĄ NIEDZIELĘ

To ty wiesz jaki to PROBLEM... chyba...

1 minutę temu, uroboros napisał:

ale jak ktoś jest taki wszystkowiedzący, to powinien, ba, więcej - MUSI być i w operowaniu językiem - najlepszy... nieprawdaż...

no nie - wlaśnie nie - to jest ten wyjatek potwierdzający regułę :)

A serio - uroboros - może jednak cumelek się już zużył?

13 minut temu, zenek napisał:

Więc zgłoś oba przypadki i podpisz sie jako "Życzliwy"

Nie - podpiszę nickiem - resztę admin odnajdzie, jeśli uzna za stosowne...

• Haha 1

10 minut temu, daggulka napisał:

Bezczelnie rżnąłeś głupa.

O to chodziło.

Nie - żeby "bezczelnie rżnąć głupa" - to trzeba mieć dobry powód. 

A tu jest problem na poziomie piaskownicy. Dziecinada.

4 minuty temu, uroboros napisał:

Nie - podpiszę nickiem

Proponuję nowy: "Cumelek Antykrakówek od Literówek ":12_slight_smile:

No i myslę, że admin też uzna to za dziecinadę. I stratę czasu...I zaśmiecanie tematu ...

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)

Zeniu.

Przyjmij, że rżnięcie głupa w Twoim stylu nigdy nie jest dziecinadą.

Zawsze jest próbą wybielenia z pominięciem inteligencji czytających, którzy jednak w większości są myślący.

Dlatego nie rob takich zagrań więcej, bo sam sobie wystawiasz wizytówkę.

Tyle.

• Dziękuję 1
  • Haha 1

2 minuty temu, zenek napisał:

No to po co rżnąłeś głupa, jak powód był błahy? Zniżyłeś się do poziomu piaskownicy obraz.png.740980f7f18e45c018c052248d4bbffd.png

Dlatego nie rob takich zagrań więcej, bo sam sobie wystawiasz wizytówkę.

Już sobie wystawił i dopisuje nowe punkciki...

• Haha 1

12 minut temu, uroboros napisał:

No, wiesz - noblesse oblige...

to jakieś snobistyczne dyrdymały :takaemotka:

Skoro tak uważasz ...

Aż wlazłem na googla, żeby zobaczyć co to takiego ten CUMELEK i się okazuje, że nie może się skończyć...  obraz.png.a30bdcd89a99361a4e412ea566e1b034.png no bo jak może się skończyć

Cytat

smoczek dla dziecka

można go co najwyżej zgubić, wyrzucić...

• Lubię to 1

18 minut temu, daggulka napisał:

Przyjmij, że rżnięcie głupa w Twoim stylu nigdy nie jest dziecinadą.

Zawsze jest próbą wybielenia

Ale czego wybielenia??? że zamiast om napisałem ą?

Czy wyście oszaleli, albo słońce za mocno świeciło?

Dobra - kończę już, bo nie mam siły na takie argumenty. 

Nie dziwie sie opozycji, że ma taki poziom.

Jak ma taką publiczność, jak wy - no to nigdy nie zmusicie ich do myślenia.

9 minut temu, uroboros napisał:

Aż wlazłem na googla, żeby zobaczyć co to takiego ten CUMELEK i się okazuje, że nie może się skończyć...  obraz.png.a30bdcd89a99361a4e412ea566e1b034.png no bo jak może się skończyć

Cytat

smoczek dla dziecka

można go co najwyżej zgubić, wyrzucić...

AAAAAaaaaaaaaa a:takaemotka:            aż się popłakałem ze śmiechu.... :takaemotka: i cie pokochałem, uroboros.

Nie będę ci już zmieniał tego nika. chyba że mnie wkirzysz.

A to admin jutro będzie mial niezły ubaw, chyba że mu bajbaga tą komedię z zazdrości pozamiata, ja sobie poczyta :takaemotka: 

a co do cumelka - wyrzuć go :)

2 minuty temu, animus napisał:

Mam nadzieję, że te dyrdymały Bajbaga wyrznie, inaczej zwymiotuję. :bezradny:

No nie wiem - co na to daggulka i uroboros. :12_slight_smile: Dyrdymały? Na dyrdymały stracili pół niedzieli?:takaemotka:

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)

6 minut temu, zenek napisał:

Nie dziwie sie opozycji, że ma taki poziom.

Jak ma taką publiczność, jak wy - no to nigdy nie zmusicie ich do myślenia.

Ato jest właśnie - ni przypiął, ni przyłatał - zenkowanie...

Ale czego wybielenia??? że zamiast om napisałem ą?

Nie tego, że źle napisałeś, tylko wybielenia siebie... i to w taki głupi sposób obraz.png.a2368194793c54bb36b7f13d4d3591e0.png

9 minut temu, animus napisał:

Mam nadzieję, że te dyrdymały Bajbaga wyrznie, inaczej zwymiotuję. :bezradny:

Spoko. Może wyciąć. Nie ma problemu.

Jednak zawsze Zenkowi będę wytykać takie zagrania.

Nie cierpię oszustwa. Szczególnie w bezczelnym wykonaniu.

Tyle.

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 1

Spoko. Może wyciąć. Nie ma problemu.

Jednak zawsze Zenkowi będę wytykać takie zagrania.

Nie cierpię oszustwa. Szczególnie w bezczelnym wykonaniu.

Tyle.

Nie wiedziałem, że takie coś może być dla Was ważne. :bezradny:

• Lubię to 2

Przed chwilą, animus napisał:

Nie wiedziałem, że takie coś może być dla Was ważne. :bezradny:

Oszustwo? Zawsze.

• Haha 1

5 minut temu, uroboros napisał:

Po tym grillu?

Grill się przyjął, wszystko świeże, smakowite.  

W takim razie kasuję.:scratching:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...