Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

2 godziny temu, zenek napisał:

Przez każde święta ilość testów jest wypaczona, nawet w soboty i  niedzielę to widać.  

Spodziewałem się tego.

Na szczęście, jak patrzę na relacje z Krakowa - ulice puste, ludzie się izolują.

Mimo poluźnienia ograniczeń. 

Naród jest mądry. :12_slight_smile:

2 godziny temu, Buster napisał:

Ale to była cisza przed burzą,jest opcja atomowa,być może Duda poda się do dymisji.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pis-rozwaza-dymisje-prezydenta-andrzeja-dudy/q8b1011

i wybory będą przełożone...

Chyba jednak Onet nie ma racji z tego co dzisiaj słychać.

"Dlaczego miałby się podać? Andrzej Duda to prezydent z kadencją do 6 sierpnia. Jestem przekonany, że do tego czasu odbędą się wybory, które, mam nadzieję, choć trudno to przesądzać, potwierdzą jego mandat na kolejną kadencję - podsumował Sasin."

https://www.salon24.pl/newsroom/1043085,andrzej-duda-nie-wyglosil-oredzia-wazna-informacja-na-temat-baltic-pipe?fbclid=IwAR217FudakyUESVyZb9doAnZ1LCP_R4_QPjCbPCYv9eA-VWeiv4HLiBuOCg

Nie chciałbym wprowadzić w błąd ale zdaje się że ostateczny termin wyborów warunkuje termin ich ogłoszenia. A więc wybory, o czym mówi się od dawna, jeśli nie odbędą się 10 maja to mogą opóźnić się maksymalnie do 17 lub 23 maja.
Pisałem z pamięci,bez szperania w internecie.

A kadencja Dudy rzeczywiście trwa do 6 sierpnie,po tej dacie prezydentem zostaje ten co został wybrany w wyborach majowych. 

A co do Sasina...... to w tym ma rację
 " Gdyby Andrzej Duda dobrowolnie zrzekł się stanowiska, to PiS mogłoby na nowo rozpisać wybory prezydenckie w dowolnym terminie do połowy lipca. "

No i zainteresowałem się kandydatem Hołownią jak obiecałem, ale słabo to wygląda. 

Nawet bym mógł na niego głosować, ale biorąc pod uwagę niewielką moc sprawczą tego stanowiska, to te ckliwe zachowania, raczej są śmiesznie niż poważne.

A on płacze przed kamerą. Pierwsza minuta pięćdziesiąta sekunda, bo reszty chyba nie warto słuchać.

Zakochany w konstytucji i codziennie ją czyta.

Podobno Napoleon powiedział że lepiej jest gdy armią baranów dowodzi lew, niż wtedy gdy armią lwów dowodzi baran. 

• Lubię to 2

3 godziny temu, demo napisał:

A on płacze przed kamerą.

Wydaje mi się, że lepiej płakać nad łamaną konstytucją, niż robić z siebie ... zaraz zaraz ...  jak to ująłeś? Barana? ;)

Oczywiście to nie pierwsza i ostatnia taka wypowiedź złotoustego ... kiedyś mnie bawiło. Teraz nawet już rąk nie załamuję, nie ma sensu.

Wybitny fachowiec, nie ma totamto.

Ktoś wie czemu teraz nie idzie wyciąć tego klipu, bo ja nie chcę cytować Dagi i dublować naszego prezydenta?

Ciągle jakieś zmiany w napędzie tego forum, pewnie nowy moderator coś popierdzielił.xD

Daga konstytucja to nie Pismo Święte, dzisiaj ta jutro inna. Wcześniej pamiętam wszyscy zdaje się byli zgodni że obowiązująca jest do bani i trzeba ją zmienić. Ale nie zmieniono bo byli też zadowoleni z takiej jak jest.

Najważniejsi są ludzie a zapisany papier z pobożnymi życzeniami, których nikt nigdy nie spełniał.

A w sytuacji nadzwyczajnej takiej jak teraz trzeba reagować szybko i efektywnie. Nawet jak będą wątpliwości co do zgodności z zapisami, bo zapisy wszystkiego nie regulują, a w takich sytuacjach musimy przede wszystkim mieć na uwadze duch prawa a nie tylko i wyłącznie literę. 

To by było tyle wykładu na temat konstytucji.

Hołownia bardzo sympatyczny gościu, ale coś mi się wydaje że zaczyna się wygłupiać na całego, albo jest taki mientki że dał się ponieść czarowi sytuacji i odpłynął. A koronawirus atakuje i nie ma to tamto.

Na Śląsku największa liczba zakażeń i strach na szoping się udać.:bandit:

A ja podobnie jak Daga w grupie największego ryzyka, bo płuca na agrafkach i do tego po leczeniu na HCV.

I jeszcze zapomniałem o czymś na kształt tętniaka w okolicy opuszki. Eeeeee.:zalamka:

No same problemy......... i wypić już nie można tyle ile by się chciało.;)

Chyba nie pomoże już nic.

Dla poprawy nastroju zamówiłem sobie chińską Sebenzę, a co.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
  • Lubię to 1

1 godzinę temu, demo napisał:

Ktoś wie czemu teraz nie idzie wyciąć tego klipu, bo ja nie chcę cytować Dagi i dublować naszego prezydenta?

No tak. Tematy trudne. Współczuję ;)

Cytat

Ciągle jakieś zmiany w napędzie tego forum, pewnie nowy moderator coś popierdzielił.xD

Oszszszszywiśśśście. Ja myślę, że to zwykła nieudolność i brak umiejętności technicznych, Demo. Może rozważysz podstawowy kurs komputerowy? Mamy w ofercie. Mogę Cię zapisać :)

Cytat

Daga konstytucja to nie Pismo Święte, dzisiaj ta jutro inna. Wcześniej pamiętam wszyscy zdaje się byli zgodni że obowiązująca jest do bani i trzeba ją zmienić. Ale nie zmieniono bo byli też zadowoleni z takiej jak jest.

Najważniejsi są ludzie a zapisany papier z pobożnymi życzeniami, których nikt nigdy nie spełniał.

A w sytuacji nadzwyczajnej takiej jak teraz trzeba reagować szybko i efektywnie. Nawet jak będą wątpliwości co do zgodności z zapisami, bo zapisy wszystkiego nie regulują, a w takich sytuacjach musimy przede wszystkim mieć na uwadze duch prawa a nie tylko i wyłącznie literę. 

To by było tyle wykładu na temat konstytucji.

Mam inne zdanie na ten temat. Nigdy nie negowałam zapisów w Konstytucji. Tylko dzięki niej jeszcze nie jesteśmy państwem totalitarnym pod rządami PIS. Choć bardzo się starają ;)

Cytat

A koronawirus atakuje i nie ma to tamto.

Na Śląsku największa liczba zakażeń i strach na szoping się udać.:bandit:

Nie masz czego żałować. Promek nie ma.

I nie masz się czego obawiać i możesz spokojnie ubrać gumofilce i pomknąć — pustki wszędzie :icon_mrgreen:

Ludzie pieniędzy nie mają :bezradny:

Cytat

A ja podobnie jak Daga w grupie największego ryzyka, bo płuca na agrafkach i do tego po leczeniu na HCV.

I jeszcze zapomniałem o czymś na kształt tętniaka w okolicy opuszki. Eeeeee.:zalamka:

Niewesoło :zalamka:

Dziś słuchałam, jak Boris Johnson opowiadał, jak to przeszedł. Był jedną z tych osób, które miały bardzo poważne objawy.

Nic przyjemnego.

Cytat

No same problemy......... i wypić już nie można tyle ile by się chciało.;)

Oooooj tam, nie kokietuj. Po niektórych Twoich wpisach widać, że sobie nie żałujesz :)

Cytat

Chyba nie pomoże już nic.

Nooo .... nie znałam Cię od tej strony :icon_biggrin:

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)

16 minut temu, daggulka napisał:

Niewesoło :zalamka:

Dziś słuchałam, jak Boris Johnson opowiadał, jak to przeszedł. Był jedną z tych osób, które miały bardzo poważne objawy.

Nic przyjemnego.

Jest wiele nieprzyjemnych chorób śmiertelnych - i ludze umierają na nie aktualnie. 

A Boris miał 5 x lepsza opiekę, niż 99% chorych.

4 minuty temu, zenek napisał:

Jest wiele nieprzyjemnych chorób śmiertelnych - i ludze umierają na nie aktualnie. 

A Boris miał 5 x lepsza opiekę, niż 99% chorych.

Ooooj tam. Nie szarżuj. W UK nikt nie ma "lepszej" opieki. Oni wszyscy po równo niewiele potrafią :icon_lol:

Cud, że mu paracetamolu doodbytniczo nie zaaplikowali, tylko tlen podali :hahaha2:

6 godzin temu, demo napisał:

A on płacze przed kamerą. Pierwsza minuta pięćdziesiąta sekunda, bo reszty chyba nie warto słuchać.

Zakochany w konstytucji i codziennie ją czyta.

On był głęboko wierzący, teraz może też wszedł w to głębiej, nie wie co to za szlam jeszcze gdzie się pcha. :bezradny:

Jak nie będzie normalnych wyborów, to nikt mnie nie namówi na glosowania kopertowe. :tease2:

3 minuty temu, animus napisał:

On był głęboko wierzący

Wiem właśnie. Już kiedyś o tym pisałam. Jest inteligentny i uczciwy. Jednak jego prawicowe zapędy skutecznie mnie hamują.

Jak nie będzie normalnych wyborów, to nikt mnie nie namówi na glosowania kopertowe. :tease2:

Mam podobnie.

Aczkolwiek tyle się dzieje, że może do nich nie dojść.

Poczekamy, zobaczymy.

9 minut temu, daggulka napisał:

W UK nikt nie ma "lepszej" opieki

Za to maja gorszą.

A jemu Tramp posłał dwóch jakichś super fachowców - chwalił sie tym przecież.

8 minut temu, animus napisał:

On był głęboko wierzący

dlaczego był - może jest?

konstytucja to nie Pismo Święte, dzisiaj ta jutro inna.

A uważasz, że Pismo Święte, jest takie samo święte od Adama i Ewy? Dzisiaj takie - jutro inne... nie dosłownie, że dziś i jutro, ale wielu świętych i mniej świętych w nim grzebało i dialektycznie - czyli w zależności od okoliczności - wykreślali, uzupełniali, dopisywali....

Otóż to!!! I w jednym papierze i w drugim papierze...

Tak, że z tym twoim pismem nie szarżuj...

3 minuty temu, zenek napisał:

Za to maja gorszą.

A jemu Tramp posłał dwóch jakichś super fachowców - chwalił sie tym przecież.

Nie odnotowałam tego faktu. Dasz jakiś link?

3 minuty temu, zenek napisał:

dlaczego był - może jest?

W takim sensie, że nie wiem jak teraz. :scratching:

1 minutę temu, daggulka napisał:

Wiem właśnie. Już kiedyś o tym pisałam. Jest inteligentny i uczciwy.

Ledwie mówi po polsku na tym filmie. Pamietam go z newsweeka około 10 lat temu. Zawsze jak się zastanawiałam "co za kretyn ten felieton pisał?" to byl to albo on albo Jastrun.

3 minuty temu, Chaton napisał:

Ledwie mówi po polsku na tym filmie. Pamietam go z newsweeka około 10 lat temu. Zawsze jak się zastanawiałam "co za kretyn ten felieton pisał?" to byl to albo on albo Jastrun.

Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania :)

No i zainteresowałem się kandydatem Hołownią jak obiecałem, ale słabo to wygląda. 

Nawet bym mógł na niego głosować, ale biorąc pod uwagę niewielką moc sprawczą tego stanowiska, to te ckliwe zachowania, raczej są śmiesznie niż poważne.

A on płacze przed kamerą.

Gościu ostatnio pierdulił na wizji internetowej, że pomylił podczas przygotowywania posiłku kaszkę z bułką tartą.

I że bierze się za gotowanie makaronu, ale ma straszne obawy czy mu się uda, bo nigdy nie robił.

Student I roku w akademiku makaron se zrobi - a on ma lęki.

Dejta spokój....

Przed chwilą, bobiczek napisał:

Gościu ostatnio pierdulił na wizji internetowej, że pomylił podczas przygotowywania posiłku kaszkę z bułką tartą.

I że bierze się za gotowanie makaronu, ale ma straszne obawy czy mu się uda, bo nigdy nie robił.

Student I roku w akademiku makaron se zrobi - a on ma lęki.

Dejta spokój....

No coś Ty, dlaczego się dziwisz? Przecież to .... facet jest :icon_lol:

Przed chwilą, daggulka napisał:

:takaemotka:

bo reszty chyba nie warto słuchać.

Resztę, całą resztę TRZEBA wysłuchać i zrozumieć... albo chociaż spróbować zrozumieć... jednemu się uda, inny nie zrozumie... :bezradny:

11 minut temu, Chaton napisał:

Ledwie mówi po polsku na tym filmie

Mówi nie tak jak pinokio, czy Adrian, ale mówi pięknie!

• Lubię to 1
  • Haha 1

Co myślicie?

Niepokojące wieści płyną z Europejskiego Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC). Jak wynika z analiz tej unijnej agencji, Polska jest jednym z czterech krajów UE, gdzie nie słabnie epidemia.

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-europie,ecdc--pandemia-w-polsce-nie-slabnie,artykul,77130502.html

50 minut temu, daggulka napisał:

Nigdy nie negowałam zapisów w Konstytucji. Tylko dzięki niej jeszcze nie jesteśmy państwem totalitarnym pod rządami PIS. Choć bardzo się starają ;)

Dużo i długo można by dyskutować o zapisach konstytucyjnych wymagających poprawek.

Mnie zawsze do tych zmian przekonuje fakt, że w roku 1997 w majowym powszechnym referendum - mającym rozstrzygnąć czy obywatele zgadzają się z nowymi zapisami - konstytucję poparło w sumie 52,7 proc. głosujących, a 45,9 proc. było za jej odrzuceniem. Widać gołym okiem że prawie połowa głosujących wtedy Polaków, nie była zadowolona z nowej konstytucji, co powinno dać do myślenia.

2 minuty temu, daggulka napisał:

Ja tam kuchnię omijam tak na 3,5 metra, ale kufa makaron, jajca, kasze, ryże i ziemniaki - to potrfię ogarnąć.

Jak student młody ( a on młodych ostro chce przygarnąć) ma zaufać gościowi który nie potrafi ugotować makaronu! Ja się pytam :)

1 minutę temu, bobiczek napisał:

Mnie zawsze do tych zmian przekonuje fakt, że w roku 1997 w majowym powszechnym referendum - mającym rozstrzygnąć czy obywatele zgadzają się z nowymi zapisami - konstytucję poparło w sumie 52,7 proc. głosujących, a 45,9 proc. było za jej odrzuceniem. Widać gołym okiem że prawie połowa głosujących wtedy Polaków, nie była zadowolona z nowej konstytucji, co powinno dać do myślenia.

Tak sobie myślę. Ciekawe, ilu z tych głosujących ją przeczytało ;)

Co myślicie?

Niepokojące wieści płyną z Europejskiego Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC). Jak wynika z analiz tej unijnej agencji, Polska jest jednym z czterech krajów UE, gdzie nie słabnie epidemia.

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-europie,ecdc--pandemia-w-polsce-nie-slabnie,artykul,77130502.html

Godzinę temu jak kończyłem w garażu, na RMFie mówili że we Francji po weekendzie bogato i nawet przerażająco bogato przybyło chorych. Francuskie władze twierdzą że to pogoda, pogaduchy na ławkach i ogólne rozluźnienie.

3 minuty temu, daggulka napisał:

Polska jest jednym z czterech krajów UE, gdzie nie słabnie epidemia.

Bo dane o epidemii się "przydusza", coby statystyki pokazywały, że jest cacy i spokojnie można "wybory" organizować...

• Lubię to 3

Tak sobie myślę. Ciekawe, ilu z tych głosujących ją przeczytało ;)

Każdy dostał pocztą do domu i w wolnych chwilach czytał. Ja czytałem. Ale wiesz. Wtedy Kwaśniewski z SLD i koalicjanci z PSLu forsowali całkowicie inne zapisy, aniżeli prawica.

Takie coś wykopałem.

Nie no.

Gościu przewracający się wciąż przez chorobę filipińską...no daj spokój.

Godzinę temu jak kończyłem w garażu, na RMFie mówili że we Francji po weekendzie bogato i nawet przerażająco bogato przybyło chorych. Francuskie władze twierdzą że to pogoda, pogaduchy na ławkach i ogólne rozluźnienie.

Poczekaj, jak się pięknie jeszcze u nas rozwinie, kiedy zaczną podawać prawdziwe wyniki.

Przykład. Mamy prezydentkę miasta nie z PIS.

Zainwestowała w wymazobus kilka dni temu. Do tego momentu były 3 zachorowania.

Odkąd wymazobus bada wszystkich na kwarantannie, na dzień dzisiejszy mamy piękne 18 i kole 70 na kwarantannie.

2 minuty temu, bobiczek napisał:

Nie no.

Ja tam "Kwacha" szanuję. Słucham, co mówi. Jak mówi. I mówi mądrze.

A że choroba filipińska? Kto jest bez wad ....

• Lubię to 1

2 minuty temu, uroboros napisał:

Bo dane o epidemii się "przydusza", coby statystyki pokazywały, że jest cacy i spokojnie można "wybory" organizować...

Takie przekłamanie może uśpić czujność, nie ma się jak odnieść do tego, to jest naganne, ale pewnie każda partia w takie sytuacji by robiła to samo. :bezradny: 

6 minut temu, bobiczek napisał:

Każdy dostał pocztą do domu i w wolnych chwilach czytał. Ja czytałem. Ale wiesz. Wtedy Kwaśniewski z SLD i koalicjanci z PSLu forsowali całkowicie inne zapisy, aniżeli prawica.

W ostatnich kilku latach interpretacja się liczy, nie tam jakieś czytanie. :hahaha2:

7 minut temu, bobiczek napisał:

Nie no.

Ale jak się za coś wziął, to na maksa. :takaemotka: 

95542067_3093590347370825_68433452529929

:scratching:

25 minut temu, bobiczek napisał:

Jak (...) ma zaufać gościowi który nie potrafi ugotować makaronu! Ja się pytam :)

Gdyby kobiety zadawałyby sobie to pytanie przed ślubem, byłoby zdecydowanie mniej rozczarowań ;)

Jest też opcja, że gatunek by wyginął ;)

• Haha 3

20 minut temu, bobiczek napisał:

Parę razy widziałem go nieprzewracającego się.... no daj spokój - przesadzasz z tym WCIĄŻ...

18 minut temu, daggulka napisał:

Ja tam "Kwacha" szanuję. Słucham, co mówi. Jak mówi. I mówi mądrze.

Tak, tak.

Lata, lata temu byłem w Polsce na weselichu, a w niedzielę wybory.

I te moje kuzyneczki młode - "Paweł. Tylko Kwaśniewski. Obiecał każdemu że każde młode małżeństwo będzie mieć własne mieszkanie!"

Od tej obietnicy minęło już sporo czasu, nie wiem jak tam dzisiaj mieszkają.

Ale ze mną już na weselu nie potańczyły :)

Ale ze mną już na weselu nie potańczyły :)

No dobra. Ale czyj to był wybór? Ich, czy Twój :icon_biggrin:

2 minuty temu, uroboros napisał:

Parę razy widziałem go nieprzewracającego się.... no daj spokój - przesadzasz z tym WCIĄŻ...

Też go polubiłeś i czujesz szacunek? :)

Do Oleksego, Jakubowskiej i Czarzastego też?

Rakowskiego pewnie też, no bo to on ministrem u siebie zrobił kiedyś w początkach kariery przyszłego prezydenta Aleksandra.

No dobra. Ale czyj to był wybór? Ich, czy Twój :icon_biggrin:

Skoro tak wybrały i mi jeszcze agitkę w sobotę podczas weselicha urządziły - to i tańce wspólne i pląsy i wódeczka z gazowaną oranżadą skończyły się :)

• Haha 1

11 minut temu, bobiczek napisał:

Lata, lata temu byłem w Polsce na weselichu, a w niedzielę wybory.

I te moje kuzyneczki młode - "Paweł. Tylko Kwaśniewski. Obiecał każdemu że każde młode małżeństwo będzie mieć własne mieszkanie!"

Program Mieszkanie Plus?

Wszyscy obiecują, tak się uprawia politykę, chlyt martekingowy. :bezradny:

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)

3 minuty temu, bobiczek napisał:

Skoro tak wybrały i mi jeszcze agitkę w sobotę podczas weselicha urządziły - to i tańce wspólne i pląsy i wódeczka z gazowaną oranżadą skończyły się :)

To nieładnie. Na weselu się bawi, a nie gada o polityce, bo stąd to tylko mały kroczek do tradycyjnego mordobicia ze sztachetami :icon_lol:

No zobacz — czy my kiedykolwiek pokłóciliśmy się na jakimś zlocie? Nie. Bo tam jest wesoło, ludzie świetnie się bawią i latają na paralotniach, a później 3 godziny uspokajają żołądek :hahaha2:. A nie gadają, o czym nie trzeba w towarzystwie :icon_biggrin:

Trzeba było nie drążyć tematu na weselichu, to byś potańczył, popląsał, a i wódeczka z gazowaną oranżadą też by była  :icon_lol:

14 minut temu, daggulka napisał:

Gdyby kobiety zadawałyby sobie to pytanie przed ślubem, byłoby zdecydowanie mniej rozczarowań ;)

95542997_3093693184027208_46795243654427

No tak, Animus. Kobity bywają zołzowate ;)

Ale w pozostałym czasie są raczej miłe i niegroźne :icon_biggrin:

Nie wszystkie oczywiście   :icon_lol:

Trzeba było nie drążyć tematu na weselichu, to byś potańczył, popląsał, a i wódeczka z gazowaną oranżadą też by była  :icon_lol:

To wina Kwacha....czy jakoś tak to leciało. :scratching:

3 minuty temu, daggulka napisał:

Młody jeszcze byłem, to i na siksach mi nie zależało.

dzisiaj.

Ooooooo....dzisiaj to bym pochwalił, przytaknął a nawet naobiecywał!

Co by tylko chciały.

Nauczyłem się jak politycy :)

• Haha 2

7 minut temu, daggulka napisał:

No tak, Animus. Kobity bywają zołzowate ;)

Ale w pozostałym czasie są raczej miłe i niegroźne :icon_biggrin:

Nie wszystkie oczywiście   :icon_lol:

Trzeba wyczuć ten dzień, to można nawet się przytulić. :hahaha2: 

95656948_3092110417518818_20154760457460

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)

10 minut temu, animus napisał:

To wina Kwacha....czy jakoś tak to leciało. :scratching:

Nie wina kwacha, tylko taniego wina.

Jak się moja kumpela wychodziła za mąż za takiego jednego obwiesia bo zaszła w ciążę, to spytałem czyja to wina.

A ona mi na to że "To wina taniego wina!"  :D

A tak z innej mańki.

Jak Heniu był chory i zbanowany to się martwiłem.

A u @Retro jak jest ? Nie wiecie?

Zaniemógł, zbanowany czy po prostu już nas nie lubi?

Ktoś, coś?

Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)

8 minut temu, bobiczek napisał:

To wina taniego wina! :D

Przy koronawirusie żadne alkohole nie pomogą :bezradny:

" Dezynfekujące właściwości alkoholu są powszechnie znane. Prawdopodobnie dlatego wraz z pojawieniem się koronawirusa w Polsce z półek sklepowych zaczęła znikać wódka, spirytus oraz wiele innych mocniejszych alkoholi. Warto jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, czy alkohol faktycznie zwalcza koronawirusa."

https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/leczenie-koronawirusa,czy-alkohol-zwalcza-koronawirusa-,artykul,26123792.html

I cały plan .... ;)

12 minut temu, bobiczek napisał:

Nie wina kwacha, tylko taniego wina.

Jak się moja kumpela wychodziła za mąż za takiego jednego obwiesia bo zaszła w ciążę, to spytałem czyja to wina.

A ona mi na to że "To wina taniego wina!"  :D

Takie małżeństwa znałem, były na krótko i  często gęsto rękoczynowe, jedno się ostało ale kobieta się rozpiła, chyba z tego żalu.

5 minut temu, bobiczek napisał:

Przy koronawirusie żadne alkohole nie pomogą 

Jak nie, jak się pije pod laptopa, to się leży w domu, wirus sam nie przyjdzie.   :takaemotka:

9 godzin temu, daggulka napisał:

Co myślicie?

Sprawdzam sobie z rana.

Z aktualnego raportu Centre for the Mathematical Modelling of Infectious Disases, London School of Hygiene and Tropical Medicine wynika, że jest więcej państw UE niż cztery, gdzie epidemia nie słabnie.
https://epiforecasts.io/covid/posts/global/

Dyrektor ECDC zastrzegła, że dane, które jej instytucja otrzymuje od państw członkowskich, zależą od tego, w jaki sposób przeprowadzają one testy.

Zwróciła w tym kontekście uwagę, że na początku pandemii nie było wystarczającej ilości materiałów dla laboratoriów, by przeprowadzać testy na odpowiednią skalę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...