Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

1 minutę temu, zenek napisał:

Co prawda Duda twierdzi, że musi być porządny ręcznik papierowy

A to nie był papier toaletowy znanej i lubianej marki? :hahaha2:

• Haha 1

4 godziny temu, uroboros napisał:

To, że Niemcy kupili maseczki w Chinach i że  transportowali Antonowem o niczym nie świadczy

Świadczy, świadczy.

Świadczy o tym, że podobnie jak My (tylko o wiele później) kupili, załatwili taki sam transport, bo uznali pewnie - że będzie to pomocne i dla swoich obywateli potrzebne i według nich - skuteczne.

Różnica polega na tym, że tam obywatele nie hejtują, nie negują i nie krytykują takiej formy pomocy przez Państwo.

Bo przecież i u nas i u nich podjęte decyzje o zakupie i dostawie, miały na celu ratowanie przed zagrożeniem tychże wspomnianych obywateli

Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
  • Lubię to 1
  • Haha 1

9 minut temu, bobiczek napisał:

Świadczy, świadczy.

Świadczy o tym, że podobnie jak My (tylko o wiele później) kupili, załatwili taki sam transport, bo uznali pewnie - że będzie to pomocne i dla swoich obywateli potrzebne i według nich - skuteczne.

Różnica polega na tym, że tam obywatele nie hejtują, nie negują i nie krytykują takiej formy pomocy przez Państwo.

Bo przecież i u nas i u nich podjęte decyzje o zakupie i dostawie, miały na celu ratowanie przed zagrożeniem tychże wspomnianych obywateli

Czytaj i cytuj w kontekście wyższych postów!

Chodzi mi o to, że

5 godzin temu, uroboros napisał:

może oni te certyfikaty, po naszych doświadczeniach - mają legalne, prawdziwe i sprawdzone...

W kwestii formalnej.

Moim zdaniem Wyborcza przegra.

Sąd to nie głupi naród, który wszystko kupi.

Reporterzy wyborczej, tak jak i naród - przepisów nie znają.

Sąd zna i wie/będzie wiedział, że ustawodawca nie określił żadnych kryteriów jakie te maseczki mają spełniać - w zasadzie określone są wymagania dla masek chirurgicznych. 

CIOP jest zacną firmą.

Założę się, że badania CIOP skupią się na tym, czy maseczki nie są (same w sobie) toksyczne.

Mają stary dobry sposób (tak jak na całym świecie) gupiki. :icon_cool:

3 godziny temu, daggulka napisał:

A świstaki siedzą i zawijają w te sreberka. Wrrrrróć. Siedzą i szyją nowe maseczki, żeby było co wysłać na badania do państwowego instytutu. Żeby wyniki testów wyszły pozytywne  ;):icon_lol:

To już bardzo daleko idąca teoria spiskowa.

Nie wierzę że takie dałoby się ukryć i że ktoś by zaryzykował w taki sposób.

To samobójstwo wręcz.

1 minutę temu, daggulka napisał:

kulturalnie argumentować.

to możesz nie ze wszystkimi, bo............ no wiadomo.

4 minuty temu, bobiczek napisał:

Chodzi często o formę i "wybiórczość"

czyli - niesłuszność w aktualnej sytuacji,  bo.... no wiadomo.

7 minut temu, bobiczek napisał:

No bo kurcze, jak ją postrzegać.

A z zachęcania do prenumeraty skorzysta jeden ludź na dziesięć tysięcy, a zagłosować powinno dziesięć tysięcy na dziesięć tysięcy, bo...... no wiadomo.

6 minut temu, bajbaga napisał:

Mają stary dobry sposób (tak jak na całym świecie) gupiki.

:icon_eek:

proponuję założyć wątek polityczny - i tam przenieść dyskusje polityczne

@bajbaga

natomiast odnośnie koronawirua

Wirusologia lekarska- profesor Leon Jabłoński 1980 rok

- Coronavirus”. „Wyodrębniono u chorych na małe schorzenia układu oddechowego – nieżyty górnych dróg oddechowych i zapalenia oskrzeli”.

- „Wirusy występują u dorosłych, od dzieci nie wyosabnia się ich przenoszą się drogą kropelkowo-powietrzną… Profilaktyka… Obowiązują zasady takie jak przy innych wirusowych chorobach dróg oddechowych”.

- Ofiarami śmiertelnymi są głownie osoby słabe i starsze, i to najczęściej po siedemdziesiątce, po przebytych chorobach lub z innymi komplikacjami zdrowotnymi

- w porównaniu z innymi wirusami, koronawirus jest dosyć łagodny

Epidemia w skretyniałych czasach

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1

3 minuty temu, bobiczek napisał:

No bo kurcze, jak ją postrzegać.

94779004_2959741844073757_5352728676267982848_o.jpg

Dostrzegam takie zagrożenia jak przeniesienie wirusa na pakietach. Jednak nie wiem, czy większe nie będzie, kiedy ludzie rusza do skrzynek, żeby pakiety oddać.

Natomiast głównym powodem, dla którego nie powinny sie odbyć te wybory, jest ich niekonstytucyjność.

a to też ciekawe - jako ciekawostka, bo nie jestem w stanie tego zweryfiować...

1 godzinę temu, uroboros napisał:

demo - zgłosiłem twój post - a za co - pomyśl!

No nic, dołaczasz do grona....dobrze wiesz jakiego

• Lubię to 3

13 minut temu, demo napisał:

Poczułeś się mocnym

Popieprzyło cię całkiem??? mocnym??? po czym mocnym??? po wyznaczeniu bajbagi  na moda? po czym miałbym poczuć się mocnym? po tym piwie z biedronki, które ktoś w promocji dostał?

Piszesz, ale czy się zastanawiasz,CO PISZESZ???:zalamka:

16 minut temu, demo napisał:

i co Ci dało to kablowanie???.

Zwróciło uwagę na chamstwo - to mało?

I nie kablowanie, tylko zgłoszenie chamstwa w poście... tam jest taki guziczek, nie wiem czy zauważyłeś i nacisnąłem go, żeby zwrócić uwagę admina, czy moda na chamstwo zawarte w tom poście... mogłem nie ogłaszać mojego zgłoszenia, ale specjalnie zrobiłem to, abyś pomyślał, może spróbował pomyśleć i trochę mieć kontrolę nad palcami klepiącymi po klawiaturze!!!

To nie są

22 minuty temu, demo napisał:

wredne skłonności.

tylko próba, zmuszająca do myślenia, co się pisze...

• Haha 2

Przed chwilą, bajbaga napisał:

Byłem i  :bandit::bandit::bandit:

Widzę. Poszalałeś   :icon_biggrin:

Dobra, to choć raz w temacie rzucam  :icon_biggrin:

95389066_2543439829094396_4207387741693935616_n.jpg

czyli koniec dyskusji na forum :)

37 minut temu, uroboros napisał:

tylko próba, zmuszająca do myślenia, co się pisze...

chyba kneblowania :takaemotka:

• Dziękuję 1

Dnia 30.04.2020 o 16:35, aaaa napisał:

No nic, dołaczasz do grona....dobrze wiesz jakiego

Gratuluję dobrego samopoczucia plusującym, jak i autorowi...

:bandit:

Edytowano przez bajbaga
za ekwinofilię (zobacz historię edycji)
  • Haha 1

15 godzin temu, uroboros napisał:

Popieprzyło cię całkiem??? mocnym??? po czym mocnym??? po wyznaczeniu bajbagi  na moda? 

No patrzaj to jednak świtało, więc po co to udawanie i rżnięcie głupa.:krzeslo:

No i sukces, wpis usunięty. Przedtem pewnie nikt by nawet nie zwrócił uwagi na to że nazwałem jej zachowania idiotycznymi i kretyńskimi. Mam to gdzieś, ale przyznam że jednak trochę jestem zniesmaczony takim obrotem tego kablowania, właśnie teraz w tej sytuacji i tym kontekście. Pewnie to jakiś sygnał że różowa jest pod większą ochroną, a może to tylko nie do końca przemyślana decyzja.  

W sumie nie ma o co drzeć szat, uczymy się do końca życia.

15 godzin temu, uroboros napisał:

kszą

I nie kablowanie, tylko zgłoszenie chamstwa

Widzisz dla mnie to nie było żadne chamstwo tylko nazwanie po imieniu tego puszczania bąków o fałszowaniu

wyborów. Dla mnie to wredne antypaństwowe zachowania, które zawsze nazwę kretyńskimi i idiotycznymi.

A tym bardziej dlatego że nie poparte żadnymi rozsądnymi argumentami.

A kablowanie zawsze będzie kablowaniem.:tease2:

• Lubię to 2

4 minuty temu, demo napisał:

Widzisz dla mnie to nie było żadne chamstwo o fałszowaniu wyborów.

Dla mnie to wredne antypaństwowe zachowania, które zawsze nazwę kretyńskimi i idiotycznymi.

Tak to ma wyglądać.

Zwróć uwagę kto strzela gola.:scratching:

6 minut temu, animus napisał:

Jak dla mnie, to on ją wykopuje z bramki :takaemotka:

A może strzela do własnej? :zalamka:

15 minut temu, demo napisał:

A kapuś będzie kapusiem. Tak.

15 minut temu, animus napisał:

Tak to ma wyglądać.

No i co tu pokazałeś?, że jesteś idiotą?, czy tylko głupio mądrym?, albo mądrym inaczej?.

A może tylko chorym na nienawiść do własnego kraju?.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)

12 minut temu, aaaa napisał:

Od kiedy zgłoszenie do moderacji postu, który jest obraźliwy, jest traktowane jako „kapusiostwo"?

Admin nie siedzi na forum 24/24 i nie czyta wszystkich wątków.

Nie zgłosiłam nigdy niczyjego postu, nawet jeśli dotknął mnie do żywego. Ale nadal uważam, że chamstwo zgłaszać się powinno.

Tak, uprzedzając kolejny wpis Demo — zdarzyło mi się, że puściły mi nerwy i nazwałam go kretynem. Jeśli zgłosiłby — byłoby to zasadne.

9 minut temu, demo napisał:

No i co tu pokazałeś?, że jesteś idiotą?, czy tylko głupio mądrym?, albo mądrym inaczej?.

O, tutaj ewidentnie poniosło Demo. To jest post, nad którym grubo powinien się zastanowić, zanim go napisał.

22 minuty temu, daggulka napisał:

O, tutaj ewidentnie poniosło Demo. To jest post, nad którym grubo powinien się zastanowić, zanim go napisał.

Dlaczego zaraz poniosło, to tylko pytania. Som takie.;)

22 minuty temu, daggulka napisał:

Od kiedy zgłoszenie do moderacji postu, który jest obraźliwy, jest traktowane jako „kapusiostwo"?

Post nie był obraźliwy, to zachowania piszącej były kretyńskie i idiotyczne. I ja o tym pisałem, nie napisałem że jesteś kretynką czy też idiotką.:krzeslo:

Bo nie znasz procedur głosowania korespondencyjnego a puszczasz bąki o fałszowaniu wyborów i siejesz nieuzasadniony ferment, który ma swoje podłoże tylko we własnych fobiach.

6 minut temu, demo napisał:

Dlaczego zaraz poniosło, to tylko pytania. Som takie.;)

Post nie był obraźliwy, to zachowania piszącej były kretyńskie i idiotyczne. I ja o tym pisałem, nie napisałem że jesteś kretynką czy też idiotką.:krzeslo:

No wiesz, Demo.  Szują mnie nazwałeś. Świętoszku ;)

Ale nie ma problemu. Zdanie o sobie mamy takie, jakie mamy i nic tego nie zmieni. Wielkiej przyjaźni to tu nie będzie.

Natomiast lekko mnie już irytuje Twój sposób pisania obrażający ludzi. Świętoszku ;)

50 minut temu, demo napisał:

No i sukces, wpis usunięty. Przedtem pewnie nikt by nawet nie zwrócił uwagi na to że nazwałem jej zachowania idiotycznymi i kretyńskimi. Mam to gdzieś, ale przyznam że jednak trochę jestem zniesmaczony takim obrotem tego kablowania, właśnie teraz w tej sytuacji i tym kontekście. Pewnie to jakiś sygnał że różowa jest pod większą ochroną, a może to tylko nie do końca przemyślana decyzja.  

W sumie nie ma o co drzeć szat, uczymy się do końca życia.

Pieprzenie, czyli zenkowanie!

51 minut temu, demo napisał:

Widzisz dla mnie to nie było żadne chamstwo tylko nazwanie po imieniu tego puszczania bąków o fałszowaniu

wyborów. Dla mnie to wredne antypaństwowe zachowania, które zawsze nazwę kretyńskimi i idiotycznymi.

To samo...

39 minut temu, aaaa napisał:
55 minut temu, demo napisał:

Niech wam tak będzie, ale tego guziczka zgłoś post następnym razem TEŻ nie zawaham się użyć!

Myślałem, że aaaa jest rozsądniejszy... cóż, zawiodłem się, bo na rozsądek demo przestałem już liczyć...

• Haha 1

16 minut temu, demo napisał:

siejesz nieuzasadniony ferment, który ma swoje podłoże tylko we własnych fobiach.

Nie wierzę władzy. To nie fobia.

Jedyną fobię, jaką mogę sie pochwalić, jest fobia "owadowa" ;)

10 minut temu, daggulka napisał:

No wiesz, Demo.  Szują mnie nazwałeś. Świętoszku ;)

Szuja jest też tłumaczona jako osoba zła, nikczemna, a dla mnie to znaczy taka która robi wszystko żeby podstępnie zaszkodzić innym. W Twoim przypadku wiesz komu.

Przed chwilą, demo napisał:

Szuja jest też tłumaczona jako osoba zła, nikczemna, a dla mnie to znaczy taka która robi wszystko żeby podstępnie zaszkodzić innym.

Wtedy nie starałam się zaszkodzić Tobie. W czym widzisz problem?

Personalnie Cię dotknęłam? Czy może wyrażałam tylko mój stosunek do tego, co się dzieje w kraju?

Masz taki, jaki masz. Ja mam inny.

Wolność słowa jest, korzystam. Przez takich, jak Ty — pewnie już niedługo.

• Haha 1

5 minut temu, uroboros napisał:

Myślałem, że aaaa jest rozsądniejszy... cóż, zawiodłem się, bo na rozsądek demo przestałem już liczyć...

Chyba już nie panujesz nad tym "pieprzeniem", bo pewnie rozsądek to musi być Twoim rozsądkiem inaczej jest nierozsądkiem.

• Lubię to 1

7 minut temu, daggulka napisał:

Wtedy nie starałam się zaszkodzić Tobie. W czym widzisz problem?

Personalnie Cię dotknęłam? Czy może wyrażałam tylko mój stosunek do tego, co się dzieje w kraju?

Masz taki, jaki masz. Ja mam inny

Kopiesz się z kolejnym koniem - nie masz szans!

3 minuty temu, daggulka napisał:

Wolność słowa jest, korzystam. Przez takich, jak Ty — pewnie już niedługo.

Myślę że niepotrzebnie się martwisz, bo wieści o nastającym państwie totalitarnym, są mocno przesadzone albo najzwyczajniej śmieszne.xD

Wolność słowa jest i będzie, ale nie wolność oczerniania i kłamania na wszelkie możliwe sposoby.

• Haha 1

Przed chwilą, uroboros napisał:

Kopiesz się z kolejnym koniem - nie masz szans!

I martwi mnie to.

No bo zobacz.

Będę pisać o koronawirusie w sposób, w jaki ja to widzę.

Nie spodoba się to Demo i Zenkowi. Będą się do tego ustosunkowywać. Demo chamsko, Zenek męcząco.

Ok. Mogę ich zablokować. Jednak narażam się na taką sytuację, jak ostatnio. Nie widziałam ich wpisów, a wpisy Demo były agresywne i obrażające. Mogę sobie tego nie życzyć.

Jeśli ich nie zablokuję, będę widziała, co piszą i jeśli przekroczy granicę — będę chciała się do tego ustosunkować.

I tu koło się zamyka, ponieważ nie mam nerwów ze stali.

Nie ma dobrego wyjścia.

• Lubię to 2

3 minuty temu, demo napisał:

Wolność słowa jest i będzie, ale nie wolność oczerniania i kłamania na wszelkie możliwe sposoby.

I ty, i tacy jak ty będziecie decydować co jest oczernianiem, co jest kłamaniem...

Oczywiście nazwanie PRZEZ WAS  kogoś szują, albo kapusiem nie jest oczernianiem... i wy możecie być chamscy... oczywiście...

5 minut temu, daggulka napisał:

Nie ma dobrego wyjścia.

Na pewno nie jest wyjściem próba rozmowy z nimi zdroworozsądkowa i merytoryczna, bo oni mają już w głowie zafiksowane to, co indoktrynacja im w tych głowach zapisała...

A co zapisała - to widzisz... oni teraz to wypisują :zalamka:

• Lubię to 2
  • Haha 1

A co zapisała - to widzisz... oni teraz to wypisują

No co wypisują? Co zapisała im indoktrynacja?

Tak klepiesz, jak bociek na łące - i co klepniesz, to żaba.

Co ci się nie podoba?

Zacytuj konkretne fragmenty, uroboros!

Na pewno nie jest wyjściem próba rozmowy z nimi zdroworozsądkowa i merytoryczna, 

Ale uroboros, o jakim zdrowym rozsądku Ty tu mówisz?. Wszak wy zachowujecie się jak wynajęta banda do spraw oczerniania PISu. No popatrzcie sami, wklejacie tu tylko i wyłącznie wszystko co ośmiesza i oczernia tę jedną stronę i zawsze wszystko jest żle. Nie ważne co robią to źle robią, a nawet jak nic nie robią to jest też źle.

Najlepszym przykładem są te cholerne maseczki. Nie było - lament i płacz, przywieźli też niedobrze i na śmietnik. Mało tego, bo przywieźli nie takim samolotem jak trzeba.

Ja rozumiem to że można mieć jakieś uprzedzenia, ale to co wy robicie nijak ma się do zdrowego rozsądku.

Lamentujecie że będą w czasie pandemii wybory, bo wasz głos może nie być tajnym (co jest bzdurą) tak jakby kogoś w tym kraju interesowało na kogo zagłosuje Daga, uroboros czy Bajbaga. 

Jak poznacie procedury to dowiecie się że jednak będzie tajnym, tajnym na tyle na ile umożliwiają to procedury korespondencyjne, bo inaczej się nie da. A wszystkich w komisjach obwodowych nie można przecież podejrzewać że będą coś chachmęcić. Przecież przy normalnych wyborach też można oszukać jak się komuś bardzo zachce i co to może nie robić żadnych wyborów, demokrację odwiesić na kołek, a wskazywać kto ma rządzić będzie Daga lub uroboros z pomocą animusa i Retrusia. 

• Lubię to 4
  • Haha 1

59 minut temu, demo napisał:

Ale uroboros, o jakim zdrowym rozsądku Ty tu mówisz?

Nie napinaj się tak, bo ci żyłka pęknie...

1 godzinę temu, demo napisał:

Jak poznacie procedury

"Procedury procedurami, ale musimy wygrać, w razie czego nie uzna się wyborów, albo tak policzy aby wyszło tak, jak ma wyjść..."

Po reakcjach twojego guru

obraz.png.d3e818e952a629ecc84d321c6fea3763.png

po twoich tutaj reakcjach, wiadomo jak będzie - jeszcze lepiej jak jest.... bo........no, wiadomo....

jakby kogoś w tym kraju interesowało na kogo zagłosuje Daga, uroboros czy Bajbaga. 

Tu masz rację - będzie tak, jak NALEŻY głosować!!! bez względu na to jak zagłosujemy/zagłosujecie...

2 godziny temu, demo napisał:

To ty jesteś debilem, a może tylko idiotą, albo głupio mądrym, lub chorym z nienawiści do pewnej grupy ludzi żyjącej w tym kraju.

Nienawiścią tryskasz do ludzi?

Ci ludzie ten kraj tworzą, jako społeczeństwo, Naród!  

Pamiętaj, że człowiek normalny nie da sobie robić wody z mózgu, dlatego tego nie rozumiesz, wzbudza to w tobie agresję. 

Współczuję.

• Lubię to 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 1

Najlepszym przykładem są te cholerne maseczki.

Przykład jest od czapy :bezradny:... ale tu trzeba by merytorycznie i od początku, ale szkoda czasu, bo........ no, bo wiadomo.....

Najlepszym przykładem są te cholerne maseczki.

Boli  to, że nie zrobili tego profesjonalnie, że opozycja coś tam znalazła, taka jest rola opozycji, ona pomaga krytyką, która mobilizuje rządzących do prawidłowego funkcjonowania. 

Trzeba zrozumieć pewne mechanizmy, a nie pałać nienawiścią na oślep.  :hahaha2:

• Lubię to 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 1

3 godziny temu, daggulka napisał:

Admin nie siedzi na forum 24/24 i nie czyta wszystkich wątków.

To tylko proste stwierdzenie faktu. Można to różnie nazwać.

Zbyt wiele widziałem przypadków, że najpierw ktoś coś pisze, żeby przeciwnika wyprowadzić z równowagi, a potem się dodatkowo go prowokuje, aż ta osoba nie wytrzymuje napisze coś takiego, że po zgłoszeniu takiego posta admin bez zastanowienia daje bana. 

Niektórzy ten schemat mają dopracowany do perfekcji. Przecież admin nie śledzi rozmowy na xxx postów wstrzecz i nie sprawdza kto kogo prowokuje i kto rozpoczął nawalankę....tylko zwykle od razu reaguje...

Aha, wystarczy kilka stron przejrzeć do tyłu, żeby widzieć kto tutaj w tym przoduje :icon_evil:

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1

Lamentujecie że będą w czasie pandemii wybory, bo wasz głos może nie być tajnym

Jest więcej przesłanek na "nie"

Cechy wyborów pięcioprzymiotnikowych:

zasada tajności głosowania – głosujący nie podpisują się na kartach wyborczych, - w kopertach znajdą się dane wrażliwe osób głosujących

zasada bezpośredniości – wyborcy osobiście biorą udział w głosowaniu, - nie biorą udziału osobiście, kopertę może zabrać każdy z domowników, lub ktokolwiek wykraść ze skrzynki

zasada równości – każda osoba głosująca może oddać jeden głos,

zasada powszechności – prawo wyborcze posiada każda osoba spełniająca cenzus wiekowy, oraz cenzus obywatelstwa, a także, w przypadku biernego prawa wyborczego, osoba niebędąca skazana wyrokiem prawomocnym, - osoby za granicą oraz na kwarantannie mają problem, również te, które boją się  narażać zdrowia, aby brać w nich udział

zasada proporcjonalności – każda z partii otrzymuje mandaty w stosunku proporcjonalnym do liczby uzyskanych głosów - jest, a i owszem - a czy była jakaś kampania wyborcza, czy to tylko Duda lansował się na całego? Oczywiście jest to akapit dotyczący wyborów parlamentarnych, ale można odnieść do kontrkandydatów.

Powtarzam - wybory nie mogą się odbyć, ponieważ są niekonstytucyjne i każdy może je podważyć, łącznie z UE.

Nikt nie będzie traktował poważnie Prezydenta wybranego w ten sposób.

23 minuty temu, aaaa napisał:

To tylko proste stwierdzenie faktu. Można to różnie nazwać.

Zbyt wiele widziałem przypadków, że najpierw ktoś coś pisze, żeby przeciwnika wyprowadzić z równowagi, a potem się dodatkowo go prowokuje, aż ta osoba nie wytrzymuje napisze coś takiego, że po zgłoszeniu takiego posta admin bez zastanowienia daje bana. 

Niektórzy ten schemat mają dopracowany do perfekcji. Przecież admin nie śledzi rozmowy na xxx postów wstrzecz i nie sprawdza kto kogo prowokuje i kto rozpoczął nawalankę....tylko zwykle od razu reaguje...Aha, wystarczy kilka stron przejrzeć do tyłu, żeby widzieć kto tutaj w tym przoduje :icon_evil:

Wniosłam do Rysia, aby założyć osobny wątek polityczny.

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
  • Lubię to 1

33 minuty temu, animus napisał:

Boli  to, że nie zrobili tego profesjonalnie, że opozycja coś tam znalazła, taka jest rola opozycji, ona pomaga krytyką, która mobilizuje rządzących do prawidłowego funkcjonowania. 

Trzeba zrozumieć pewne mechanizmy, a nie pałać nienawiścią na oślep. 

Nienawiścią pała też opozycja. I powala bezmyślnością.

Przy wielu błędach PiS nie mają żadnych sensownych propozycji, oprócz dorwania sie do żłoba!

A sprawa maseczek jest w sądzie - to może warto poczekać, jak jest naprawdę.

12 minut temu, daggulka napisał:

Wniosłam do Rysia, aby założyć osobny wątek polityczny.

Bez sensu - przecież tu jest!

I co to da? Co zmieni?

6 minut temu, zenek napisał:

Bez sensu - przecież tu jest!

I co to da? Co zmieni?

To, że jak "aaaa" słusznie zauważył jest to wątek o koronawirusie, a nie o polityce.

On chce tu zaglądać i pisać  oraz czytać w temacie. A tematem wątku jest koronawirus.

Do politycznego nie każdy musi zaglądać, ale uważam, że tyle się dzieje, że warto o tym rozmawiać.

Edit:

Kwestia tego, czy Redakcja się zgodzi, ponieważ jest to temat ciężki i często, jak widać - wymagający ciachania.

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)

3 minuty temu, zenek napisał:

Nienawiścią pała też opozycja. I powala bezmyślnością.

Przy wielu błędach PiS nie mają żadnych sensownych propozycji, oprócz dorwania sie do żłoba!

A sprawa maseczek jest w sądzie - to możeŻć, jak jest naprawdę.

Może tylko odwzajemnia nienawiść?

Żłób jest jak ze złota, więc nie ma się co dziwić, że jedni trwają do końca, a inni chcą.

Zobaczymy, jak to wyjdzie.

28 minut temu, zenek napisał:

I powala bezmyślnością.

raczej BEZRADNOŚCIĄ.... bo.........no, wiadomo...

29 minut temu, zenek napisał:

Przy wielu błędach PiS nie mają żadnych sensownych propozycji,

Po pierwsze PiS nie popełnia błędów, a po drugie - nawet  jak pojawiają się sensowne propozycje, to, dlatego że nie są to propozycje "słuszne" - czytaj PiSowskie - są, en bloc, zbiorczo, bez analizowania w trzy minuty odrzucane!

Co do żłoba -

18 minut temu, animus napisał:

Żłób jest jak ze złota, więc nie ma się co dziwić, że jedni trwają do końca, a inni chcą.

57 minut temu, daggulka napisał:

To, że jak "aaaa" słusznie zauważył jest to wątek o koronawirusie, a nie o polityce.

On chce tu zaglądać i pisać  oraz czytać w temacie. A tematem wątku jest koronawirus.

Do politycznego nie każdy musi zaglądać, ale uważam, że tyle się dzieje, że warto o tym rozmawiać.

I co to da??!!! jak będzie ktoś chciał obrażać to będzie obrażał bez względu jaki to będzie temat.

Po drugie, Marcin prosił i apelował i pogroził palcem aby nie pisać o polityce.

Po trzecie, wg regulaminu kto pisze  posty nie związane z tematem łamie regulamin.

Po czwarte jak już tak bardzo ktoś czuje parcie aby pisać  o polityce to są inne fora polityczne, jaki problem pisać na takich forach.

Po piąte, jest funkcja ignorowania użytkownika a tu widzę że przydałaby sie funkcja ignorowania tematu.

I tak ogólnie to po co temat o polityce? kto w nim będzie pisał? Widziałaś aby jakiś nowy użytkownik pisał w tym temacie o polityce, w ogóle czy jakiś nowy użytkownik tu coś napisał? Tu piszą tylko starzy userzy których już tak życie chyba sponiewierało że chcą sie wyżyć i dać upust swoim zapędom tu na forum a to jest forum budowlane a nie polityczne. Komu to jest potrzebne i do czego?

36 minut temu, uroboros napisał:

BEZRADNOŚCIĄ.... bo.........no, wiadomo...

Bezradnością myślenia, bo brak elity :takaemotka: i lidera (ki) :yahoo:

1 godzinę temu, daggulka napisał:

wymagający ciachania.

inteligentnego i w ostatecznych okolicznościach :)

Warunki nie do spełnienia dla rozparzonego moderatora :takaemotka:

Dnia 19.04.2020 o 06:54, Redakcja napisał:

Jeśli nie przestaniecie robić osobistych wycieczek, będę usuwał każdy polityczny temat, a ten siłą rzeczy takim jest. 

Miłego dnia :)

Marcin

To w ramach przypomnienia :) 

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...