Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

1 godzinę temu, demo napisał:

Tylko krnąbrnym oportunistom jest on do czegoś potrzebny, a tak naprawdę to po to - tylko i wyłącznie, żeby wybory przesunąć, bo pani Kidawa nie ma szans. 

Żeby przesunąć wybory, ponieważ te, które sobie uchwalili, są niezgodne z Konstytucją.

Ponadto stwarzają szerokie pole do nadużyć i fałszerstw. No i oczywiście narażają zdrowie listonoszy, oraz Polaków, którzy, aby oddać głos, będą musieli ruszyć masowo do tych kilku skrzynek w mieście/wsi.

I tak naprawdę, cokolwiek byś tu napisał, wszyscy wiedzą, że chodzi tu o utrzymanie władzy za wszelką cenę z pominięciem rzetelnej kampanii wyborczej i wszelkich zasad przyzwoitości.

Powiedz mi, skoro uznajesz siebie za eksperta. Jakie haki ma Kaczyński na ludzi swojej partii, że idą za tym niespełna rozumu starcem, w ciemno? Że wyłączają logiczne myślenie, poddając się jego chorym wizjom? Czy to po prostu "tylko" władza tak ich kręci? Może kasa?

Nie wiem, ale nie ma takich pieniędzy, żebym sprzedała się za tak lipne wartości.

Janowskiemu też puściły nerwy :scratching:

92861225_2817857001781643_1567925910743547904_n.png

• Lubię to 2

A w temacie wątku. Przekroczyliśmy 6.000 zachorowań.

Gdzieś ostatnio czytałam, że 25 kwietnia ma być około 9.000 zachorowań. Wydaje mi się, że będzie więcej.

koronawirus.jpg

12 godzin temu, daggulka napisał:

Nie udawaj, że nie rozumiesz.

Ja, jako obywatel mam obowiązek stosować się do zasad praworządności w tym kraju. W przeciwnym wypadku odpowiem za to przed sądem. Tak samo politycy i osoby zarządzające państwem powinny stosować się do zasad prawa. Wręcz muszą — ponieważ dają przykład obywatelom. Jeśli oni zamykają mnie w domu (nawet dla mojego i innych dobra), łamią prawo. Ok. Skoro uważają, że powinni (ja również tak uważam), niech zrobią to zgodnie z Konstytucją.

Łamią prawo na każdym kroku od ustawy kagańcowej, poprzez naruszenie trójpodziału władzy, na wyborach prezydenckich (tylko) korespondencyjnych kończąc. Wszystko to nie jest zgodne z Konstytucją. Czuję się w obliczu tego bezprawia bezradna. Dlatego jestem wkurzona, że po raz kolejny ograniczają prawa obywateli bez użycia właściwych narzędzi, które daje im do ręki Konstytucja. Tyle.

Doskonale rozumiem.

Natomiast czasem trzeba wybrać mniejsze zło.

Doskonale rozumiem, że prawnicy wyczuli forsę w stanie wyjatkowym - i wiem że zgodnie z prawem zarobią na tym jednostki i obcy kapitał - i że za to zapłacę ja i większość rodaków w wyższych podatkach i innych dolegliwościach przez ileś tam lat.

Oczywiście będzie to zgodnie z prawem - ale po cholerę mi prawo okradające mnie z mojej własności i prawa do lepszej jakości życia na rzecz gorszej - w dodatku nie tylko mnie, ale 90% Narodu. 

Oczywiście nawet bym się skłaniał do tego stanu wyjątkowego - ale jak widzę prącą do niego opozycję (a przecież to ograniczy jej prawa na rzecz Prezesa i PiSu i Prezydenta jako rządzących -  i prawników - no to prawie nie mam wątpliwości z błędem w promilach, że nie chodzi o interes większości, tylko pieron wie kogo? Ale pewnie chodzi o forsę, odszkodowania.

Ja nie odbieram ograniczenia praw do poruszania się jako zmniejszenie praw, a raczej jako ochronę mego prawa do w miarę bezpiecznego zabezpieczenia mnie i moich bliskich przed zarazą - i, co zdaje się , gdzieś ma opozycja - w miarę wyjścia z tego stanu polskiej gospodarki na jak najmniejszych stratach.

Opozycja ostatnio tylko krzyczy: zrekompensujcie straty biznesowi, naszem i obcemu. No to tak nie ma nigdzie w świecie. Wszędzie jest jakaś strata solidarnościowa. U nas, wg opozycji, która mówiła że "piniendzy nima i nie będzie" - to Rząd ma te pieniadze wypłacić jednostronnie, ale już skąd to wziąść, to nie mówi - no by by trzeba obrobić Polaków. Tak jak z tymi 150 mld za Poprzednich rządów. A teraz ulga - obrobiłby obecny rząd. Ku uciesze opozycji, prawników i obcego kapitału, który u nas ma prawie wszystko, bo mu prawie wszystko - oooooooooooczywiscie zgodnie z prawem :takaemotka: poprzednie rządy wyprzedały za pól darmo, albo za 10% wartości.

A więc - patrząc na ten cały bajzel - jest OK. Wolę ponieść pewne niedogodności może (choć wątpię) w poprzek prawu, niż zgodnie z prawem być oszwabionym na rzecz hien finansowych. 

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)

49 minut temu, daggulka napisał:

Jakie haki ma Kaczyński na ludzi swojej partii, że idą za tym niespełna rozumu starcem, w ciemno? Że wyłączają logiczne myślenie, poddając się jego chorym wizjom? Czy to po prostu "tylko" władza tak ich kręci? Może kasa?

Nie wiem, ale nie ma takich pieniędzy, żebym sprzedała się za tak lipne wartości.

Pomijając, że też uważam, że wybory powinny być przeniesione - to:

1. Jeśli Prezes jest niespełna rozumu, to co powiedzieć o liderach opozycji, z których żaden nawet części nie osiągnął tego organizacyjnie i politycznie i gospodarczo dla Polski - co Kaczyński. Tylko Tusk - ale to we trókę, czyli 30%, kiedy zakładali Platfomę - no ale jego już nie ma.

2. Haki ma takie, że dzięki niemu maja władzę, jedność, wrócili z politycznego niebytu po 8 latach i po 5 latach rządzena mają większość w sondażach.

3. Oprócz tego obecnie mają sukces w opanowaniu zarazy - nie wiem, jak by sobie poradziła z tym Platforma - ale na pewno nie za pomocą haseł które teraz wykrzykuje. I Mam nadzieję, że przynajmniej Bronek by sie nie wygłupił prafrazując swą złotą myśl: "zaraza ma to do siebie, że przychodzi i odchodzi - sama" :takaemotka:

Takie mają wartości - plus 500 plus, dobre wyniki gospodarcze, ograniczenie mafii vatowskich i paliwowych. Oprócz tego błedy, bo kasty sędziow nie zdyscyplinowali, dalej to wyjątkowa bezkarna kasta. Zgodnie z prawem, jak mówią.

No ja nie uznaję tego za lipne wartości. Znalazłbym inne lipne - ale się wysilcie - i znajdźcie je. Te prawdziwie lipne - a mają :yahoo::zalamka: niestety - a nie wyssane z  brudnych paluchów demagogów "opozycji' - w cudzysłowiu, bo za mało ma ona  pozytywnych działań, by ją  nazwać dumnie OPOZYCJĄ

48 minut temu, daggulka napisał:

Gdzieś ostatnio czytałam, że 25 kwietnia ma być około 9.000 zachorowań. Wydaje mi się, że będzie więcej.

Jesli będzie jak ostatnio - po ok. 400 dziennie - no to 400x 15 = 6000 tys więcej. Czyli razem 12000.

A więc musi nie tylko utrzymać constans - ale spadać sukcesywnie dzienny przyrost zarażonych, żeby osiągnąć te 9000.

Też wątpię. 

A jeszcze nie wiadomo, ile jest tych nieujawnionych, nie wykrytych - a zarażających naokoło!

• Dziękuję 1

Zenek — pozwolisz, że dla swojej "spokojności" nie odniosę się w żaden sposób do tej propagandowej pisaniny.

Przed chwilą, aaaa napisał:

to jest dobre.....

https://www.wiesci24.pl/2020/04/07/minister-zdrowia-kpi-z-maseczek-na-twarz-szokujace-nagranie-z-szumowskim/

czy to naprawdę ten sam gostek, który 2 dni później po tym wywiadzie nakazał każdemu obywatelowi od 16.04 noszenie maseczek?!?

Też widziałam ;)

jak dla mnie, to swego rodzaju testowanie granicy....jak daleko można się posunąć, bo to jedna z zasad inżynierii społecznej...wprowadzać zmiany ciągle po trochu i testować.....

• Lubię to 2

50 minut temu, aaaa napisał:

czy to naprawdę ten sam gostek, który 2 dni później po tym wywiadzie nakazał każdemu obywatelowi od 16.04 noszenie maseczek?!?

Wybory, znów się kłaniają - szyderczo kłaniają.

• Haha 1

4 minuty temu, bajbaga napisał:

Wybory, znów się kłaniają - szyderczo kłaniają.

Sprzedajność wyborcza kłania się jeszcze niżej. :hahaha2: 

• Lubię to 1

3 godziny temu, demo napisał:

to był ten cytat:

skądś go znalazłeś, żeby zacytować - stąd moje twierdzenie, że masz tuskoszjbę :bezradny: - nie zrozumiałeś mojej odpowiedzi - odnoszę się do dzisiejszej sytuacji...

pomyliłem daty, to nie były 2 dni, ten wywiad wcześniejszy to bodajże był z 26 lutego...ale czy to naprawdę jest aż tak istotne??

ten gość, to był jeden niewielu, którego w jakimś tam stopniu poważałem....niestety, czar prysł....

"Szanowny Panie Jarosławie Kaczyński!

Uznałam, że muszę do Pana napisać tych kilka słów w niezwykłą Wielką Sobotę w czasach pandemii. Piszę na FB celowo, choć jak się zapewne Pan domyśla, mogłam znaleźć inny, prywatny kanał dotarcia do Pana. Chciałabym jednak, aby to, co mam Panu do powiedzenia, nie ugrzęzło gdzieś po drodze u ludzi, których zadaniem od dawna jest strzeżenie Pana spokoju i dobrego samopoczucia na swój temat.

Zobaczyłam dziś w internecie zdjęcie, jak wysiada Pan z limuzyny zaparkowanej w alei Cmentarza Powązkowskiego, gdzie wybrał się Pan, mimo zakazów, by odwiedzić grób swojej Matki.

Tym samym okazał Pan głęboką pogardę i całkowity brak zrozumienia uczuć milionów zwykłych Polaków, ludzi, w których interesie działa Pan ponoć od dziesięcioleci. Tych Polaków, którym w te Święta nie dane będzie odwiedzić grobów swoich bliskich, bowiem im, zwykłym Polakom, jest to zakazane.

Szanuję Pana głęboką miłość do Matki, opiekę, którą ją Pan z Pana Bratem otaczaliście, i rozumiem ból po jej stracie. Ale miłość do Rodziców i ból po ich śmierci to jedna z tych rzeczy, która ludzi powinna łączyć. Tymczasem ona dziś podzieliła Pana i pozostałych Polaków.

Jadąc limuzyną z ochroną (a swoją drogą - kogo się Pan bał na tym pustym cmentarzu, Panie Prezesie?), pokazał Pan swoim Rodakom, że Pana ból jest lepszy i ważniejszy. Bo Pan MOŻE. Bo Panu WOLNO go okazać. Wjechał Pan na Powązki - gdzie i ja mam grób swoich bliskich - jak król do prywatnej kaplicy. Jak cesarz do mauzoleum swoich przodków w swoim prywatnym pałacu.

Okazał Pan nie po raz pierwszy, ale pierwszy raz w tak szczególnym czasie, który powinien być czasem wyjątkowym, czasem wzajemnej empatii, solidarności i czułości, że ma się Pan za kogoś lepszego, ważniejszego, kogo zakazy i nakazy nie obowiązują.

Myślę, że się to na Panu i na Pana obozie politycznym zemści. Nie życzę Panu niczego złego, bo nie mam takich obyczajów i takiego charakteru, ale mówię to Panu z głębokim przekonaniem, że czegoś takiego Rodacy Panu nie zapomną.

Jakich doradców ma Pan wokół siebie, że nikt Panu nie odradził tej wizyty na cmentarzu? To nie są doradcy, tylko albo klakierzy, albo tchórze. Niebezpieczne jest jednak to, że doradzają oni Panu także w innych sprawach, podstawowych dla bytu naszego społeczeństwa i losu naszego Narodu.

Piszę to Panu jako osoba, która od lat uważana jest za twórcę wyjątkowo dobrze odczytującego potrzeby i uczucia Polaków, czego dowodem są wielomilionowe wyniki oglądalności stworzonych przeze mnie seriali. I mając za sobą te miliony widzów, zwykłych Polaków, mówię Panu - popełnił Pan wielki błąd. Okazał Pan lekceważenie ludziom, którzy też kochali swoich Rodziców, ale zastosowali się do zakazów nałożonych na nas przez rząd powołany z Pana nadania. Wstyd, Proszę Pana.

Już za późno, ale gdyby ktokolwiek z Pana otoczenia mnie spytał, poradziłabym Panu, by powiedział Pan w jakimś wywiadzie, że nie pojechał Pan na grób Mamy, mimo że było to dla Pana bardzo trudne, ale postanowił być Pan w tym dniu ze zwykłymi Polakami, którym nie wolno odwiedzać cmentarzy. Może nawet poradziłabym Panu, by Pan, powiedziawszy to, otarł łzę smutku. I zapewniam, że tymi słowami zapewniłby Pan kilkuprocentowy wzrost poparcia swojej partii...

Czy nie boję się pisać do Pana? Nie. Bo ja generalnie mało czego się w życiu boję, a już na pewno - co wiedzą moi bliscy i znajomi - nigdy nie bałam się mówienia prawdy... Trudno więc, bym zaczęła się w 66. roku życia bać mówienia prawdy szeregowemu posłowi, Jarosławowi Kaczyńskiemu.

A na tegoroczną Wielkanoc i po niej życzę Panu refleksji nad tym, co chciał Pan powiedzieć Polakom swoją wizytą na Powązkach... Niech Pan o tym pomyśli, dobrze radzę. Lepiej późno niż wcale.

Szeregowa Scenarzystka Ilona Łepkowska".

• Lubię to 3

2 godziny temu, aaaa napisał:

naprawdę ten sam gostek, który 2 dni później po tym wywiadzie nakazał każdemu obywatelowi od 16.04 noszenie maseczek?!?

1. Nakazał - ale słyszałaś, co powiedział? Maseczka nie chroni przed zarażeniem się! Maseczka przeciwdziała wykaszliwaniu, rozsiewaniu wirusa przez zarażonego. Przez zarażonego!

Natomiast siadające zarazki i wirusy na maseczce przy oddychaniu zagraża przez stężenie ich właścicielowi maseczki. Rada na to?

Jak się wypsnęło jednemu z ekspertów - zmiana maski co 20 min. Stad takie zuzycie maseczek w szpitalach. I rękawiczek.

2. Nakazał od 16.04 - wywiad był kiedy? :

https://www.wiesci24.pl/2020/04/07/minister-zdrowia-kpi-z-maseczek-na-twarz-szokujace-nagranie-z-szumowskim/

Ile dni wcześniej????

2 godziny temu, daggulka napisał:

Zenek — pozwolisz, że dla swojej "spokojności" nie odniosę się w żaden sposób do tej propagandowej pisaniny.

Tam nie ma propagandy, tam jest logiczne myślenie w oparciu o ogólnodostępne fakty.

Natomiast to co ty napisałaś - to ogólnik nic z definicji nie mówiący, bez faktów. Nerwy mają znaczenie.

Ty się kierujesz emocją niechęci do PiS, ja patrze na to z dystansem.

jak dla mnie, to swego rodzaju testowanie granicy....jak daleko można się posunąć, bo to jedna z zasad inżynierii społecznej...wprowadzać zmiany ciągle po trochu i testować.....

Granicy niby czego - od kiedy nosić maseczkę :takaemotka: czy was do końca prąd popieścił. Z racji relacji z retro to możliwe...

Ciekawe - skoro pandemia jest jednak ograniczona, a nie rośnie gwałtownie, jak np w USA, Włoszech, Hiszpanii - nie ma tu ani jednego waszego pozytywnego postu. Nie cieszy was to?

No bo jeśli ja sie cieszę z tych umiarkowanych pozytywnych oznak i nazywacie to propagandą - no to jak nazwac obojetny do tego stosunek lub dalsze szukanie dziury w całym? 

16 minut temu, aaaa napisał:

pomyliłem daty, to nie były 2 dni, ten wywiad wcześniejszy to bodajże był z 26 lutego...ale czy to naprawdę jest aż tak istotne??

ten gość, to był jeden niewielu, którego w jakimś tam stopniu poważałem....niestety, czar prysł....

Wiesz co aaaa, naprawdę dlaczego tak piszesz ?, coś tam starego przeczytałeś i już gościa byś w glebę wdeptał. Wy jakoś tak macie że byle głupota i już totalna się robi.

Dobrze żeś przynajmniej zauważyłeś że to stary wywiad.

A ja pamiętam wiele takich profesorskich opinii i jak te profesorki nabijali się z tych maseczek, bo też prawda jest taka że one na 100% nie zabezpieczają i to jest jasne i oczywiste, bo one nikogo nie izolują dokładnie od środowiska. one co najwyżej w iluś (nie wiadomo ilu) procentach mogą ograniczać. A więc dobre i te ileś tam procent, a nawet WHO wcześniej nie zalecała ich noszenia i takie były wcześniejsze opinie, a teraz nieco są modyfikowane i nawet już wspomniane WHO zaleca ich noszenie, tłumacząc to tym że jesteśmy w innym stadium tej pandemii i dlatego właśnie. 

No niestety nikt nie jest wszystkowiedzącym i po czasie wiele opinii i zaleceń jest nieco modyfikowana, ale to nie znaczy że trzeba zaraz kwestionować czyjeś kompetencje.

To się tak rozłazi jak sami widzicie, że trzeba będzie stosować wszystkie możliwe dostepne, nawet nie w pełni skuteczne, środki ochrony i tyle.

12 minut temu, zenek napisał:

Tam nie ma propagandy, tam jest logiczne myślenie w oparciu o ogólnodostępne fakty.

• Lubię to 1

1 godzinę temu, animus napisał:

Sprzedajność wyborcza kłania się jeszcze niżej. :hahaha2:

Sądzę, że wybory są jednak warunkiem życia i śmierci nie tylko dla PiS. Widać to też w tym wąskim gronie na forum.

No i że na szczęście należę do większości Polaków, którym... :takaemotka:j to wisi ...

• Dziękuję 1

2 minuty temu, zenek napisał:

Sądzę, że wybory są jednak warunkiem życia i śmierci nie tylko dla PiS. Widać to też w tym wąskim gronie na forum.

No i że na szczęście należę do większości Polaków, którym... :takaemotka:j to wisi ...

Cytat

13 emerytura w 2020 roku będzie wypłacana w podobnym terminie jak w 2019 roku. Prezydent Andrzej Duda 25 lutego podpisał ustawę o dodatkowym rocznym świadczeniu dla emerytów i rencistów. Kto dostanie 13. emeryturę? Ile wyniesie 13. emerytura w 2020 roku? Wszystko o programie Emerytura Plus.

22 minuty temu, zenek napisał:

Ciekawe - skoro pandemia jest jednak ograniczona, a nie rośnie gwałtownie, jak np w USA, Włoszech, Hiszpanii - nie ma tu ani jednego waszego pozytywnego postu. Nie cieszy was to?

No ich nie cieszy bo na sztandarach mają wypisane - im gorzej tym lepiej.

Bo dla nich najważniejsze żeby Duda nie był prezydentem. 

Maseczek ni ma, nic ni ma i wszystko o dupę roztrzaść, a ja ma maseczek w trzy dupy, kacyk rządzi totalitarnie, a jak zapytałem Dagi jakie ją dosięgły straszne prześladowania w tym państwie bezprawia to cicho sza.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)

35 minut temu, retrofood napisał:

"Szanowny Panie Jarosławie Kaczyński!

Uznałam, że muszę do Pana napisać tych kilka słów w niezwykłą Wielką Sobotę w czasach pandemii. Piszę na FB celowo, choć jak się zapewne Pan domyśla, mogłam znaleźć inny, prywatny kanał dotarcia do Pana. Chciałabym jednak, aby to, co mam Panu do powiedzenia, nie ugrzęzło gdzieś po drodze u ludzi, których zadaniem od dawna jest strzeżenie Pana spokoju i dobrego samopoczucia na swój temat.

Zobaczyłam dziś w internecie zdjęcie, jak wysiada Pan z limuzyny zaparkowanej w alei Cmentarza Powązkowskiego, gdzie wybrał się Pan, mimo zakazów, by odwiedzić grób swojej Matki.

Tym samym okazał Pan głęboką pogardę i całkowity brak zrozumienia uczuć milionów zwykłych Polaków, ludzi, w których interesie działa Pan ponoć od dziesięcioleci. Tych Polaków, którym w te Święta nie dane będzie odwiedzić grobów swoich bliskich, bowiem im, zwykłym Polakom, jest to zakazane.

No brawo retro - wreszcie coś mądrego i prawdziwego zacytowałeś.

To jest właśnie jedna z tych durnych błędów, które Prezes popelnia.

I to się oczywiście zemści na nim i PiS.

Czyli da się wyjść poza głupoty - i znaleźć prawdziwe argumenty.

Jeszcze jak pokażesz takich kilka i pokażesz takie u opozycji - no to staniesz się dla mnie, choć pewnie ci to wisi - obiektywnym obserwatorem rzeczywistoci.

9 minut temu, animus napisał:
  13 minut temu, zenek napisał:

animu - ja sie odniosem do zarzutu daggulki, że pisze prpopagandę, a nie do cudzej propagandy.

Politycy oczywiście uprawiają propagandę i demagogię. Trochę nie umieją inaczej - a głównie to 90% nie myśli, tylko agituje.

• Lubię to 1

18 minut temu, animus napisał:

To sprawdźmy może jak idzie tym bogatszym i mądrzejszym - nie takim jak nasze głąby.

Najmłodsza szefowa rządu na świecie - premier Finlandii

Fajna bo taka młoda, bo kobieta, bo wielbicielka ekologii, bo wychowana przez dwie lesbijki, bo lewaczka, bo jej rząd tworzy koalicja 5 partii z których każda jest rządzona przez kobietę, zaciekle broni środowisk LGBT, stanowczo sprzeciwia się ograniczaniu liczby uchodźców, chce przyjmować więcej.

Czemu przypominam?

A bo okazuje się, że w dobie koronawirusa, gdy Finlandia ma ponad 3 razy większy niż Polska współczynnik zarażonych na każdy milion mieszkańców - państwowe i wielomilionowe zamówienie na maseczki z Chin okazało się potrzebne jak rybie ręcznik.

Cytuję za Interią: ,,We wtorek, transportem lotniczym z Chin, dotarła do Finlandii pierwsza partia środków ochrony osobistej (ponad 2,2 mln sztuk maseczek chirurgicznych oraz środków ochrony dróg oddechowych).

Po testach przeprowadzonych w fińskim laboratorium okazało się, że nie spełniają one standardów europejskich i nie mogą być używane w szpitalach, a jedynie możliwe jest ich użycie np. w domach opieki."

Co więcej, transakcja już została dokonana i w drodze są kolejne samoloty z transportem pełnym bezużytecznych dla szpitali masek, to wszystko w o wiele wyższej cenie niż w normalnych warunkach, a zarządzane przez postępową lewaczkę ministerstwo zapowiedziało, że krajowa produkcja maseczek rozpocznie się... w połowie maja"

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-finlandia-dymisja-po-skandalu-z-zakupem-maseczek-z-chin,nId,4433073?fbclid=IwAR0BtBzFbEuWDUkQhiZQWyCoTvpNwz-sqDOYUbQwxPc0cIQ8-hHdW-Z3ZCM

Można tłumaczyć że pani premierka miłująca LGBT i imigrantów nie odpowiada za wszystko.

Tylko trzeba się wtedy zastanowić, jak to jest u nas.

Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)

To nie jest tak, że to co nam się nie podoba - nie będzie się podobać żelaznemu elektoratowi... obecnemu również tu, na tym forum :zalamka:...

To, że zbawca narodu był na cmentarzu u mamy - to tylko JEDEN (z miliardów) WIELKI PLUS  dla tegoż zbawcy!!! Nie patrzył, że może mu się coś złego stać, był u brata, to i - jeżdżąc już samochodem po Warszawie - zapalił, tzn zapalili w jego imieniu ochroniarze - świeczkę u mamy!

Ach, cóż to za dobry syn!!! Ciągle myśli o swej rodzicielce... nie tylko o tym, jak do końca zbawić naród...

Ciekawe, czy wpadł też na grób taty?

• Lubię to 2

20 minut temu, demo napisał:

Toś zabłysnął inteligencją, czyja to decyzja-zasługa przecież to my siedzimy na dupach.:D

Tak postępując, chcemy, żeby było gorzej?

My się nie szlajamy po grobach, weź coś ciężkiego, uderz sobie w jaja wielkanocne, może się ockniesz.
Za dużo paszy produkowanej przez rządzących zjadłeś, już nie ma dla Ciebie ratunku.:bezradny: 

8 minut temu, bobiczek napisał:

To sprawdźmy może jak idzie tym bogatszym i mądrzejszym - nie takim jak nasze głąb

To sprawdzajmy, dali po 2 mld zł przez 5 lat  na TVP. :hahaha2:

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
  • Lubię to 3

14 minut temu, demo napisał:

Maseczek ni ma, nic ni ma i wszystko o dupę roztrzaść, a ja ma maseczek w trzy dupy, kacyk rządzi totalitarnie, a jak zapytałem Dagi jakie ją dosięgły straszne prześladowania w tym państwie bezprawia to cicho sza.

Demo - nie ma sensu z Tobą dyskutować. Wiesz dlaczego? Bo zakłamany jesteś, niesamowicie "obiektywny" człowieku.

Skoro notoryczne łamanie Konstytucji przez rządzących, nie robi na Tobie wrażenia, to nie mamy o czym dyskutować. Bardziej niż "ja" obchodzi mnie to, żeby Rząd stosował się do zasad praworządności. Tak, jak wszyscy obywatele. Tymczasem stawiają się "ponad". Na każdym kroku. Ma prawo nie podobać mi się to, i nie podoba. Ale nie będę uzasadniać Ci jakichś Twoich żenujących pytań.

Czego nie zrozumiałeś z mojego wpisu o łamaniu Konstytucji?

• Lubię to 1

11 minut temu, bobiczek napisał:

To sprawdźmy może jak idzie tym bogatszym i mądrzejszym - nie takim jak nasze głąby.

Najmłodsza szefowa rządu na świecie - premier Finlandii

I mówisz, że to naszych głąbów już rozgrzesza. Mogą dalej pieprzyć głodne kawałki. Mogą srać na prawo i zasady, które sami  ustanawiają. Tak, mogą. A na zwracane uwagi zawsze odpowiadają jednakowo. Króluje wtedy zawsze jeden, jedyny argument.  "A w Ameryce to Murzynów biją!"

Skądś my go znamy, prawda?

Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)
  • Lubię to 2

7 minut temu, uroboros napisał:

To, że zbawca narodu był na cmentarzu u mamy

Nikt nie może - ale on może.

Nikt nie może się gromadzić. On może, z wielką pompą, z wianuszkiem swoich "szczekaczek" .

Oni uważają, że są "ponad" ciemny lud. I tak też się zachowują.

9 minut temu, animus napisał:

My się nie szlajamy po grobach,

Ba, mój facet nie może do mnie na Święta przyjechać z miasta oddalonego o 25 km, bo mu zasuną minimum 500 zł mandatu.

I ok. Nie przyjeżdża. Ale jak wszyscy, kuźwa, to wszyscy !!!!! A nie, że my — plebs mamy stosować się do wszystkich obostrzeń, a rządzący robią, co chcą.

• Lubię to 1

10 minut temu, uroboros napisał:

To, że zbawca narodu był na cmentarzu u mamy - to tylko JEDEN (z miliardów) WIELKI PLUS  dla tegoż zbawcy!!!

Ty się znów czepiasz, ty ty chory opozycjonisto!

On modlił się za naszych  wszystkich zmarłych, jak Duda na Jasnej Górze. :hahaha2:

6 minut temu, daggulka napisał:

Ba, mój facet nie może do mnie na Święta przyjechać z miasta oddalonego o 25 km, bo mu zasuną minimum 500 zł mandatu.

Może, jak go zatrzymają, wystarczy, powiedzieć, że wszędzie szuka maseczek, które niedługo będą obowiązkowe.

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 1

18 minut temu, animus napisał:

Za dużo paszy produkowanej przez rządzących zjadłeś

No coś Ty !

Przecież szczyci się tym, że tylko obiektywne media ogląda i czyta :hahaha2:. I że sam jest obiektywny :icon_biggrin:

@demo - czy mój wpis to twoim zdaniem wdeptywanie w ziemię? Rozumiem, że masz oryginalne poszczucie humoru, ale tego się nie spodziewałem...

I tak, ja też nie jestem przekonany co do skuteczności noszenia tych maseczek...tylko wiesz o czym świadczy cała ta sytuacja?

W tym wywiadzie powiedział to co myślał - ja zresztą mam podobne zdanie jak on z tego wywiadu. Tylko, że teraz najwidoczniej dostał polecenie mówić co innego i on posłusznie to wszystko robi. A czegoś takiego, to ja nie lubię....

a to też mi się bardzo nie podoba...

93025128_2914790301915487_56297911195428

• Lubię to 2

7 minut temu, animus napisał:

Może, jak go zatrzymają, wystarczy, powiedzieć, że wszędzie szuka maseczek, które niedługo będą obowiązkowe.

W moim mieście może by przeszło. Natomiast Jego samochód posiada "obce" rejestracje. I uwierz mi, nie ma tłumaczeń.

2 minuty temu, aaaa napisał:

Tylko, że teraz najwidoczniej dostał polecenie mówić co innego i on posłusznie to wszystko robi.

Czasem to, że się gubi widać w jego gestach i wypowiedziach. Ileż można świecić oczami?

1 minutę temu, daggulka napisał:

No coś Ty !

Przecież szczyci się tym, że tylko obiektywne media ogląda i czyta :hahaha2:. I że sam jest obiektywny :icon_biggrin:

Nie ma się z czego śmiać, przez te chore preparowane wiadomości, które są produkowane masowo, nie jeden dał się zrobić w balona.

Przed chwilą, daggulka napisał:

W moim mieście może by przeszło. Natomiast Jego samochód posiada "obce" rejestracje. I uwierz mi, nie ma tłumaczeń.

Jak przyjmie mandat, to nie ma i na obcych niech nie jedzie do biedry, bo mu mandat wsadzą, niech odkręci sąsiadowi. :hahaha2: 

1 minutę temu, animus napisał:

Nie ma się z czego śmiać, przez te chore preparowane wiadomości, które są produkowane masowo, nie jeden dał się zrobić w balona.

Jak przyjmie mandat, to nie ma i na obcych niech nie jedzie do biedry, bo mu mandat wsadzą, niech odkręci sąsiadowi. :hahaha2: 

Wszyscy sąsiedzi mają takie same "obce" ;) . Niby tylko 25 km, a powiat już inny. Mam wrażenie, że w moim powiecie jakoś bardziej "ludzko" traktują kierowców. Natomiast im dalej w tamtą stronę, tym gorzej. Jak to jest, Adiq? Prawda to? ;)

• Haha 1

11 minut temu, daggulka napisał:

Wszyscy sąsiedzi mają takie same "obce" ;) . Niby tylko 25 km, a powiat już inny. Mam wrażenie, że w moim powiecie jakoś bardziej "ludzko" traktują kierowców. Natomiast im dalej w tamtą stronę, tym gorzej. Jak to jest, Adiq? Prawda to? ;)

szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia...ja tylko praca-dom, ewentualnie sklep (wzorowy obywatel xd), nie pamiętam, kiedy ostatnio patrol widziałem - i nie słyszałem też nic o jakichś specjalnych represjach ze strony służb....ale ja to jestem jeszcze inny powiat xD

Edytowano przez aaaa (zobacz historię edycji)

2 minuty temu, animus napisał:

O.. to niechceta nawet za auto płacić w Polsce? :takaemotka:

Animus, chłopie. Skup się. Tablice są w kraju, tylko z innego powiatu, bo tam właśnie mieszka.

Przed chwilą, aaaa napisał:

szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia...ja tylko praca-dom, ewentualnie sklep (wzorowy obywatel xd), nie pamiętam, kiedy ostatnio patrol widziałem - i nie słyszałem też nic o jakichś specjalnych represjach ze strony służb....ale ja to jestem jeszcze inny powiat xD

Jeszcze nieco "dalszy" ;) . Natomiast w rzeczonej okolicy chłopcy radarowcy bardzo wzięli sobie do serca zalecenia ;) . Wypad na cmentarz ze zniczem, tudzież do MC Drive często kończy się zatrzymaniem.

• Haha 1

1 minutę temu, daggulka napisał:

Animus, chłopie. Skup się. Tablice są w kraju, tylko z innego powiatu,  

Czyli obce. U nas tak samo zresztą. Jak tablica z Niska, to muszą go wyprzedzić, sam nienawidzę jechać za takim... :icon_lol:

• Haha 2

Przed chwilą, daggulka napisał:

Animus, chłopie. Skup się. Tablice są w kraju, tylko z innego powiatu, bo tam właśnie mieszka.

Szkoda, a już myślałem...  :hahaha2:

W takim razie wystarczy wziąć cohones przed wejściem do auta.  

Przed chwilą, animus napisał:

Szkoda, a już myślałem...  :hahaha2:

W takim razie wystarczy wziąć cohones przed wejściem do auta.  

Aśśśśś wymyślił :icon_razz:

10 minut temu, animus napisał:

Cytat

13 emerytura w 2020 roku będzie wypłacana w podobnym terminie jak w 2019 roku. Prezydent Andrzej Duda 25 lutego podpisał ustawę o dodatkowym rocznym świadczeniu dla emerytów i rencistów. Kto dostanie 13. emeryturę? Ile wyniesie 13. emerytura w 2020 roku? Wszystko o programie Emerytura Plus.

sorry - ale związku nie widzę - poza dość optymistycznym stanem polskich finansów, skoro wypłacają emerytom te dodatki.

Sam nie jestem emerytem - więc nie zarobię - a w pracy pewnie stracę, bo już zamiast odebrania sobie zaległego urlopu w czasie czasu pracy - odebrałem go przymusowo teraz! Teraz pewnie czas na niższe pobory.

Poza tym należę do większości - więc nie do emerytów. 

No i większości - która mając do wyboru PiS i Platformę jako potencjalnych rządzących - zważyli plusy i minusy - i wolą PiS.

Na  razie. Bo przecież łaska pańska na pstrym koniu jeździ - a w demokracji większość to Pan. 

Ale jak patrzę na wystąpienia ewentualnych pretendentów do władzy - no to jeszcze wiele błedów przed pisem bez konsekwencji - tak słabych maja sparingpartnerów.

To dziwne że taki rozsądny Naród ma taką cieniutką reprezentację. Aż się płakać chce.

I nie dziw, że kiedyś  Piłsudski sie przez to chyba pochorował na raka wątroby.

1 godzinę temu, animus napisał:

My się nie szlajamy po grobach

na grobach to się szlajali ministrowie PO z gangsterami.

Prezes był na grobie matki - i nie widze powodów dla ordynarnych porównań poniżej pasa. 

Co nie znaczy,ze zrobil dobrze. Jest to skandal i pewnie odbije sie niekorzystnie na PiS. 

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
  • Dziękuję 1

2 minuty temu, zenek napisał:

Że nie wspomnę o nieuzasadnionych ekshumacjach ofiar katastrofy w Smoleńsku na zlecenie PIS. To dopiero jest wiocha.

• Lubię to 1

2 minuty temu, daggulka napisał:

Że nie wspomnę o nieuzasadnionych ekshumacjach ofiar katastrofy w Smoleńsku na zlecenie PIS. To dopiero jest wiocha.

Jakie "nieuzasadnione", opozycjonistko. Znasz lepszą zabawę?

kosa.jpg.ec114fb39a3e11e52e7a1ff036ebabb8.jpg

prezydent.jpg.cea2fc338781170d95d553fdc01578ab.jpg

A całe wybory to nie zabawa nad grobami? Oni lubią groby!!!!

sorry - ale związku nie widzę -

To rządzący będą mieli z tobą problem, zjesz marchewkę, nawet nie wiedząc dlaczego.  .:scratching:

18 minut temu, zenek napisał:

Dobra, niech będzie spotykali się.... w kamienicy szefa NIK.

• Lubię to 2

1 minutę temu, animus napisał:

Polska dziś, po tym zakupowym, wzrostowo  :bezradny:+401  i tyle udusił dziś +27 osób.:zalamka:

Po Świętach będzie większa lipa.

3 minuty temu, daggulka napisał:

Po Świętach będzie większa lipa.

No tak przecież się teraz więcej kupuje, ale za to 2 dni bez łażenia to może się wyrówna.

:scratching:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...