Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

3 minuty temu, daggulka napisał:

Pogotowie i szpitale niezakaźne powinny zostać bezwzględnie w taki sprzęt w wystarczającej ilości zaopatrzone.

Wiele rzeczy powinno być innych na tym świecie. Np. zamiast ładować forsę w wojny, zbrojenia, koncerny ponadnarodowe, chorobliwą konsumpcję - powinno się inwestować to w dobro człowieka. Ale jest jak jest!

5 minut temu, zenek napisał:

Staram się błyszczeć, co by się ze mnie koronawirus ześlizgnął , a nie przykleił :takaemotka:

Napisałam coś. Ale skasowałam. Chyba dostałabym za to bana :scratching:

Nieważne.

Ja nie mam kwarantanny, pracuję jutro. Czas przygotować kolejną porcję materiałów do zdalnej edukacji młodzieży. 

Zatem — dobranoc wszystkim.

4 minuty temu, zenek napisał:

No dobrze - ale to nie był szpital dla zakażonch koronawirusem, tylko zwykly. Gdzie w zwyklym szpitalu chodzą w kombinezonach?

Czyli sugerujesz, że przed szpitalem powinien być powieszony wielki napis

koronawirusie tu nie masz wstępu to nie szpital dla zakażonych koronawirusem, tylko zwykły!  :hahaha2:

Cytat

Pewnie za to też trzeba obwinić PiS i Jarka

że mamy takie realia, których wytrzebienie będzie trwało lata... 

Wina Tuska?:hahaha2:

Zenek ktoś podmienił pliki!

2 minuty temu, uroboros napisał:

o KASTLIKU słyszałem, ale o KASLIKU nie, więc dopytywałem...

No proszę - intelektualista i filolog - jak tu z takim nawiązać :takaemotka:

1 minutę temu, daggulka napisał:

Zatem — dobranoc wszystkim.

Pa 

2 minuty temu, animus napisał:

Czyli sugerujesz, że przed szpitalem powinien być powieszony wielki napis

koronawirusie tu nie masz wstępu to nie szpital dla zakażonych koronawirusem, tylko zwykły!  :hahaha2:

No dobrze - to w takim razie wszyscy powinniśmy chodzić w kombinezonach - bo wirus może byc wszędzie.

3 minuty temu, animus napisał:

Wina Tuska?:hahaha2:

Zenek ktoś podmienił pliki!

Nie Tuska. Tradycji i zwyczaju. Może przepisów? Nie znam sie na tym. Opisalem - co widziałem. Nie mowiąc o tym, że w szpitalu wojskowym nie umieli porządnie mamie złożyć ręki, nie chcieli zbadać słuchu, mimo że było to poziom wyżej, a trudno osobę 88 letnią turgać osobno na badania. Leżala tam 3 tygodnie - i dopiero na końcu zauważyli, że jest błąd w zlożeniu. 

Na koniec przywieźli ją zziębniętą do domu, bo w szlafroku ją trzymali na przed karetką na mrozie, bo jeden sanitariusz jeszcze coś załatwiał w szpitalu. A jechać razem z mamą też nie pozwolili, bo procedury. Na trzymanie na mrozie chorego widać procedur nie ma!

Oprocz tego na początku na szczęście na Ojomie pomogli jej bardzo. 

A więc - zależy od lekarza, oddziału, jak zwykle szefostwa. I nie jest to wina ani Jarka, ani Tuska - tylko dziesięcioleci i niechęci złapania za tzw mordę i wprowadzenia porządku. 

17 minut temu, zenek napisał:

Pa 

No dobrze - to w takim razie wszyscy powinniśmy chodzić w kombinezonach - bo wirus może byc wszędzie.

A takie coś to wiesz po co robią,  będzie festyn, grill?

img-3921-617210.jpg

• Lubię to 1

Już zaległam. Ale Jeszcze kuliżanka mi podesłała. Postanowiłam podzielić się dobrą nowina. Jesteśmy uratowani. 23 marca wyposażyli placówki lecznicze. Szalllleństwo 😉

FB_IMG_1585606694128.jpg

We Włoszech duzy spadek nowych zachorowań.

Trump właśnie powiedział, że 100 czy 200 tys zgonów w USA bedzie sukcesem.

To są realia - nie żarty.

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)

19 minut temu, zenek napisał:

Nie Tuska. Tradycji i zwyczaju. Może przepisów? Nie znam sie na tym. Opisalem - co widziałem. Nie mowiąc o tym, że w szpitalu wojskowym nie umieli porządnie mamie złożyć ręki, nie chcieli zbadać słuchu, mimo że było to poziom wyżej, a trudno osobę 88 letnią turgać osobno na badania. Leżala tam 3 tygodnie - i dopiero na końcu zauważyli, że jest błąd w zlożeniu. 

Na koniec przywieźli ją zziębniętą do domu, bo w szlafroku ją trzymali na przed karetką na mrozie, bo jeden sanitariusz jeszcze coś załatwiał w szpitalu. A jechać razem z mamą też nie pozwolili, bo procedury. Na trzymanie na mrozie chorego widać procedur nie ma!

Oprocz tego na początku na szczęście na Ojomie pomogli jej bardzo. 

A więc - zależy od lekarza, oddziału, jak zwykle szefostwa. I nie jest to wina ani Jarka, ani Tuska - tylko dziesięcioleci i niechęci złapania za tzw mordę i wprowadzenia porządku. 

A kto ma-miał teraz przez 4 lata sejm, senat, prezydenta, przez jedną noc można było wyprostować wszystko, nie tylko w służbie zdrowia, kto miał takie warunki, wcześniej tyle władzy w jednym ręku? Tylko trzeba chcieć.:bezradny: 

2 minuty temu, zenek napisał:

Nadal nie ma się z czego cieszyć. 

Screenshot_20200331_002656_com.android.chrome.jpg

• Lubię to 1

4 minuty temu, daggulka napisał:

Już zaległam. Ale Jeszcze kuliżanka mi podesłała. Postanowiłam podzielić się dobrą nowina. Jesteśmy uratowani. 23 marca wyposażyli placówki lecznicze. Szalllleństwo 😉

FB_IMG_1585606694128.jpg

Trzeba zacząć kopać dół.  :ih:

2 minuty temu, animus napisał:

A kto ma-miał teraz przez 4 lata sejm, senat, prezydenta, przez jedną noc można było wyprostować wszystko, nie tylko w służbie zdrowia, kto miał takie warunki, wcześniej tyle władzy w jednym ręku? Tylko trzeba chcieć.

Masz i nie masz racji. 

Próbowali w sądach - polegli w UE.

Próbowali łapać lekarzy łapówkarzy - polegli w sądach.

Oczywiście mogli robic to lepiej, bez dodatkowych lodów itd.

Niemniej - Tusk mial na to 8 lat - i nie kiwnął palcem.

25 minut temu, zenek napisał:

Się wypala albo wreszcie się przestraszyli i posłuchali, żeby siedzieć na dupie.

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)

2 minuty temu, daggulka napisał:

Nadal nie ma się z czego cieszyć. 

dałm ci punkcik i już masz się z czego cieszyć :12_slight_smile:

A we Włoszech duży spadek - więc też pozytywne.

1 minutę temu, zenek napisał:

Masz i nie masz racji. 

Próbowali w sądach - polegli w UE.

Próbowali łapać lekarzy łapówkarzy - polegli w sądach.

Oczywiście mogli robic to lepiej, bez dodatkowych lodów itd.

Niemniej - Tusk mial na to 8 lat - i nie kiwnął palcem.

Łapać to można pchły, chodzi o reformę służby zdrowia, potrafili za to zrobić reformę oświaty. :hahaha2:

Tusk sam nie rządził, nigdy nie mieli większości, czyli przynajmniej 231 osłów. 

3 minuty temu, animus napisał:

Tusk sam nie rządził, nigdy nie mieli większości, czyli przynajmniej 231 osłów. 

Zapomniałem - przecież to PSL miał głowne resorty - rolnictwo, socjal :takaemotka:

Rzeczywiście - Tuskowi pozostało tylko targać w gałę i złatwiać lody w UE. I wyszło ... 

nawet Radek Sikorski sie zadziwił tym sprytem :yahoo:

1 godzinę temu, daggulka napisał:

Nas ratuje kwarantanna wprowadzona w odpowiednim czasie, jednak nie uchroni całkiem od tego, co jeszcze przed nami.

Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia.

Nas ratuje kwarantanna wprowadzona w odpowiednim czasie, jednak nie uchroni całkiem od tego, co jeszcze przed nami.

Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia.

jakiś wirus powielił :zalamka:

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia. Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia. Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia. Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia. Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia.       jakiś wirus powielił 
    • Witam, Niestety nie jest to tak proste jak ułożenie listwy dylatacyjnej   Najpierw zdjęcia. Panele są w salonie (QuickStep z serii Majestic, podkład QuickStep Unisound 2mm), płytki w przedpokoju. Niestety z Leroy, zatem nie są idealnie płaskie. W obu pomieszczeniach będą listwy Arbiton INDO, ale w różnych kolorach. Ich cechą charakterystyczną jest to, ze front składa się z jednego kawałka, w całości mocowany do elementu przytwierdzonego do ściany, który to z kolei jest w ogóle niewidoczny. Jest różnica w wysokości paneli i płytek od 5mm z prawej strony (tam gdzie widać listwę) do 8mm z lewej strony. Panele są równo (podłoga była pozioma), ekipa od płytek zawaliła, niestety przy odbiorze nie sprawdziłem Co mam tutaj położyć? Z lewej i prawej strony chcę mieć te listwy INDO. Czy powinienem je podciąć? A profil (próg) - czy powinien być od listwy do listwy czy od ściany do ściany, pod listwami? I jaki profil? QuickStep ma w swojej ofercie profil Incizo, ale on jest wysoki na 13mm i szeroki na 48mm - wolałbym coś delikatniejszego, a przede wszystkim niższego.
    • Zapomniałem - przecież to PSL miał głowne resorty - rolnictwo, socjal    Rzeczywiście - Tuskowi pozostało tylko targać w gałę i złatwiać lody w UE. I wyszło ...  nawet Radek Sikorski sie zadziwił tym sprytem 
    • Łapać to można pchły, chodzi o reformę służby zdrowia, potrafili za to zrobić reformę oświaty.  Tusk sam nie rządził, nigdy nie mieli większości, czyli przynajmniej 231 osłów.   
    • dałm ci punkcik i już masz się z czego cieszyć  A we Włoszech duży spadek - więc też pozytywne.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...