Skocz do zawartości

Historia edycji

Meteor4455

Meteor4455

Witam serdecznie. Od zaledwie tygodnia jestem posiadaczem modelu jak w tytule. Mam pewien problem. W skrócie muszę opisać całą sytuacje. W mieszkaniu mam 3 bateria które obsługuje owy piecyk 2 w łazience 1 w kuchni . Problem dotyczy temperatury wody. Ustawiłem tak mniej więcej na 42 stopnie. W ciągu powiedzmy całego dnia kilka razy nie mam tych 42stopni tylko czasami nawet 49/50. Dosyć duże skoki . Dodam że jak wyłączę wi włączę piecyk guzikiem który ten model posiada to temperatura wraca do ustawionej. Mieszkam na 4 piętrze, więc pomyślałem że winowajcą jest ciśnienie, ale ten model podobno na jakieś tam usprawnienia do do skoków ciśnienia. Zauważyłem że jak używam kranu w umywalce w łazience to na nim temperatura wzrasta. On ma jakby najmniejszą przepustowość. Później piecyk zachowuje się tak jak by pamiętał tą temperaturę i jest ona na wszystkich kranach wysoka. Proszę o wyjaśnienie tego być może nie problemu. Z góry bardzo dziękuję

Meteor4455

Meteor4455

Witam serdecznie. Od zaledwie tygodnia jestem posiadaczem modelu jak w tytule. Mam pewien problem. W skrócie muszę opisać całą sytuacje. W mieszkaniu mam 3 bateria które obsługuje owy piecyk 2 w łazience 1 w kuchni . Problem dotyczy temperatury wody. Ustawiłem tak mniej więcej na 42 stopnie. W ciągu powiedzmy całego dnia kilka razy nie mam tych 42stopni tylko czasami nawet 49/50. Dosyć duże skoki . Dodam że jak wyłączę wi włączę piecyk guzikiem który ten model posiada to temperatura wraca do ustawionej. Mieszkam na 4 piętrze, więc pomyślałem że winowajcą jest ciśnienie, ale ten model podobno na jakieś tam usprawnienia do do skoków ciśnienia. Zauważyłem że jak używam kranu w umywalce w łazience to na nim temperatura wzrasta. on ma jakby najmniejszą przepustowość. Później piecyk zachowuje się tak jak by pamiętał tą temperaturę i jest ona na wszystkich kranach wysoka. Proszę o wyjaśnienie tego być może nie problemu. Z góry bardzo dziękuję

×
×
  • Utwórz nowe...