Skocz do zawartości

Historia edycji

Poziom

Poziom


Literówka

2 godziny temu, mhtyl napisał:

Zawsze możesz zatrudnić inną :) ale czy będzie lepsza? i wiem że jak już budowa rozpoczęta to trudno tak na drugi dzień znaleźć nowa ekipę. Musisz męczyć się z obecną a o wszelakich wątpliwościach jakie się pojawią pisz na forum zawsze coś doradzimy.

Co nie zmienia faktu że nie jest to merytoryczny i zaśmieca temat.

Jak wytyczyli koparkowemu jak ma zrobić wykop, okazało się, że jedna ściana jest krzywo, w taki sposób, że zbrojenie po włożeniu będzie się stykać z bokiem wykopu. Gdy powiedziałem to majstrowi to się oburzył, powiedział, że nie ma czasu na gadanie. No kur... Przecież ja mu płacę za dobrze wykonaną robotę. Powiedział w końcu że poprawi łopatą ale nie bardzo chciałem ryzykować i sam to zrobiłem dziś rano. Poza tym poprawiłem trochę wykop, żeby było miejsce gdzie stanąć przy zalewaniu betonu i nie wrzucić przy tym tony ziemi. Czy to nie jest w ich gestii, żeby to robić. Najlepiej szybko i niedokładnie. Nie po mojemu taka robota. Czy wg Was się czepiam?

Poziom

Poziom

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

Zawsze możesz zatrudnić inną :) ale czy będzie lepsza? i wiem że jak już budowa rozpoczęta to trudno tak na drugi dzień znaleźć nowa ekipę. Musisz męczyć się z obecną a o wszelakich wątpliwościach jakie się pojawią pisz na forum zawsze coś doradzimy.

Co nie zmienia faktu że nie jest to merytoryczny i zaśmieca temat.

Jak wytyczyli koparkowemu jak ma zrobić wykop, okazało się, że jedna ściana jest krzywo, w taki sposób, że zbrojenie po włożeniu będzie się stykać z bokiem wykopu. Gdy powiedziałem to majstrowi to się oburzył, powiedział, że nie ma czasu na gadanie. No kur... Przecież ja mu płacę za dobrze wykonaną robotę. Powiedział w końcu że prawo łopatą ale nie bardzo chciałem ryzykować i sam to zrobiłem dziś rano. Poza tym poprawiłem trochę wykop, żeby było miejsce gdzie stanąć przy zalewaniu betonu i nie wrzucić przy tym tony ziemi. Czy to nie jest w ich gestii, żeby to robić. Najlepiej szybko i niedokładnie. Nie po mojemu taka robota. Czy wg Was się czepiam?

×
×
  • Utwórz nowe...