Skocz do zawartości

Jaka pralka


Adam84

Recommended Posts

Witam.
Jestem tu nowicjuszem, a do skorzystania z forum zmusiło mnie życie.
Mianowicie do własnego mieszkania przeprowadziłem się z darowaną od rodziny pralką Ardo. Wprawdzie miała iść na złom, ale byłem w potrzebie, więc skorzystałem. Była w kiepskim stanie, więc użytkowanie trwało krótko.
Gdy więc pojawiły się fundusze - nadszedł czas na zmianę. Zacząłem analizować ofertę rynkową, oglądać pralki w marketach, porównywać parametry, ceny i mam mały kłopot, wybór jest dość szeroki. Chcę wydać na pralkę maksymalnie 1400zł. Czy oprócz takich parametrów jak prędkość wirowania, system wagowy, klasa energetyczna, zwracacie także uwagę na zabezpieczenie przed zalaniem?? Znalazłem ostatnio coś takiego na allegro

http://www.allegro.pl/item278491006_hydro_...zpieczenie.html

Czy może Ktoś ma już coś takiego u siebie? Jeżeli tak, to jak to się sprawuje?

Czy może kupić tańszą pralkę niewyposażoną w AQUASTOP i dokupić coś takiego???


Z góry dziękuję za pomoc.
Link do komentarza
Wybór pralek na rynku jest olbrzymi, pojawiają sie co chwilę nowe modele. Ceny od 900zł w górę.... im droższa pralka tym lepiej wyposażona...jeżeli nie masz upatrzonego konkretnego typu to proponuję poczytać sobie opinie użytkowników, jest tego sporo w sieci...same zapewnienia sprzedawców to tylko jedna strona medalu.
Co do zabezpieczenia przed zalaniem to warto mieć coś takiego w swojej pralce, sam kiedyś zalałem sobie pół mieszkania w bloku.. Gdybym miał coś takiego napewno obyłoby sie wtedy bez nerwów, straconego czasu i sprzątania.
Faktycznie AQUASTOP'y są głównie w droższych modelach ... od 1500zł w górę
Link do komentarza
Teraz jest dobry czas na kupienie pralki - bo zbliza się koniec roku i obniżyli ceny - my kupiliśmy w tamtym roku pralkę właśnie w grudniu i zapłaciliśmy za nią dużo mniej niz kosztowała miesiąc wcześniej - chyba 400zł mniej nas kosztowała. Nigdy nie zwracam uwagi na takie dodatkowe atrakcje w sprzęcie AGD. To raczej mężczyźni są gadżeciarzami - i to oni wybierając sprzęt mają ogromny kłopot.... icon_biggrin.gif bo te "dodatki" stają sie dla nich ogromnie ważne . icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Teraz jest dobry czas na kupienie pralki - bo zbliza się koniec roku i obniżyli ceny - my kupiliśmy w tamtym roku pralkę właśnie w grudniu i zapłaciliśmy za nią dużo mniej niz kosztowała miesiąc wcześniej - chyba 400zł mniej nas kosztowała. Nigdy nie zwracam uwagi na takie dodatkowe atrakcje w sprzęcie AGD. To raczej mężczyźni są gadżeciarzami - i to oni wybierając sprzęt mają ogromny kłopot.... icon_biggrin.gif bo te "dodatki" stają sie dla nich ogromnie ważne . icon_biggrin.gif




gadżetem to można nazwać jakieś wymyśle światełko, zabezpieczenie przed zalaniem jest jak np. poduszka powietrzna w samochodzie.... bez tego też auto jeździ... ale warto je mieć
Marcyśka trochę Ciebie rozumiem, najważniejsze, że pralka pierze, od tego jest
Ja jednak przy zakupie pralki brałbym z całą pewnością takie zabezpieczenie pod uwagę, sam takowe posiadam. Na Twoim miejscu zakupiłbym pralkę i dołożył te zabezpieczenie, które wskazałeś w linku, na dodatek może Ciebie uchronić nawet w przypadku gdyby wypadł Tobie wąż ściekowy. Nie wiem jak to masz u Siebie rozwiązane, ale ja w bloku mam niestety spływ do toalety
pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...