Skocz do zawartości

Historia edycji

przemty

przemty

4 minuty temu, mhtyl napisał:

To nie patowa, bo Ty jesteś pewien że nie podpisywałeś i za takie dziadostwo, robienie z Ciebie głupka wywaliłbym go na zbity pysk, a w razie jakiś "ale" z jego strony dzwonić na Policję.

Tak na marginesie to nawet tych palików nie mieli prawa wbijać na Twojej działce bez zgody. Ja bym na Twoim miejscu te paliki wyrwał i spalił w piecu.

 

 

A czy moja pisemna zgoda jest wymagana do uzyskania pozwoleń czy jest to tylko dokument który przechowuje projektant ? Bo jeżeli tak to pozwolenia chyba już mają wiec chyba nie trzeba głośno mówić, że w takiej sytuacji wchodzimy w kodeks karny.

przemty

przemty

1 minutę temu, mhtyl napisał:

To nie patowa, bo Ty jesteś pewien że nie podpisywałeś i za takie dziadostwo, robienie z Ciebie głupka wywaliłbym go na zbity pysk, a w razie jakiś "ale" z jego strony dzwonić na Policję.

Tak na marginesie to nawet tych palików nie mieli prawa wbijać na Twojej działce bez zgody. Ja bym na Twoim miejscu te paliki wyrwał i spalił w piecu.

 

 

A czy moja pisemna zgoda jest wymagana do uzyskania pozwoleń? Bo jeżeli tak to pozwolenia chyba już mają wiec chyba nie trzeba głośno mówić, że w takiej sytuacji wchodzimy w kodeks karny.

×
×
  • Utwórz nowe...