Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

11 minut temu, mhtyl napisał:

zenek, nakręciłeś się bardziej nic autorka tematu. Na co mają sie przygotować jak nie wystąpili o wydanie WZ??!!!!

No dobra, myślałem że piszę zrozumiale.:12_slight_smile:

1. Policz posty, zobacz ile moich i jakich - ja nie widzę nakręcenia.

2. Na wuzetkę czeka inwestor - na to się mają przygotować.

Co - mają wystąpić o WZ na szeregowiec i później sami ją obalać?. Zwykle piszesz, co chcesz wybudować w podaniu o WZ. Chyba by sie ośmieszyli.

3. Przygotować się mają pod względem merytorycznym - zakładam, że są dyletantami w tym temacie. A jak się maja przygotować - napisałem wyżej - nie będę powtarzał.

Zresztą sam sobie odpowiadasz:

11 minut temu, mhtyl napisał:

A o prawie to ona wie tyle że jako takie jest ale jak jest stosowane to nie ma pojęcia zielonego.

4. Po co mająsię przygotować - bo w czase 2 tygodni muszą napisać odpowiedź, zebrać podpisy. Z doświadczenia wiem, że to mało czasu.

11 minut temu, mhtyl napisał:

Wydanie WZ nie jest jednoznaczne  z wydaniem PnB

Nie - ale nie można zabronić potem tego, co zagwarantowała WZ. Chyba, że czegoś nie wiem?

11 minut temu, mhtyl napisał:

To jak chcesz uzyskać porady czy rady to pisz używając twardych, sprawdzonych informacji ściśle związanych z zagadnieniem. Dlaczego do dzisiaj nie wkleiłaś mapki terenu i działki  o której tak namiętnie tu opisujesz? Jakie dokumenty zebrałaś do dzisiaj związane z planowana zabudową sąsiedniej działki?

Masz 100% racji. Już to pisałem wyżej. To jest właśnie ta niezbędna część przygotowania się merytorycznego do odpowiedzi i działania.

Za to masz punkcik :12_slight_smile:

zenek

zenek

Przed chwilą, mhtyl napisał:

zenek, nakręciłeś się bardziej nic autorka tematu. Na co mają sie przygotować jak nie wystąpili o wydanie WZ??!!!!

No dobra, myślałem że piszę zrozumiale.:12_slight_smile:

1. Policz posty, zobacz ile moich i jakich - ja nie widzę nakręcenia.

2. Na wuzetkę czeka inwestor - na to się mają przygotować.

Co - mają wystąpić o WZ na szeregowiec i później sami ą obalać?. Zwykle piszesz, co chcesz wybudować w podaniu o WZ. 

3. Przygotować się mają pod względem merytorycznym - zakładam, że są dyletantami w tym temacie. A jak się maja przygotować - napisałem wyżej - nie będę powtarzał.

Zresztą sam sobie odpowiadasz:

7 minut temu, mhtyl napisał:

A o prawie to ona wie tyle że jako takie jest ale jak jest stosowane to nie ma pojęcia zielonego.

4. Po co mająsię przygotować - bo w czase 2 tygodni muszą napisać odpowiedź, zebrać podpisy. Z doświadczenia wiem, że to mało czasu.

7 minut temu, mhtyl napisał:

Wydanie WZ nie jest jednoznaczne  z wydaniem PnB

Nie - ale nie można zabronić potem tego, co zagwarantowała WZ. Chyba, że czegoś nie wiem?

9 minut temu, mhtyl napisał:

To jak chcesz uzyskać porady czy rady to pisz używając twardych, sprawdzonych informacji ściśle związanych z zagadnieniem. Dlaczego do dzisiaj nie wkleiłaś mapki terenu i działki  o której tak namiętnie tu opisujesz? Jakie dokumenty zebrałaś do dzisiaj związane z planowana zabudową sąsiedniej działki?

Masz 100% racji. Już to pisałem wyżej. To jest właśnie ta niezbędna część przygotowania się merytorycznego do odpowiedzi i działania.

Za to masz punkcik :12_slight_smile:

×
×
  • Utwórz nowe...