Skocz do zawartości

Bukowo 9 / Dom Projekt


kotecek

Recommended Posts

Z żalem stwierdzam, że nikt z Was nie buduje domu Bukowo 9 firmy Dom Projekt icon_sad.gif
Link do tego projektu to:
www.wybieramydom.pl/projekty_domow/6232-bukowo-9

Projekt wydaje się być w porządku! Dostaliśmy warunki zabudowy na dom z dachem dwuspadowym i w ostatniej chwili zmienialiśmy projekt, ale jesteśmy niesamowicie z niego zadowoleni! Uważam, ze w sumie wyszło na dobre icon_smile.gif

Budowa ruszy najprawdopodobniej wiosną icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
no to jestem pierwszy,napiszcie jakich zmian dokonaliście w tym projekcie.Nam on sie podoba chociaż byśmy go trochę poszerzyli z 8.5m do 9.5m i dostawili ścianę oddzielającą kuchnie od salonu,ciekawe czy jest to możliwe,musimy sie z kontaktować z biurem.
Link do komentarza
Cytat

no to jestem pierwszy,napiszcie jakich zmian dokonaliście w tym projekcie.Nam on sie podoba chociaż byśmy go trochę poszerzyli z 8.5m do 9.5m i dostawili ścianę oddzielającą kuchnie od salonu,ciekawe czy jest to możliwe,musimy sie z kontaktować z biurem.



Kliknij na link,dowiesz sie wiecej icon_smile.gif
Znalazlam juz 2 inne pary, ktore buduja ten projekt, a Ty jestes trzeci. Czyli razem powstaja juz 4 domy projektu Bukowo!.
Przekierowuje cie do strony na ktorej znajdziesz linki do innych ludzi budujacych ten projekt.

http://forum.muratordom.pl/post2356672.htm#2356672

pozdrowki.

A co do zmian w projekcie to oczywiscie wszystko sia da zrobic!
Link do komentarza
  • 10 lata temu...

Witam. Wybralimy PROJEKT BUKOWO DOM-PROJEKT i chciałam nawiązac kontakt z KOTECEK. Pozdrawiam 

Dnia 24.02.2008 o 20:14, arbi napisał:

no to jestem pierwszy,napiszcie jakich zmian dokonaliście w tym projekcie.Nam on sie podoba chociaż byśmy go trochę poszerzyli z 8.5m do 9.5m i dostawili ścianę oddzielającą kuchnie od salonu,ciekawe czy jest to możliwe,musimy sie z kontaktować z biurem.

Witam. Wybralismy projekt BUKOWO... Prosze o kontakt. pozdrawiam 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...