Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
aru

chciałbym wydmuchać....

Recommended Posts

znaczy się sprawa jest taka, że chcę wkopać rury do nawadniania, płytko bom leniwy i na zimę chyba warto pozbyć się z nich wody, choć ostatnio nie chce wcale mrozić. A a że "spadki", "poziomowanie" i takie tam są mi obce to szukam innego sposobu.

Kiedyś, gdzieś widziałem samoróbkę do pistoletu sprężarki, przejście na złączki do węży, tak aby podłączyć to do węża i dmuchać.

Może ktoś ma takie rozwiązanie gotowe, ba - stosuje? nie mogę trafić na żądną inspirację w temacie.

W ostateczności (ale oby nie tylko), czy może ktoś może podpowiedzieć jaka jest średnica GW w końcówce klasycznego pistoletu? takiego jak na fotce?

Jakieś pomysły?

pistol.jpg

Nie masz jakieś śrubki, żeby spróbować wkręcić ją w tą rurkę do dmuchania?

Pewnie drobnozwojowy...

Nie chce mi się wychodzić do garażu :zalamka:

Jakiś grzebień bym znalazł... i zmierzył aleee...

uhu

nokaut techniczny, znaczy się bieda :bezradny:

ale spox dam radę, najwyżej opatentuję ;)

pzdr  

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Niestety 100 to byl najgrubszy jaki miałem, a aktualnie nie mogę się ruszać z domu więc muszę korzystać z tego co mam na stanie. Ogólnie ostukałem to i teraz czeka mnie najgorsza część czyli wyrównanie tego i wiem że nie będzie łatwo.
    • Właśnie miałem wysłać coś podobnego. Ciekawe jak ja zawiozę do pracy żonę? Ma do tej pracy aż 2 km ale samochodem. Nie prowadzi samochodu.Gdyby jechała komunikacją miejską to w grę wchodzą 3 środki lokomocji tzn dwie przesiadki. Nie mówiąc o tym że marszruta wyglądałaby podobnie do kilkunastokilometrowego wielokąta. A swoim samochodem 2 km po wiejskich drogach. Narażać się? Aha,do tramwaju ma też 2 km a do nie wiadomo jak jeżdżącego busa ponad kilometr. Może samochodem będą mniejsze restrykcje. Oby
    • następne https://gazetawroclawska.pl/koronawirus-w-polsce-wyjscie-z-domu-tylko-pojedynczo-rzad-szykuje-kolejne-ograniczenia/ar/c1-14889821
    • Szanowny Panie,   Przyczyn niepożądanych odgłosów w grzejniku może być kilka lub nawet kilkanaście. Jeśli występowanie hałasu zależy od położenia głowicy, to wówczas przewidywałbym jedną z poniższych opcji: źle podłączony grzejnik - zamiana przewodu zasilającego z powrotnym, zły montaż zaworu (niezgodnie z oznaczonym na korpusie zaworu kierunkiem przepływu), złe wyprowadzenie przewodów podłączeniowych z szachtu czy z pionu (jako zasilający jest przewód dolny a jako powrotny górny), nieprawidłowy montaż pompy (odwrócenie pompy) – ale wówczas takie objawy występowałyby na wszystkich grzejnikach w instalacji. Najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z instalatorem czy serwisantem, który na obiekcie w prosty sposób będzie mógł wyeliminować potencjalne nieprawidłowości, znaleźć faktyczną przyczynę i ją usunąć.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...